|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 8:03:55   
Ruža
Evo Floki me inspirirala za ovu temu. Koliku bi vi voljeli imati plaću, ali onako realno?
Ja bi bila presretna sa 7 000 ( hajde dobro može i 8 za luksuzuser posted image ) i da mm ima jedno 5 000 mislim da bi nam bilo dosta za onako čisto pristojan život, da platiš sve račune i kredite, a da ti opet ostane i za neke sitne radosti.

< Poruku je uredio Ruža -- 25.6.2009 8:06:42 >


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 8:10:58   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: Ruža
Ja bi bila presretna sa 7 000 ( hajde dobro može i 8 za luksuzuser posted image )


prije nego sam otvorila temu isti odgovor mi je bi na pameti i ostajem pri tome... ne bi bilo loše da i mm ima istu plaću. Onda bi mogli možda ostvariti san o svojoj kućici (onak zemlja, od temelja sve na novo - sad već počinjem sanjati o tome). Ma htjela bih primanja tolika da svaki mjesec mogu ušparat 50-100 Eura bez da to osjetim, tako kad poželim otići na godišnji na ne moram razmišljati što ću jesti sljedećih 10 dana kad se vratim s mora.... uf, mogla bih do prekosutra ovako nabrajati.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 8:32:29   
ivanaa
8000

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
25.6.2009 8:37:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 8:49:16   
koka
Paaa, ja bi i sa 6000 bila zadovoljna...al slažem se s vama a mm neka ima isto, tako da se ne svađamo tko više nosi doma user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 9:14:03   
dominik
ja bi 6000 na vise ali samo zbog tastine da ne budem ispod prosjeka

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 10:04:51   
Viky
8000 mm i ja

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 10:28:37   
mariola
hm, biću skromna. user posted image
pošto nam sadašnje nisu dovoljne da se ne mislim oću u minus ili ne a dvoje nas je a od jeseni kad dođe beba troje pa nekih ukupno 20 000 bi bilo solidno user posted image
mislim da je to normalna plaća da si čovjek može priuštiti osnovne stvari jer nama cijella jedna plaća ode na kredit i režije pa ostane samo jedna za sve ostalo.

može i svaki po 8000 ali da nema npr kredita

< Poruku je uredio mariola -- 25.6.2009 10:29:35 >

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:18:30   
natalijax
8 000 ja i muz bi bili zadovoljni i prezadovoljni

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:36:56   
natalijax
ali nitko nemoze zaradit koliko moze potrosituser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:42:14   
joszde
ja bi bila zadovoljna sa 3000kn samo da imam normalno radno vrijeme i normalne uvijete ,muž ima 8000kn,tako da nam je i to dosta jer smo sami a i nismo rastrošni i ništa nam ne fali šta hoćemo to si priuštimo pa i do luksuznih putovanja ,samo da počnem raditi više jer ću poluditi doma.user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:45:00   
natalijax
uuf jozde di ti muz radi aj nas zaposli

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:45:52   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: natalijax

ali nitko nemoze zaradit koliko moze potrosituser posted image user posted image user posted image user posted image


Da, definitivno...mi sto vise imamo, vise trosimo i uvijek nam dodje na isto...nikad dosta para user posted image
Zato je bolje biti skroman i zahvaliti bogu da nismo gladni i zedni i imamo topli krevet i voljene oko sebe.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:47:29   
Puli
IZVORNA PORUKA: Ruža
Ja bi bila presretna sa 7 000 ( hajde dobro može i 8 za luksuzuser posted image )


prepisujem ovih 8000 za luksuzuser posted image



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:49:56   
joszde
bolje da neznaš naradi se ko budala rai na baušteli voditelj gradilišta nebi trebo kao voditelj ništa raditi ali on nemože stajati i gledati da drugi rade pa je tako 12h u sagnutom položaju i po ovoj vrućini i zamisli taj čovijek još nije nijedanput došao kući da bi rekao da je umoran ili da ga nešto boli nego još ima snage doći kući i samnom se zezati pjevati i glupirati pa zamisli da 12h samo stojiš na suncu poludi bi,i što je najbolje svako juto se diže u 6h sa osmjehom na licu i sav sretan i nimalo umoran.user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:50:38   
natalijax
kakvih ima budimo i sretni gle penzionere sta moja mama ima 1400kn pa ti plati za zivot

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 11:58:23   
ket
ja bi 6000,toliko bi trebala i imati kad odstažiram jednom....user posted image ...mm ima oko 9500,ovisi koliko radi tako da nam je za sada i to dosta

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 12:07:17   
Kika83
Ja bi bila zadovoljna da radim i sa 3000kn a mm da ima barem 10000 pošto radi fizički posao, pa s time bi živjeli ko kraljevi. Inače smo jako skromni oboje i nepatimo za luksuzom. Znamo štedit i kupujemo samo potrebnouser posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 12:38:41   
uspavana
mislim da bi nam bilo čisto ok da mm i ja oboje imamo po 5.000...
što će se nadam se i ostvariti...
stvarno pokušavamo biti prizemljeni što se trošenja tiče...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 13:21:27   
novamama
al ste skromneuser posted image


ja bi za početak bila zadovoljna za 15000, da ne mislim oću li imat za režije, kredite....mislim, samo ja 15000....mm neka radi i zarađuje koliko želiuser posted image

onda bih svake godine povišicu, pa da to za nekih 5 godina dođe na 20000kn, pa onda i na 30000 jednoga dana...a bude li inflacije, i bržim ritmom...

pitanje je što je svima normalan život, ja sam probala i jedno i drugo  - tražila kunu po stanu da kupim za jesti, a i imali smo novaca za lagodan život. i više mi se sviđa lagodan, kad mogu otići i na koje putovanje, a ne misliti kako ću skupiti 2000 kuna da odem do sestre u posjet! grrrrrrr....

zato, kad sve zbrojim, zahvalim bogu i na ovome što imam ali ću se definitivno boriti za više!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliku bi vi plaću?
25.6.2009 19:47:42   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: novamama

al ste skromneuser posted image



možeš mislitiuser posted image
ja uvijek kažem kada bi dobila na lotu jack pot(koji miljonček se nudi) meni bi opet falilo JOŠ BAREM 100kn .

ja ako trebam znam 100kn par puta''okrenuti''
ružo to je po meni realno


inače glavno mi je da znam koliko ću dobiti svaki mjesec da znam to podijeliti.sada dobivam 2150kn

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliku bi vi plaću?
26.6.2009 8:01:25   
lueman
obzirom da sama sebi dajem plaću, skroz sam zadovoljnauser posted image s tih cca 9.000,00kn se da dobro živjeti, a srećom nemamo nikakakv kredit (sad sam sretna kaj su nas odbili ko jamce u banci, pa ne živim hrvatsku stvarnost)a i mm dobro zarađuje pa se po tom pitanju ne žalim.s druge strane imamo uz 3 djece malo vremena ali user posted image user posted image sve u svemu mislim da zarađujem točno koliko truda ulažem u touser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliku bi vi plaću?
26.6.2009 11:07:09   
miha
u ovo vrijeme zadovoljna sam s našim plaćama,oboje imamo od 5000-6000 ovisi o mjesecu..san snova bi bio da smo mogli izbjeći kredite,al jbg sad..opet živimo ok..

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliku bi vi plaću?
26.6.2009 11:07:48   
Zvonki
Može i naše dvije plaće ali neopterećene kreditima user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliku bi vi plaću?
26.6.2009 11:12:13   
mala pcelica
da imamo i ja i muž mo 10 000 kn ....baš sam skromna user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!