|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 17:00:53   
anne
Što liječnici savjetuju - koliko nakon spontanog pokušati opet ostati trudna?
Prijateljica je ostala nakon mjesec i pol i doktor se jako ljutio na nju.

< Poruku je uredio anne -- 19.4.2009 19:13:42 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 17:07:04   
Kika83
Ja sam čula tek da ginekolozi savjetuju tek nakon 6mj

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 17:21:44   
ivanaa
6 mj

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 19:30:17   
tikica_69
6 mjeseci...moja sestricna ostala nakon 4 mjeseca pa ju je ginic pitao jer bas morala user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 20:37:06   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Kika83

Ja sam čula tek da ginekolozi savjetuju tek nakon 6mj

meni nisu tako rekliuser posted image
3 mjeseca ili barem 2 ciklusa user posted image ,pa onda da se može,ali da to ovisi o ''stanju''žene user posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
19.4.2009 21:48:08   
sina
Već smo pisale o tome i ja o svom slučaju.meni je gin koja me kiretirala rekla da mogu nakon 2-3 mj.,rekla sam joj da sam čula da je poželjno nakon 6 mj.,a ona kaže da je u americi praksa odmah nakon spontanog,a sad nakon 3 mj. mislim da bih mogla bez problema

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
23.4.2009 17:23:04   
inna
ovisi koliko je trajala trudnoća. Ja sam imala missed AB u 17.tjednu i rekli su mi da moram pričekati barem 6 mj jer je bila visoka trudnoća. Do 12.tjedna se treba čekati barem 3 mj ili 2 menstrualna ciklusa. Tako je meni objasnio moj ginić.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
23.5.2009 15:10:18   
ornela.nely
IZVORNA PORUKA: inna

ovisi koliko je trajala trudnoća. Ja sam imala missed AB u 17.tjednu i rekli su mi da moram pričekati barem 6 mj jer je bila visoka trudnoća. Do 12.tjedna se treba čekati barem 3 mj ili 2 menstrualna ciklusa. Tako je meni objasnio moj ginić.


oooo,pa onda mi ne moramo čekat do Božića nego u akciju taman negdje kad budu svi nalazi gotovi i kad vidimo što ,kako, zašto...znamo kakouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
23.5.2009 19:16:08   
dominik
3 mj

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
24.5.2009 13:07:08   
kitty
ovisi o stanju zene,trajanju trudnoce,i razlogu spontanog

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.5.2009 9:49:49   
TONKAA
bok cure ja sam ovdje nova.pa me zanima kako dalje?ja sam imala prije 4godine namjerni pobacaj.sada me to brine dali cu opet moci zatrudnjeti?to pokusavamo vec 5 mijeseca user posted image  i nista jos uvijek.sta da radin?

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.5.2009 9:51:20   
NikeNane
opusti se i ne misli na to od prije 4 godine i sve će bit o.k.

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.5.2009 9:54:27   
dominik
IZVORNA PORUKA: TONKAA

bok cure ja sam ovdje nova.pa me zanima kako dalje?ja sam imala prije 4godine namjerni pobacaj.sada me to brine dali cu opet moci zatrudnjeti?to pokusavamo vec 5 mijeseca user posted image  i nista jos uvijek.sta da radin?


sta je bilo bilo je...mislim da nema veze to od prije 4 godine sa ovime danas...ne brini i ne odustaj

(Odgovor članu TONKAA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.5.2009 9:56:10   
mamice
nebrini se ja sam NAZALOST 2 puta imala namjerni pobacaj i pokusavala pol godine i sad imam jednog preljepog andjelauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu NikeNane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.5.2009 9:57:48   
TONKAA
dali ste vi imali takav problem?i nakon koliko ste opet zatrudnjele?

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
13.8.2009 12:52:10   
larky
IZVORNA PORUKA: inna

ovisi koliko je trajala trudnoća. Ja sam imala missed AB u 17.tjednu i rekli su mi da moram pričekati barem 6 mj jer je bila visoka trudnoća. Do 12.tjedna se treba čekati barem 3 mj ili 2 menstrualna ciklusa. Tako je meni objasnio moj ginić.




Meni su u bolnici rekli da mogu nakon 3 mjeseca opet iako sam bila 17 3/7  tjedna trudna.
A moj gin je rekao da on ne bi zurio i da sacekam, nije rekao koliko, iako ja nemam zelju vise ni prije ni kasnije nakon ovoga sto sam prosla.
Iako mi je moj gin rekao da ne odustanem . . .

Mislim da svaki dr ima svoje misljenje,ali sama zena mora odluciti da li je  i kad spremna pokusati ponovo

< Poruku je uredio larky -- 13.8.2009 13:05:03 >

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
15.8.2009 21:30:46   
BruMa
Ah....i ja sam imala dva pobačaja u 21.tjednu.Prvi put sam ostala trudna iznenada nakon dva mjeseca,a drugi put nakon oko 6 mjeseci.Bilo me jako strah da se opet ne desi,ali sam si mislila šta bude bude,ja ne mogu utjecat na to.treba mislit pozitivno.
Sretnouser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
26.8.2009 21:31:34   
angelica
odmah idući mjesec. Bila sam uplašena što sam tako brzo opet ostala trudna, ali moj ginekolog mi je rekao da se ne brinem i da će sve biti ok, jer da mi je to 2 ili 3 spontani rekao bi mi da usporim a ovako nema problema. Tako je i bilo sve za 5

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
22.9.2010 14:43:51   
Anica1
Ja sam 19 augusta imala kiretazu u 8 sedmici, miss ab. Radjena mi je vakumska kiretaza, bez kireta/nozica. Krvarila sam 1 dan, nakon tacno 28 dana sam dobila user posted image . Sada cekam jos jednu i idem u akciju ponovo :) Dobila sam tri razlicita prijedlopga od tri doktora, jedan kaze da mogu odma nakon prve, drufi mi je rekao da cekam 3 mjeseca a treci da cekam 6 mjeseci. Ja cu cekati dva ciklusa. Sljedece sedmice idem raditi PAPA i bris i ako bude sve dobro, ganjamo user posted image :)

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
22.9.2010 15:28:28   
uspavana
anica1...dobro nam došla.
Žao mi je što si i ti morala proći kroz kiretažu... ovdje nas stvarno ima puno.
Ja sam imala kiretažu sa 7 tjedana... 21.05.
Rekao mi je doktor 3 ciklusa, i to je prošlo... tako da je nadam se 2011. godina naša!!
čekat ćemo zajedno i brojiti dane user posted image

SRETNO!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
23.9.2010 8:46:55   
Anica1
Zaista nisam ni bila svjesna kako je taj spontani tako cest dok mi se to nije desilo :( prije nisam citala o tome. Moja prijateljica je mjesec dana nakon kiretaze (obavljena u 9 sedmici zbog prestanka rada srca) ostala trudna i super joj je ta druga trudnoca prosla i rodila sincica. Dr joj je rekao da s obzirom da je radjena na vakum moze zatrudniti ako je ona psihicki ok.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
23.9.2010 11:00:59   
baky
Nova sam na forumu. Dugo sam čitala mnoge teme na forumu, uz Vas se pripremala za trudnoću. Nakon 2,5 godine truda pojavile su se user posted image , ali sreća je kratko trajala, u 9 tjednu došlo je do spontanog user posted image koji je završio bez kiretaže. koliko dugo čekati na drugu user posted image  ?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
24.9.2010 8:53:44   
breskvica22
prvo moras psihicki doc na svoje,mada nikada nece biti kao prije.ali treba pricekati 3 mjeseca da se tijelo malo stabilizira.ja sam 3 bebe izgubila-3i pol mj ,5 mj. i 5 tjedana. sada je proslo godinu dana od zadnjeg kobnog dogadjaja i tek sada pocinjem razmisljati o ponovnom pokusaju.bitno je da ti se mjesecnica unormali.da bude iole redovna da se hormoni posloze

(Odgovor članu baky)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
24.9.2010 13:49:43   
baky
Puno ti hvala na savjetima, ajme stvarno mi je žao što si morala proći kroz sve to.  Dat će nam Bog da se uskoro ponovno veselimo. Sretno!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koliko nakon spontanog pokušati ponovo
29.9.2010 13:27:53   
Lana.....
drage moje,,,ja sam nova na forumu izgubila sam bebu prije sest mjeseciuser posted image user posted image user posted image jednostavno prestalo je srce da kuca i umrlo je a cekala sam svoju mrvicu 2g,,,,ali za nekih 15 dana bice gotove sve pretrage i ponovo cu u akcijuuser posted image Svima zelim brzo da ostanuuser posted image user posted image

(Odgovor članu baky)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!