|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvna grupa
18.3.2011 8:55:25   
uspavana
drage moje, zanima me situacija s krvnim grupama kod blizanaca...
moja krvna grupa je B negativna, a mm je B pozitivna...
da li to znači da će djeca imati B krvnu grupu svakako, pa onda samo da li će biti - ili + ... i da li blizanci imaju iste krvne grupe ili ne mora biti slučaj..

mene mm zeza da je konačno po nečem on pozitivac a ja negativac - baš je sretan zbog toga user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 16:26:23 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvna grupa
18.3.2011 10:29:42   
troubled
ukoliko su ti blizanci jednojajčani imat će istu krvnu grupu...ako nisu, mogu imati različite krvne grupe...
krvnu grupu određuju 2 gena...ako si ti B, to znači da si ili BB ili B0, isto vrijedi i za tvog supruga...
dakle, teoretski je moguće da beba, osim B bude i krvne grupe 0...
user posted image
fora je to s blizancima...moj tata i njegov jednojajčani brat blizanac imaju istu krvnu grupu user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvna grupa
18.3.2011 10:33:22   
Anoniman
user posted image  negatifko jedna user posted image user posted image user posted image  (joke)

dijete može nasljediti bilo koju grupu, makar pretežno nasljeđuju tatinu, ja sam nasljedila tatinu a moj tata od svog tate itd.user posted image
međutim, tebi bi bolje pasalo i daj Bože da je tako, da klinci oboje nasljede tvoju grupu, odnosno rh faktor, tako da nemaš problema... nek budu oboje negativci na njihovu divnu mamuuser posted image

hugs x 3 (jedan tebi i dva bebama)

(Odgovor članu uspavana)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvna grupa
18.3.2011 11:13:18   
modesty blaise
košto troubled reče bebice ti mogu imati B ili O krvnu grupu

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: krvna grupa
18.3.2011 13:21:53   
uspavana
hvala user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: krvna grupa
18.3.2011 13:43:06   
pepeljuga
Jedino bi bilo dobro da pokupe tvoj rh faktor zbog sljedecih trudnoca,ti si negativna a ako bi oni bili pozitivni trebas primiti inekciju posli porodauser posted image

Ja sam A- a mm A + i oba decka su A-user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: krvna grupa
18.3.2011 14:29:17   
uspavana

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Jedino bi bilo dobro da pokupe tvoj rh faktor zbog sljedecih trudnoca,ti si negativna a ako bi oni bili pozitivni trebas primiti inekciju posli porodauser posted image

Ja sam A- a mm A + i oba decka su A-user posted image


ma znam za tu injekciju...jer sam prošle godine poslije kiretaže dobila... za svaki slučaj...

znači ti si isto negativac user posted image , samo s predznakom A

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: krvna grupa
18.3.2011 15:17:25   
hardcandy
Kliknula sam slučajno na ovu temu i frapirala se. MM je B -; njegova bivša žena B+ a mali im je AB+. Kako?! user posted image user posted image
Inače, iskreno divljenje svim mamama blizančića, duboki naklon! U 17. sam tjednu  i najednom sam sama sebi tako teška...

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: krvna grupa
18.3.2011 15:32:13   
Krky
I MM i ja smo A+ i znamo za 1/5 da ima istu...valjda su svi pozitivna A klasauser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu hardcandy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: krvna grupa
18.3.2011 17:06:37   
nemirna mama
e ovako moja mama je AB+, tata 0- a ja sam B-
nemam poojma koja je krvna grupa mm jer on na sam spomen doktora pada u komu user posted image
znam da je svekar 0 ne znam koji + ili - a muževa sestra je B+
e sad moja djeca pošto sam ja negativna odmah su im vadili krv poslje poroda i najstariji je B+ kao teta, curka je 0+ kao djed a najmlađi je isto kao i brat B+
iza svakog poroda primila sam boce

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: krvna grupa
18.3.2011 17:45:05   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: hardcandy

Kliknula sam slučajno na ovu temu i frapirala se. MM je B -; njegova bivša žena B+ a mali im je AB+. Kako?! user posted image user posted image
Inače, iskreno divljenje svim mamama blizančića, duboki naklon! U 17. sam tjednu  i najednom sam sama sebi tako teška...


nisam sigurna ali mislim da je ovo nemoguće. user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu hardcandy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: krvna grupa
19.3.2011 12:59:46   
Indy
i ja sam negativac, a mm pozitivac. patrik je na svog tatu +. u trudničkoj knjižici stoji da se upiše očeva krvna grupa, a mene nitko nepita za to, ni sada ni u prvoj trudnoći. inekciju rh- majkama obavezno daju u bolnici nakon poroda.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: krvna grupa
21.3.2011 10:40:16   
keksić
a kako uopće saznati djetetovu krvnu grupu???user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: krvna grupa
15.7.2015 13:27:24   
Ela28
Moji decki su A - a drugi RH duo +

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!