|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Leg magic
14.4.2009 11:45:57   
anaxx
cure,
sestra i mm su mi kupili tu spravicu, a kako planiramo bebu zanima me da li znate može li se na tome vježbati i u trudnoći obzirom da je naglasak napora na nogama, nema saginjanja....

tko ga ima i zna šta o tome nek se javi!!!

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:12:19 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: leg magic
14.4.2009 12:03:04   
pikachu
Nemam ga iako meni to OK izgleda... Ja sam (luđakinja!) u subotu ušla u Hervis-a gdje su te sprave iz Top shopa izložene i počela jahati po tome... Svi su me gledali ko da nisam normalna, a mm je padao po podu od smijeha... Vrhunac je bio kada sam krenula na ono za trbušnjake (iz fore naravno, nisam radila trbušnjake u svom stanju) sa onim masažerima za leđa i samo sam uspjela zaleći na pod, a nisam se više uspijevala dignuti... Kaže meni prodavač: nije svaka sprava a svakoga...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: leg magic
14.4.2009 12:25:14   
Viky
mislim da je pepeljuga spominjala da to ima...možda se javi

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Leg magic
14.4.2009 14:37:35   
anaxx
zar nitko nema neki pametan savijet??user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:13:31 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Leg magic
14.4.2009 15:16:16   
pepeljuga
ja je imam i dosta sam zadovoljna.....
mislim da kad ostanes trudna nebi bas trebala vjezbati na njoj jer se isto dosta umaras bez obzira na rad noznih misica,mozda neki laganiji tempo al se isto posavjetoj sa dr.....user posted image
ja vjezbam 20 min dnevno....user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 12:13:18 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!