|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ja bi plivala!!!
10.7.2010 10:50:11   
NIKy
Hej curke!!! Šta vi mislite iz osobnog iskustva ili što ste čule o plivanju u moru u 37 tjednu trudoče, smijem li se kupati ili ne? obožavam plivanje i čula sam da je jako zdravo u trudnoči i da olakšava porod, ali isto tako mi je moja ginekologica prije 3 dana rekla da se više ne smijem kupati u moru radi mogučih infekcija ako je more prljavo. ali ja izbjegavam prljavo more i baš bi plivala... ali več se 3 dana ne kupam u moru i rađe neću radi dobrobiti bebe,ali ne znam dali je moja ginekologica to malo uvečala, ili je stvarno tako ozbiljno i stvarno se ne smijem kupati zadnjih mjesec dana(i manje) u moru? hvala

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:01:55   
Duve
Ja sam se prošlo ljeto kupala, gin. rekao da je trudnoća uredna i da mogu, samo nisam bila 37 tj. trudna nego nekih 34-35 tjedana.

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:02:45   
sina
ne znam što da ti kažem. opasnost od infekcija sigurno postoji,mada ne znam kako bih ja izdržala da ne plivam,a da sam blizu mora

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:07:53   
NIKy
moji stalno idu na more,i ja sam išla sa njima... pa i ronila sa dihalicom i maskom, dosta plivala..,i sada više ne smijem :(( mada je i meni gin.rekla da je sve ok sa trudnočom... a more mi ionako paše, pogotovo za natečene noge i žile.. baš uživam.. i sada više ništa od toga:(

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:10:07   
Duve
Čuj sad je već sami kraj trudnoće pa ti vjerovatno gin. kaže za svaki slučaj

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:13:20   
lee
samo se ti kupaj..pa i u kadi se skupljaju bakterije...odi negdje gdje je čisto more i brčkaj se u pličaku i plivaj.moja susjeda maja je plivala do zadnjeg dana trudnoče..praktički je sa mora otišla u rodilište.ne brini,samo se kupaj tamo gdje je čisto.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:15:05   
tikica_69
Samo odmah presvuci badic...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:16:56   
NIKy
moguče!! pa i rekla mi je da se moram paziti da i slučajno ne padnem negdje na plaži itd.. ma ja ću od danas fino u more do iznad koljena i brčkat si tako nogice i svoje žilice i morati ću se sa time zadovoljiti :))

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:19:19   
NIKy
pa seka, ti sa dodekom kada si bila trudna si bila na moru ili ne? ja se ne siječam... znam da smo ti mama i ja dolazile u zg kada si rodila

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:21:23   
NIKy
pa super.. tako je i moja prijateljica... kupala se cijeli dan, poslije šetala i kasno navečer rodila!! ma... vidjet ću šta ću... a tako volim moooooreeeeeee

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:22:13   
tikica_69
Tvoja mama je u 8. mjesecu trudnoce i 8. mjesecu kalendarske godine s tobom i ronila i radila stoj u vodi. Jedan covjek joj je na plazi rekao da ce je dati u novine user posted image
Mjesec dana kasnije te rodila uredno u terminu i nije dobila nikakvu infekciju.
Dakle, ili se sasvim ok kupati u visokoj trudnoci ili si ti tak smotana i trapava jer je to posljedica toga user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:29:20   
NIKy
haha:))) a smotana i trapava na suhom kako kada, ali u vodi nikada :)) ma da, mi ženske od Biserke smo morske sirene! kažete previše se opterečujem,,,ali nisam ja kriva, kriv je moj horoskopsi znak koji je u zodijaku od svih znakova največi hipohondar i eto od kud briga :)) hehe! Ma dobro je da se brinem ak mi je ginekologica tak rekla... samo što su oni super pažljivi...

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:31:18   
mišica 666
mene moj tjerao na more i ja ga naravno poslušala. i bila sam otvorena 1 prst samo mi je rekao da se nakon kupanja odmah presvućem u suhi kostim. a što se tiče da pomaže porodu nebih rekla jer sam na kraju prenjela 2 tjedna i morala sam ići na inducirani porod. ali bar olakšava ove grozne vrućine i puno sam se bolje osjećala kad bih se okupala. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:52:43   
cuba
Uživaj u moru dok možeš, ako nisi otvorena i ako je sve u redu sa trudnoćom mislim da se možeš malo brčkati, ne vjerujem da će ti išta biti od malo plivanja...samo nemoj na plažu di je miljon ljudi i šporko i ponesi rezervni kostim obavezno. 

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 11:58:19   
NIKy
hvala curke na savjetima... uzeti ću sve u obzir!!!!!

_____________________________

Naša lavica se rodila 17.08.2010. :))
Ljubav beskrajna - http://www.youtube.com/watch?v=EUNgyKLBzF4

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 12:43:44   
lilia
Ja bi plivla na tvom mjestu, samo odi ranije ujutro kad je još more čisto i ne pretjeruj. I bježi sa sunca. Uživaj i sretno.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 12:46:47   
dami
cure su sve rekle ,samo naglašavam ,PRESVUCI BADIĆ OBAVEZNO !

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 15:26:58   
bubamara787
prosle godine sam bila na moru nekak u 37-38 tjednu i bogme sam uzivala...plvala i kvasila se kad kod sam mogla... user posted image user posted image user posted image tak da uzivaj dok mozes...

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 16:22:03   
Zvonki
Ja sam plivala i u 40 tjednu user posted image  Dapače, plivanjem smanjuješ pritisak na leđa, noge, maternicu, razgibavaš se. mnogo koristi ima od plivanja ako je trudnoća uredna.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu NIKy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 17:32:01   
nemammaste
Ja sam 33+1 i do sad sam bila samo jednom rano ujutro na moru i na kraju se nisam kupala nego samo smočila jer je bilo ful hladno.Imam namjeru ići ali ovo što cure kažu,ne na najjače sunce,negdje gdje nema previše ljudi i nije prljavo more i odmah se presvlačiti u suho.Mislim da nam može samo koristiti

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ja bi plivala!!!
10.7.2010 17:39:50   
Gianna
Ja sam ti se kupala na sam dan termina... Moja ginica me čak podsticala da svaki dan ako mogu i imam volje idem na kupanje... A mene nije trebalo pretjerano nagovarati...user posted image user posted image
Sada sam u 20- om tjednu i imam namjeru isokristiti svaki mogući trenutak kako bi plivala user posted image ..


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ja bi plivala!!!
10.6.2013 19:11:37   
monstrum
Ja sam također redovito plivala za vrijeme trudnoće kad god sam bila u prilici...bilo mi je laše plivati nego vježbati user posted image

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ja bi plivala!!!
10.6.2013 20:12:25   
Renata RR
plivanje je mrak u trudnoći!

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!