|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kataloška prodaja
19.10.2008 21:09:28   
mirna
Bok!user posted image Dobila sam Neckermann katalog za djecu i vidjela nekoliko zanimljivih stvari.. Da li je netko već naručivao iz toga kataloga i kako ste bili zadovoljni?

< Poruku je uredio mirna -- 19.10.2008 21:11:08 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kataloška prodaja
19.10.2008 21:22:55   
FIONA
Mirna ja sam naručila tisuću stvari od njih ali za odrasle...posebno kaj se tiče gaćica ili čarapa, spavačice pa čak i maice i kostime...uvijek zadovoljna i nikada nisam vračala... morašš znati da to nije 100% a ako je možda ti nešto potpuno drugačije uživo nego na slici!!! Ja sam jednom naručila 3 majice u paketi raznih boja i niti jedna nije bila kao na slici... jeftine bile i nije mi žao lipe a nosim ih po doma još danas nakon nekoliko godina i nisu se razvukle!!!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kataloška prodaja
20.10.2008 17:24:29   
Dajana
Ja sam naručivala nekoliko puta, nekad sam bila zadovoljna a nekad nisam jer to u živo ne izgleda tako dobro kao na slici.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kataloška prodaja
20.10.2008 21:32:21   
lelo
Ja sam naručivala i još uvijek znam naručiti za Leona neke stvari.I mogu reči da sam zadovoljna,samo treba dijete dobro izmjeriti i sve bu o.k.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kataloška prodaja
21.10.2008 8:30:33   
BUMBIKA
Ja naručujem iz kataloga La redoute i za sebe,mm-a i Dinu.Dosad sam sa svime bila zadovoljna.Nekad promašim veličinu za Dinu,ali može se vratiti i oni ti pošalju drugu veličinu koju želiš ili ti vrate novca ili uzmeš nešta sasvim drugo.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kataloška prodaja
21.10.2008 10:46:46   
ZVRK
ja naručujem stalno iz neckermanna za zvrka i mene i sve 5.ako nešto ne valja zamijenim,a toga je bilo možda 1-2v puta

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kataloška prodaja
21.10.2008 12:19:22   
troubled
nisam redoviti kupac, ali znam tu i tamo nešto naručiti....
uglavnom sam zadovoljna....
nisu mi se dobrima pokazale pamučne majice i pamučne caprice za paulu jer su kod prvog pranja izgubile oblik i šavovi su "pobjegli"....
ostalo mi je bilo ok - hlače, majice, donji veš....
user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!