|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada kiretaža
9.3.2009 11:22:12   
anne
Od kojeg tjedna na dalje šalju na kiretažu?
Radi li se prvo UVZ pa ako nakon menstruacije što ostane ili se automatski žena šalje na kiretažu.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada kiretaža
9.3.2009 11:26:46   
ZVRK
meni su prvo radili UZ i kada su ustanovili da plod nije živ onda su me poslali u bolnicu na kiretažu.ja sam mogla sama odlučiti kada da idem kada su ustamovili''smrt''jer nisam krvarila a cure koje prokrvare same ili izgube dio ploda moraju ODMAH u bolnicu

tako meni rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada kiretaža
9.3.2009 14:15:52   
srećica
meni su nakon pregleda i uzv ustanovili da je plod nije oživio i odmah me naručili na kiretažu jer u sva 3 spontana nisam krvarila 4.put jesam i tad sam odmah ostala u bolnici...joj nesmijem se toga sjetituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada kiretaža
9.3.2009 14:17:30   
srećica
da to su radili od 9-11 tjedna trudnoćeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada kiretaža
9.3.2009 22:30:18   
sina
meni su radili uzv i naručili me za 5 dana

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada kiretaža
10.3.2009 10:31:04   
meryb
prvo ti naravno naprave ultrazvuk da su sto posto sigurni daplod nije živ,a zatim te šalju na kiretažu! u mom slučaju to je bilo između 10 i 12 tjedna! ja sam na žalost išla 2 puta! user posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada kiretaža
12.8.2009 0:26:12   
monte
Može li mi itko opisati taj postupak kiretaže?Jel bolno,jel daju anesteziju, kad se oporaviš itd?Do kojeg tjedna je zadnji rok za kiretažu,meni se nikako neda,ja bih to odgađala do daljnjega,strah me svega a pogotovo osjećaja da iz mene vade nešto što je moglo imati srce.oči,ruke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu meryb)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada kiretaža
12.8.2009 0:36:32   
natali2
meni su dali lokalnu anesteziju,bila sam kao u nekoj polusvjesti,bilo je bolno brzo prošlo nekih 15min,poslije toga sam ležala dva sata u bolnici,onda su me pustili kući

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada kiretaža
12.8.2009 8:18:06   
dominik
IZVORNA PORUKA: monte

Može li mi itko opisati taj postupak kiretaže?Jel bolno,jel daju anesteziju, kad se oporaviš itd?Do kojeg tjedna je zadnji rok za kiretažu,meni se nikako neda,ja bih to odgađala do daljnjega,strah me svega a pogotovo osjećaja da iz mene vade nešto što je moglo imati srce.oči,ruke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


dr ti je rekao da ploda nema tako da ce samo ocititi ono sto je trebalo biti posteljica i...nekome je bolno nekome nije...vise ko ginekoloski pregled ali malo dulje rondaju unutra...nekada daju lokalnu anesteziju a nekad ne...nemoj se plasiti...sto prije to bolje da se ostaci nebi upalili i izazvali nepotrebne probleme...koji mogu biti strasni

(Odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada kiretaža
12.8.2009 8:27:37   
koka
Ja nisam krvarila , napravili su mi UZV i rekli da moram do bolnice, nije bilo otkucaja srca 5. tjedan, došla napravili detaljni pregled, prespavala sam tamo, ma da mi je dr rekla da sam komotno mogla doči ujutro, uspavali me totalno i obavili to što moraju , popodne sam išla doma.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada kiretaža
12.8.2009 19:19:19   
monte
Vidim da neke govore je bolno,neki nije...Ja to uspoređujem s bolom na porođaju iako još ne znam,jesam li u pravu?!Što se tiče anestezije,isto tako neki govore da je daju,neki da ne daju...uf muka mi je od svega ovog,ni našto drugo ne mislim,srce će mi puknuti od tugeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!