|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Još malo do cilja....
25.8.2010 12:29:35   
beba24
Još se sjećam dana kad se plusić na štapiću pokazao toliko jasno i brzo da nije bilo nikakve sumnje TRUDNI SMO.Kao da je bilo jučer.Prvi udarac, prvi pokret...prvo tromjesečje, drugo, a mislila sam da nikad neće proć...da vrijeme stoji.
I eto nas tu...nadomak cilju.
Ja i moje malo zlato još smo samo mjesec dana do termina.
Koliko sam sretna, toliko sam i uplašena.
Kupila sam većinu stvari koje sam našla na vašim forumima koje su potrebne za rodilište i sve ono što će nam bit potrebno za sam početak.
Jeli već vrijeme da krenem s pakiranjem torbe?...pranjem robice...?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 12:36:06   
Ellenora
mene je mucilo isto pitanje da li da pakujem torbu ili ne, ali sam u pon. bila na pregledu i otvorena sam 1 prst, a beba je jako nisko glavicom. poslali su me na ctg i tamo ocitali kontrakcije, tako da sam po dolasku kuci sa vrata spremala torbu. Bolje da je spremnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 12:38:09   
Gianna
user posted image user posted image user posted image za vas dvoje....

Ova 4 posljednja tjedna ljubomorno čuvajte samo za sebe i provedite u slatkom iščekivanju upoznavanja...

Sretno draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ............



_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 12:40:44   
maja
bliži se bližiuser posted image
a svakako peri robu i peglaj, ja sam već 2-3 mj. ranije imala sve spremno, čak i torbu, a onda sam samo dodavala.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ellenora)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 12:43:21   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 12:43:43   
Gianna
IZVORNA PORUKA: maja

bliži se bližiuser posted image
a svakako peri robu i peglaj, ja sam već 2-3 mj. ranije imala sve spremno, čak i torbu, a onda sam samo dodavala.


Oo pa ti si odlična, ja tek imam par sitnica, ali od slijedećeg tjedna definitivno idemo u shoping user posted image ...
I ja se slažem s tobom, bolje da je sve na svom mjestu, jer pred kraj nikad se ne zna kakvo iznenađenje user posted image može spremiti user posted image user posted image ..


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 13:17:26   
mlada mama
OO bravo za vasuser posted image user posted image user posted image jos malo pa ce te biti skupauser posted image user posted image
Baš sam htjela otvoriti temu kada poceti pripremati stvari za bebu,a posto smo Gianna i ja blizu s terminom ravnat cu se po njoj user posted image user posted image user posted image Jos nista nisam spremila htjela sam cekati da udjem u 30-i tjedan pa pomalo krenuti u nabavku.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 13:29:41   
ikica84
sve ti spakiraj i spremi i onda uzivaj,da budes mirna kad znas da je sve spremno user posted image user posted image ja sam sve spremila ranije i kupila i samo cekala da beba zakuca za van user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Još malo do cilja....
25.8.2010 14:10:26   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
25.8.2010 17:20:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 0:17:41   
beba24
Hvala curke.
Evo, prva tura je upravo na pranju-bojala sam se da ne počnem prerano pa da moram ponovo (ako predugo stoji).
I stalno mislim kako imam jos vremena a IMAM JOŠ SAMO 4-5 TJEDANA!user posted image user posted image
Gdje je vrijeme proletjelo???
Nego, čula sam da mi za bolnicu treba paket pelena???
Nisam još nigdje došla do te informacije pa me zanima jel zna koja od vas išta o tome?
Po forumima sam čitala da pišu kako (između ostalog) treba u torbu spakirat jednu pampers pelenu, i onda čujem sa druge strane da sestre kad premataju djecu dolaze k tebi u sobu po pelenu.
Ja sam danas kupila dva paketa (bacit se neće) ali kad sve to skupim (nisam još, ali budem već sutra) - ja neću spakirat torbu, meni će trebat KOFER za sve te stvari???user posted image
Ulošci (2 paketa za početak), ručnici, šlape, spavaćica, kućna haljina, paket pelena, voda, neki keksi, WC papir.....??? Samo to mi zauzme jednu torbu. Ko da idem na ljetovanje.user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 9:55:40   
nemammaste
I ja sam svoju torbu jedva zatvorila a stvarno nisam trpala ništa suvišno! Kako bi tek da je zima pa da recimo uzimam još ogrtač, deblje spavačice dugih rukava, čarape, papuče (japanke su mi ipak malo manje user posted image )...???
Što se tiče pelena, ovisi o rodilištu.Odakle si uopće, gdje ćeš roditi? U Riječkom npr. treba samo za izlazak iz rodilišta.
Robicu sam ja prvi put prala i peglala čak 2,3 mjeseca ranije (iz gušta user posted image ) ali sam onda sve ponovila nekih mjesec dana prije termina

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 10:58:05   
Bablica
uf sad ste me isprepadale dobro! Ja sam kraj 30 tj i nisam još ništa ni kupila što mi treba za bolnicu, a kamoli spakirala! Vidim da mi je već vrijeme za lagano pakiranje, a ja si sve mislim ma još je rano, ima vremena ...

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 11:04:44   
nemammaste
Draga,ja sam za bolnicu tek nedavno spakirala torbu.Čak još nije baš sve u njoj nego ću dodati zadnji čas. Naj se sekirati!  user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Brisano sporočilo]
26.8.2010 11:09:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu beba24)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 11:10:25   
Bablica
Ma kad vidim da svima torbe spakirane, a još ništa nemam ni u ormaru (doduše nemam još ni ormar u stanu ... hehehhehe) ... ni mi baš svejedno!


IZVORNA PORUKA: nemammaste

Draga,ja sam za bolnicu tek nedavno spakirala torbu.Čak još nije baš sve u njoj nego ću dodati zadnji čas. Naj se sekirati!  user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 12:33:58   
ribica1
Ma stigneš još, ti si tako i onako hiperaktivna, ti ćeš to riješit za časuser posted image user posted image user posted image
Budeš ti još prije i ormar kupila!!!

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 12:58:13   
beba24
Nemam ni ja ormar jos u stanu. Zapravo nemam ni STAN jer je kompletno renoviranje u tijeku tako da sumnjam da će i bit gotovo sve dok beba ne dođe. Zato sam i odgađala nadajući se da ću stić sve u svom novom lijepom stančiću... Tako da nismo tu (gdje smo sad) ni otvarali kinderbed niti ormarić za prematanje jer jednostavno nemamo to sve gdje ni stavit.
Za početak (taj najteži dio) morat ćemo se snać sa prijenosnim kinaćem i prematanjem na krevetu...
A što se tiće pelena-pripremit ću ja paket pa šta bude. Idem u Vinogradsku.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 14:38:38   
pakić
Bolje da polako spremaš stvari za bebicu, dok nisi još umorna, a tako ćeš biti i opuštenija, kad nešto radiš.. Uživaj u poslijednjim danima trudnoćeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 14:43:44   
ninolina
sretno draga i da, da polako ti spremaj sve...a pelene ti ne trebaju u vinogradskoj...jedino kad izlaziš doma s bebom...onda uzmeš svoju

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 16:30:17   
cuba
Počni već sa pranjem i peglanjem s obzirom da si ušla u 9mj, nikad ne znaš ali možeš doslovce svaki dan, pa bolje da ti je sve spremno. Torbu isto polako pripremaj nije na odmet.
Da, da brzo to prođe....a čini se tako dugouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Još malo do cilja....
26.8.2010 16:37:52   
Anoniman
Uzmi više od dva paketa uložaka. Ja sam dva potrošila odmah prvi dan. Tako da ne moraš odmah zivkat da ti to nose4. Ne treba ti paket pelenauser posted image neće toliko potrošit. Na sd sama premetaš bebu pa onda ti trebaju i pelene, a u vinogradskoj je onako kako ti je ninolina rekla

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:14:06   
beba24
Hvala curke.
Eto, primila sam se posla i gotovo sve spakirala i oprala. Kupila sam i onaj veliki paket CHICCO uložaka za svaki slučaj da mi ne procuri po spavačici. Paket je OGROMAN pa ću ponjet samo dio a ostatak neka mi donose. Nemam baš toliku torbu!user posted image
Pa toga stvarno ima...
PREVIŠE!!!
I kako god da s popisa križam šta sam sve pokupovala-stalno mi se popis povečava...nikad kraja! Od stvari za bolnicu do onih najosnovnijih za doma.


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:20:42   
Domy
ja ti želim sve najbolje brz i lagan porod i zdravuuser posted image

(Odgovor članu beba24)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Još malo do cilja....
27.8.2010 11:29:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: beba24

Hvala curke.
Eto, primila sam se posla i gotovo sve spakirala i oprala. Kupila sam i onaj veliki paket CHICCO uložaka za svaki slučaj da mi ne procuri po spavačici. Paket je OGROMAN pa ću ponjet samo dio a ostatak neka mi donose. Nemam baš toliku torbu!user posted image
Pa toga stvarno ima...
PREVIŠE!!!
I kako god da s popisa križam šta sam sve pokupovala-stalno mi se popis povečava...nikad kraja! Od stvari za bolnicu do onih najosnovnijih za doma.




Ma tako sam se i ja brinula: joj ako rodim, a nemam nešto, a na kraju kad rodiš, imaš sveuser posted image

Muž je ionako svaki dan nekud išao nešto kupovat jer uvijek treba nešto. Tako da šta god da ti fali, lako se kupi. Bilo u bolnici, bilo doma. Ponesi kremu za bradavice, možda ti je to uz uloške najvažnije. Moj ti je savjet da si poneseš i neke tablete protiv bolova. Meni su dobro došle.
Sretnooooo!!!!!

(Odgovor članu beba24)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!