Kataloška prodaja (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


mirna -> Kataloška prodaja (19.10.2008 21:09:28)

Bok![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Dobila sam Neckermann katalog za djecu i vidjela nekoliko zanimljivih stvari.. Da li je netko već naručivao iz toga kataloga i kako ste bili zadovoljni?




FIONA -> RE: Kataloška prodaja (19.10.2008 21:22:55)

Mirna ja sam naručila tisuću stvari od njih ali za odrasle...posebno kaj se tiče gaćica ili čarapa, spavačice pa čak i maice i kostime...uvijek zadovoljna i nikada nisam vračala... morašš znati da to nije 100% a ako je možda ti nešto potpuno drugačije uživo nego na slici!!! Ja sam jednom naručila 3 majice u paketi raznih boja i niti jedna nije bila kao na slici... jeftine bile i nije mi žao lipe a nosim ih po doma još danas nakon nekoliko godina i nisu se razvukle!!!




Dajana -> RE: Kataloška prodaja (20.10.2008 17:24:29)

Ja sam naručivala nekoliko puta, nekad sam bila zadovoljna a nekad nisam jer to u živo ne izgleda tako dobro kao na slici.




lelo -> RE: Kataloška prodaja (20.10.2008 21:32:21)

Ja sam naručivala i još uvijek znam naručiti za Leona neke stvari.I mogu reči da sam zadovoljna,samo treba dijete dobro izmjeriti i sve bu o.k.




BUMBIKA -> RE: Kataloška prodaja (21.10.2008 8:30:33)

Ja naručujem iz kataloga La redoute i za sebe,mm-a i Dinu.Dosad sam sa svime bila zadovoljna.Nekad promašim veličinu za Dinu,ali može se vratiti i oni ti pošalju drugu veličinu koju želiš ili ti vrate novca ili uzmeš nešta sasvim drugo.




ZVRK -> RE: Kataloška prodaja (21.10.2008 10:46:46)

ja naručujem stalno iz neckermanna za zvrka i mene i sve 5.ako nešto ne valja zamijenim,a toga je bilo možda 1-2v puta




troubled -> RE: Kataloška prodaja (21.10.2008 12:19:22)

nisam redoviti kupac, ali znam tu i tamo nešto naručiti....
uglavnom sam zadovoljna....
nisu mi se dobrima pokazale pamučne majice i pamučne caprice za paulu jer su kod prvog pranja izgubile oblik i šavovi su "pobjegli"....
ostalo mi je bilo ok - hlače, majice, donji veš....
[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]