|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mlijeko!!!
6.6.2010 16:13:34   
Anoniman
Nemreš vjerovat!
Popila sam sve lijekove kako mi je bilo napisano.
Doduše, tu i tamo, kad malo više fizički radim ili dižem djecu i sl... iscuri mi malo smeđeg iscjetka,al sam mislila, ok, čisti se, nije ništa strašno. Nisam išla dr ni dizala paniku.
Al danas...
...tuširam se... i najedamput mi počne ić mlijeko!!! Do sad nije bilo ni kapi! To je valjda tijelo tek sad skužilo.... ajooooooj....user posted image user posted image user posted image user posted image
kaj sad, da pijem bromergone dalje? What to do? user posted image user posted image user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:14:44   
troubled
eto još jedan dokaz da je sve u mozgu....
žao mi je i ne znam te savjetovati...
najbolje da sutra zoveš doktora...
ljub user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:17:48   
Anoniman
Muž me zeza, kao da dam Kati da cica, pa da imamo free kontracepciju, hahahaha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rekoh, još mi samo to fali ionak se pobebastila, sad još da ju vratim na cicu, taman posla, e! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:31:14   
leilany
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Muž me zeza, kao da dam Kati da cica, pa da imamo free kontracepciju, hahahaha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rekoh, još mi samo to fali ionak se pobebastila, sad još da ju vratim na cicu, taman posla, e! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:33:50   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Muž me zeza, kao da dam Kati da cica, pa da imamo free kontracepciju, hahahaha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Rekoh, još mi samo to fali ionak se pobebastila, sad još da ju vratim na cicu, taman posla, e! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
ali mislim da ne trebaš tablete to ti još hormoni rade i sasvim je normalna ta reakcija...nemoj puno dirati i istiskati...Ako ti se ne smanji kroz dva tjedna otiđi onda dok...ali sasvim je to normalno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:36:27   
Anoniman
ne bum dirala...
samo me malo frka da ne buknu onak, znaš... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:56:37   
ninolina
ma mislim da neće ali ako i dođe do toga istisni koliko ide...pazi na upalu ...ali bit će sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:57:14   
Anoniman
i ja se nadam user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 16:59:20   
ninolina
user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 17:47:30   
FIONA
..ja jedino s Bromergonom uspjela zaustavit...nakon upale u nekoliko navrata a nakon 8 mjeseci pauze kad mi se vratilao ista pjesma...tak da prema svom iskustvu jedino tako...a sad sve ovisi o tvom organizmu..dal oblog i lagano i ne do kraja izdajanje pomaže...ne znam..probaj...ja nisam tak mogla...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 21:02:26   
ivanaa
Dok si na Bromergonu nebu se upalilo,al meni i pod Bromergonom curi mljeko i dalje...išla i na UZV i na citološki i sve zabadava curi i curia a ne dojim već 3 4 mj...Sve ti je u glavi,hipofiza ćuda radi,meni kad vidim malu bebicu poćne jaće curit,natopi mi moj push upp.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mlijeko!!!
6.6.2010 21:08:45   
Anoniman
imaš pravo ivana...
a i troubi je gore odmah rekla da je sve u glaviuser posted image

sad kad malo razmislim, jučer sam s mm pričala o imenima i kad smo se dogovorili da se sljedeći dečko (ako ga bude) smije zvati Petar (nisam se mogla pomiriti s tim da sam konačno našla ime koje mi se sviđa a bebe nema...user posted image ) - sva sam se raspekmezila, zbilja, al onak - ko sladoled na 30°C i mislim da mi je baš zato došlo mlijeko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad se moram skulirati pa bu se povuklo...
stavit ću si hladne obloge i popiti lijek.
(Kata definitelly nije zainteresirana za cicanje - fala Bogu!!!)

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mlijeko!!!
7.6.2010 12:55:00   
Bebys
mariachi...pij tablete i iscooliraj se..

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mlijeko!!!
8.6.2010 19:58:56   
Anoniman
scoolirala sam se!user posted image
mljekara je pod controlom!user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mlijeko!!!
8.6.2010 20:04:48   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!