|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li našle posao?
23.6.2009 11:32:51   
apika
Koliko sam dugo na ovom forumu znam da su neke od vas tražile posao,zanima me da li ste ga i našle?Evo ja sam zadnja 3,4mj nonstop slala molbe i odlazila na razgovore ali naravno nakraju zaposle one sa vezama .Kako se nisam htjela vratiti na radno mjesto gdje se radi svetkom i petkom za 2500kn ,9 sati svaki dan,i usto imaš veliku odgovornost dala sam otkaz,mm baš i nije bio sretan ali me podržao,imam pravo sa burze dobivati nešto novaca a nadam se da ću uskoro nać nešto drugo- nada umire posljednja! 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li našle posao?
23.6.2009 11:34:52   
Candy
Apika,sretno u daljnjem traženju i da pronađeš posao čim prije user posted image !

_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li našle posao?
23.6.2009 11:51:35   
Njofra
Ha ha ha nisam. A sada ga niti ne tražim upravo iz razloga koji je navela apika. Imam hlađenje od potrage za poslom. Stignem. user posted image . Moš mislit pa ziher je da doma pucam po šavovoima ali u drugu ruku opet uživam kad gledam svog Njofru i klinku kako se mjenjaju i rastu iz dana u dan.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li našle posao?
18.9.2009 21:17:22   
uspavana
apika, jesi ti uspjela nešto naći?
i kako imaš pravo na naknadu s burze kad ti daš otkaz?

mm je dao otkaz pred par tjedana, i isto nam situacija nije bajna...ali zbog sve što je prolazio na starom poslu stojim iza njega i znam da postoji nešto bolje, gdje će biti zadovoljniji i gdje će biti više plaćen za sve ono što zna raditi i što može...
ali njemu su na zavodu rekli da nema pravo na naknadu jer je sam dao otkaz...

jel neko zna?


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li našle posao?
22.9.2009 9:55:39   
apika
Ja sam se dogovorila sa bivšim poslodavcem pa je on napisao da sam tehnološki višak pa je po tom ispalo da su oni meni dali otkaz i zato sam imala pravo sa burze dobivati a inače ak ti sam daš otkaz nemaš pravo.Ali nažalost sad radim opet na sličnom poslu ,nisam dugo doma bila jer me frendica zvala da njen gazda treba nekoga za zamjenu za godišnje pa sam kao ja uskočila i još uskačemuser posted image .Bila sam prošli tjedan na razgovoru za posao ali me nisu primili i neznam ni sama što da radim poslala sam molbi za Guinessovu knjigu rekorda ali..ak nemaš vezu teško je nać dobar posao.Ja najbolje znam kako je kad te na šposlu maltretiraju i rade budalu od tebe nesposobniji i neškolovaniji a nažalost su takvi danas gazde i šefovi...

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!