|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Isto obučeni
3.1.2009 22:53:17   
anne
Oblačite li svoje blizance, trojke... isto?
Baš mi je to slatko. Mada mislim da nakkon nekoliko godina njima nije.user posted image
Pričala sam sa odraslim blizancima koji se još uvijek slično oblaće - kažu da imaju gotovo isti ukus. Često kupe isto ili slično.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Isto obučeni
3.1.2009 23:07:01   
Florijan Jakov
ne sviđa mi se to. svatko je individua za sebe, pa neka se to i odjećom izrazi.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Isto obučeni
4.1.2009 0:25:05   
Ruža
O na jednom predavanju iz psihologije predavačica je doslovno uvjerila blizance da su emotivno zakinuti zato što su ih u djetinjstvu isto oblačili?user posted image user posted image user posted image  To mi je čisto pretjerivanje, ali znam da mi se urezalo u pamćenje.
Slatko ih je vidjeti isto obučene, ali da ja imam blizance ne bih forsirala to stalno.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Isto obučeni
4.1.2009 10:49:51   
ninolina
Meni je to preslatko ali do neke  određene dobi 4-5 god kada već oni sami mogu pokazati svoje viđenje sebe. Znam često vidjeti kod nas dva odrasla dečka s nekih 17-18 god i isto obučeni od glave do pete. Nemojte me krivo shvatiti ali BLJAK. Ja znam kupiti Tinu i Theu iste trapke ili majce ali različitih boja ali ne isto

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Isto obučeni
5.1.2009 11:40:57   
Krky
Ma ja se više uopće ne brinem zbog toga. Prije sam stalno bila opterećena time da ih NE oblačim jednako i ako bi im nešto kupovala, kupila bih isti model ali različitu boju. Naravno, nikad ih nisam oblačila ni po načinu "ovo je Samijevo, ovo Elijevo" i ne znam ko je to uopće u mogućnosti dok su bebe male. Kad bi krenuli u šetnju, ljudi bi me znali pitat npr. kako ih razlikujem ili koji je crveni, a koji plavi i redovito bi gledala cipelice...ne znam kud bih stigla pamtit kojega sam kako obukla, iako bi to njihova sestrica dobro zapažala. Cipelice i papučice su redovito različite ili ako bi to bilo nemoguće, onda bi ih označavala, jer ipak svako dijete drugačije gazi. Sad se više ne opterećujem, nekad ih obučem potpuno jednako, nekad samo nešto, ali uglavnom slično. Ni oni nisu opterećeni, ali dok su još bili jako mali, oko 1,5 g. znala bih im ponuditi dvije različite cipelice i Sami bi redovito birao zagasite boje (maslinaste, zelene, smeđe), dok bi Eli prihvaćao "živahne". Sad znaju komplicirat pa kad ih spremim za spavanje znaju mi reći  da nije to njegova pidžama i sl. Kod nas je inače problem i taj što često po dućanima i ne možete nešto naći što je istog modela, a druge boje, ili ako je rasprodaja, čak samo jedan komad i sl. pa i nema baš izbora. Što se igračaka tiče, redovito bi se posvađali oko potpuno identičnih. A ako se vratim na odjeću, bolje bi ih razlikovala kad su jednako odjeveni nego različito. I još nešto, NITKO ME NE MOŽE UVJERIT U TO DA ĆU IH PSIHIČKI OŠTETIT AKO NEKAD OBUČEM ISTO! Bebama ne smeta jer nisu još dovoljno svjesne, a kasnije su ionako u stanju sami birati, pa ako hoće isto, nek im bude. Eh da, bila sam i u prilici da mi ljudi na cesti postave blentavo pitanje tipa:"A jesu li oni blizanci (moji su neobično slični, ali neidentični!), vidim da su različito obučeniuser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Isto obučeni
5.1.2009 11:42:19   
tikica_69
Meni je to slatko ali ako se djeca ne bi htjela tako oblaciti ili bi se osjecali drugacije zbog toga, nikad ih ne bi forsirala.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Isto obučeni
5.12.2014 23:48:23   
Ela28
Ja svoje dečke ne oblačim isto meni je to bezveze. A i teško je naći istu robu duplo hehe a i za poklon često dobiju sve različito a i kako su različiti po kilogramima i visini tako i kupujem različite veličine pa često ne bude na jednom odjelu nego moram kupiti na drugom. Ne mogu reći da nemaju neku odjeću baš istu ali malo toga user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Isto obučeni
12.7.2015 14:49:27   
FIGICA FIFINANKICA
meni je isto bezveze kada ih identično oblače

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Isto obučeni
15.5.2021 12:46:06   
kiemeo
Time is dangerous.If you don't control it,it will control you.call girls near me If you don't make it work for you,it will work against you.So you must become the master of time,not its servant.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!