|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kolica za blizance
27.12.2010 14:54:50   
acinerialam
Big hi!
Evo ja sam nova na foumu i trebam pomoć od već iskusnih mama duplića. Uskoro trebam kupiti kolica i po glavi mi se mota jedno, možda vama čudno, pitanje. Dali kupiti dupla kolica ili dvoja za jednog, s obzirom da još do sada nisam na cesti vidjela da mama duplička ide u šetnju sama. Ok ;), možda generaliziram, ali zbilja me zanima vaše mišljenje o tome.
Pomagajte, jer ja nemam nikoga u familiji, pa ni poznatog s blizancima. A, ni muž također.

kk :*
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kolica za blizance
27.12.2010 15:06:24   
Točkica28
welcome

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kolica za blizance
27.12.2010 15:25:04   
acinerialam
thnx dottie ;)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kolica za blizance
27.12.2010 15:35:00   
ninolina
dobro nam došla...joooj čestitam za duplićeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja nemam dupliće ali kako sam već promjenila poprilično kolica mislim da bi ti savjetovala odvojena samo kupiš spojnice za njih...Naravno da ti veliku ulogu igra kad će se bebe roditi, dali živiš u prizemlju ili katu....ima još faktora ali dvije bebe i velika teška kolica...ufff....


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kolica za blizance
27.12.2010 16:47:43   
jasna_
pozdrav! Ja sam mama duplića, sad su 10 mjeseci i obožavamo šetnju. Ja imam dvoja kolica i spajam ih spojnicom tako da sam uvijek išla u šetnju sama. Oni su rođeni 22.2. i od početka travnja smo svaki dan bili u šetnji. Jedino moraš vidjeti gdje ti je dovoljno široka staza da možeš proći jer su dvoja kolica šira od duplih, ili biraš manje prometne ulice za šetnju. Problem ti je što ne možeš ući u trgovine ili banku, ali to smo rješavali tako da sam jednog stavila u kolica a drugoga u nosiljku i onda možeš svugdje. Ljudi te malo čudno gledaju, ali se naviknu. A i po stanu ti je praktičnije s jednim kolicima. Tako ti je to kod nas.

_____________________________

Niki i Lino - vragolani koje volim najviše na svijetu

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kolica za blizance
27.12.2010 21:12:20   
ELENA35
user posted image user posted image ja sam skoro doktorirala na kolicima..u godinu dana smo ih promijenili troja.Imam blizance od 19 mjeseci i puuuno vremena smo provodili u kolicima.Imali smo i vlakić kolica,i velika kolica jedno do drugog djeteta,i na kraju bertoneova kolica u kojima su također jedno do drugog ali mrvicu odvojeni što mi paše jer se toliko ne vuku,čupaju...Genijalna su,lagana i praktična,svugdje možemo sa njima.Ja osobno dvoja kolica nebi nikad uzela,jer uvijek idem sa obadva djeteta van,a i ako se npr.jedno vozi,za drugim bi trebala trčati,a to ne želim...Oboje u kolica i svi sretni i mirniuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu jasna_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kolica za blizance
28.12.2010 16:31:26   
acinerialam
Joj curke sad sam još izgubljenija. Naivno sam očekivala da ćete mi sve dati isti odgovor i, problem riješen. Jeeee!!! ;) Dakle svi imate različita iskustva. A što ako uzmem kolica koja su dupla, prolaze kroz sva vrata i imaju 11,7 kg?! Mislite li da je to bolje?! Npr. ona maclarenova twin?! Hoće li mi to olakšat stvari?! Ne bih se htjela zaletiti, pa da nakon nekog vremena trebam kupovati nova. Nekako mi dvoja kolica izgleaju jako praktično, a ujeno i podosta zahtjevno. Jojjjjj!!! Ne znam!!!!!!!!!! Sto puta HELP!!!! ...riješite me muka!! ;)))))

<3

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kolica za blizance
28.12.2010 20:19:29   
LUNA000
Nemam dupliće..al da ih imam definitivno bih kupila dupla kolica..i to u kojima sjede jedan iza drugog...jer ne znam kako bih sa dvoje kolica s obzirom da sam večinom sama sa njima...i to baš ova...malo pogledaj galeriju...i ovaj video dolje...težina je oko 17 kg... http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1761222

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kolica za blizance
28.12.2010 20:39:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LUNA000

http://www.gracobaby.com/Products/Pages/ProductDetails.aspx?ProductID=1761222


nemam dupliće, nego djecu od 14 mj. razlike i ova gracova su me spasila, imam ista takva, samo plava!

(Odgovor članu LUNA000)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kolica za blizance
28.12.2010 20:47:50   
pepeljuga
Ja isto nemam blizance nego malu razliku i imala sam od jane kolica za blizance i bila su mi super

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kolica za blizance
29.12.2010 13:30:20   
ELENA35
..uzmi ta mclarenova dupla kolica,nisu široka,lagana su,a i dosta kvalitetna,tako da će ti potrajati dugo..Meni bilo žao što sam kupila ova zadnja bertonneova,ali nisam bila baš pri novcu,pa nisam mogla dati 2000 kn za ta predivna mclarenovauser posted image ..ako imaš priliku,nemoj se premišljati,već uzmiuser posted image ..
cvrčak je stavila jednom link vezan za kolica,pa evo pogledaj još malo..sretno u odabiruuser posted image
http://www.google.com/products/catalog?q=peg+perego+twins+strollers&hl=en&rls=com.microsoft:en-US:IE-SearchBox&prmd=sv&resnum=1&um=1&ie=UTF-8&cid=10905749511106700362&ei=HKznTN64M9DusgaJ1eHBCw&sa=X&oi=product_catalog_result&ct=result&resnum=6&ved=0CGYQ8wIwBQ#


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kolica za blizance
29.12.2010 13:45:37   
ninolina
IZVORNA PORUKA: acinerialam

Joj curke sad sam još izgubljenija. Naivno sam očekivala da ćete mi sve dati isti odgovor i, problem riješen. Jeeee!!! ;) Dakle svi imate različita iskustva. A što ako uzmem kolica koja su dupla, prolaze kroz sva vrata i imaju 11,7 kg?! Mislite li da je to bolje?! Npr. ona maclarenova twin?! Hoće li mi to olakšat stvari?! Ne bih se htjela zaletiti, pa da nakon nekog vremena trebam kupovati nova. Nekako mi dvoja kolica izgleaju jako praktično, a ujeno i podosta zahtjevno. Jojjjjj!!! Ne znam!!!!!!!!!! Sto puta HELP!!!! ...riješite me muka!! ;)))))

<3


Mislim da s mc larenom nemreš fulati...meni su supač a i imaš varijantu da uzmeš dvoja i spojiš ih spojnicama...meni su super...baš sam ih probala vozikati kad sam kupovala sad kolica....I kod mene je mala razlika i sve mi se čini da ću na proljeće po njihova dvoja....


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kolica za blizance
29.12.2010 13:48:14   
ELENA35
Ninočka,jesi još u komadu?user posted image Kakvo je stanje u buši? E da,i tebi trebaju takva kolica,biti će ti superuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kolica za blizance
29.12.2010 13:52:56   
ninolina
jesam jesam u kompletu smouser posted image
a i meni će trebati takvauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kolica za blizance
29.12.2010 22:41:28   
acinerialam
Cure thnx ;)))
Mislim da sam sve blize odluci. Bas sam danas bila sa sekom pogledati peregov dutte i od jane twinnesto. Peregova, super, ali izgledaju mi dugacko. Prednost je sto bebe skroz leze! Jane, super mala i gibljiva, ali bebe su, dok su male, iskljucivo u auto sjedalicama. A za to sam citala da pedijatri ne preporucuju da bebe u pocetku dugo borave u njima, radi polozaja. E sad, mlarenova twin techno su mi naj, ali me muci sto mi svi govore da curke trebaju gledati u mamu dok se set_aju. Dali je to uistinu preporucljivo ili??!!! Mislim ima toliko faktora... Ja bi im sve ispunila vec sada, tako da se skroz bojim sto ce tek biti kad ih ugledam ;)))))

< Poruku je uredio acinerialam -- 29.12.2010 22:55:50 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kolica za blizance
30.12.2010 8:52:00   
ninolina
Kak misliš moraju gledati u mamuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim ovo čujem prvi put.....
Lakše je mami kad su djeca okrenuta prema nama...nekako ja sam volila gledati u njih dok smo se šetali...ali to nema nikakve veze sa tim da nas oni moraju gledati...pa male bebe večinom spavaju u kolicima...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kolica za blizance
13.1.2011 15:17:26   
Tanjica Tanja
IZVORNA PORUKA: acinerialam

Cure thnx ;)))
Mislim da sam sve blize odluci. Bas sam danas bila sa sekom pogledati peregov dutte i od jane twinnesto. Peregova, super, ali izgledaju mi dugacko. Prednost je sto bebe skroz leze! Jane, super mala i gibljiva, ali bebe su, dok su male, iskljucivo u auto sjedalicama. A za to sam citala da pedijatri ne preporucuju da bebe u pocetku dugo borave u njima, radi polozaja. E sad, mlarenova twin techno su mi naj, ali me muci sto mi svi govore da curke trebaju gledati u mamu dok se set_aju. Dali je to uistinu preporucljivo ili??!!! Mislim ima toliko faktora... Ja bi im sve ispunila vec sada, tako da se skroz bojim sto ce tek biti kad ih ugledam ;)))))


Pogledaj kolica ABC design, imaš ih u Magic baby trgovinama. Moja šogorica ih ima i super su, jedino su malo veća,ali kvaliteta bez premca.


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu acinerialam)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kolica za blizance
29.9.2014 10:42:01   
Kate1980
Najbolja, najlaksa i najjeftinija kolica za blizance su sigurno VALCO baby snap.
Teška su samo 9,8 kg :):) laka za sklapljanje...www.pikolin.si


(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kolica za blizance
29.9.2014 10:43:59   
Kate1980
Jos cijena: 449 eur za kolica za blizance:)

(Odgovor članu Kate1980)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kolica za blizance
30.11.2014 17:21:33   
Ela28
Mi imamo Jané Nanuq Twin i super su nam od prvog dana sada dečki imaju 2.god i još ih uvijek koristimo a nisu bila ni skupa user posted image

(Odgovor članu Kate1980)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kolica za blizance
9.5.2015 9:55:08   
zzz123
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20150508235125&SearchText=+Stroller
Možete pogledati

_____________
oznaka wholesale lingerie

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kolica za blizance
12.7.2015 14:47:25   
FIGICA FIFINANKICA
https://www.youtube.com/watch?v=9A-Fn7jeKXo ova su mi super,također i za mame koje imaju dijecu s malom razlikom

(Odgovor članu zzz123)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kolica za blizance
12.7.2015 14:48:18   
FIGICA FIFINANKICA
http://www.cosatto.com/explore-our-range/products/pushchairs/strollers/supa-dupa a kasnije ova ili Maclaren

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!