|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Imate li u obitelji blizance
23.11.2008 22:10:32   
anne
Kažu da je velika šansa da imaš blizance ako imaš taj slučaj u obitelji. Kažu i da taj fenomen preskaće koljeno. Znam ljudi koji imaju blizance, a nemaju tu sklonost u obiteji.
Naravno i potpomognuta oplodnja povećava fenomen.
Imate li vi u obitelji blizance, trojčeke, četvorke...
Ja ne, ali ne bi bilo loše da ih dobim.user posted image  

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 14:05:28   
lelo
U mojoj obitelji nema ali u mm obitelji ima.Naime njegova baka(tatina mama) je bila trudna sa blizancima.Tako da imamo šanse za blizance.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 14:26:01   
Florijan Jakov
kod mene nema, ali ima kod mm-a....kod njih idu u svakom drugom koljenu i mislim da se prenose po muškom dijelu loze (u slučaju njegove familije).

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 15:03:51   
Wukovarka
Ja sam prva od 12 sestricni koja ne nosi blizance...
Naime, moj tata je imao brojcanu obitelj, njih sestorica brace user posted image
I svi oni su dobili kceri, osim dvojice koja imaju po jednog sina, a kceri, sve koje su do sada rodile, imaju blizance...
Njih dvije cak trojke, a jedna evo po drugi put ceka blizance.
Moja sestra je svoje blizance izgubila u 4 mjesecu trudnoce, nakon toga rodila je curicu, a ja odmah jedno...
Kojim slijedom to ide...nismo otkrili

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 16:30:17   
Ruža
Nemamo blizanaca ni mm ni ja u obitelji. Ne mogu si zamisliti dvoje odjednom, duplo plakanje, duplo hranjenje, duplo presvlačenje...user posted image  Svaka čast mamama blizanaca.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 16:57:46   
troubled
"imam dvije tate"
to je moja legendarna rečenica otkad sam bila jako, jako mala....user posted image
moj tata je jednojajčani blizanac....
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 19:46:32   
Mrvna
Bakine sestre, teta i njena sestra - u svakoj generaciji jedan par. Jedino se moja generacija nešto susteže user posted image


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Imate li u obitelji blizance
24.11.2008 20:00:58   
Puli
Nemamo blizanaca ni mm ni ja u obitelji. Ne mogu si zamisliti dvoje odjednom, duplo plakanje, duplo hranjenje, duplo presvlačenje... Svaka čast mamama blizanaca.

ni mi isto nemamo blizanaca u obitelji
to i ja kažem svaka čast mamama blizanaca,trojki i višeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Imate li u obitelji blizance
28.11.2008 15:49:37   
buki
moj mm ima jednojajčanog brata blizanca, ja se nadala da cu i ja imati male blizančeke user posted image  user posted image , za sada samo jedno stiže a poslije ćemo već vidjeti...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Imate li u obitelji blizance
28.11.2008 15:56:28   
Krky
Ružo, nije najčešće duplo plakanje (jedan se uvijek pravi dobar), ali je najčešće duplo kakanje, i to istovremeno!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:15:29   
kiki32
Ja nosim blizance u 24 sam tj. trudnoce, jedna beba je dečko a druga se uvijek skriva na pregleduuser posted image .
ovako moja baka (mamina mama) rodila je blizance dečka i curicu (mama nije blizanac,ona je 1. dijete), moja mama isto je rodila blizance (brata i mene) i sad jauser posted image . Eto to je moja priča.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:19:45   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image za blizance!!!
ja sam bliznakinja,ali nisam ja rodila blizance.imam sina a ko zna mozda i budu sledeci user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu kiki32)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:26:08   
njanja
čula sam da onaj tko ima sestru/brata blizanca NE MOŽE RODITI blizanca, nego tek njihova djeca. za to se majka priroda pobrinula... osobno nikad ne bi voljela imati blizance, nemam razloga za to, samo osobni osjećaj...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
25.8.2010 9:29:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:33:59   
CallamityJane
od mog djeda brat je imao blizance jednojajcane i kada je jedan poginuo drugi je godinu dana bio u teskoj depresiji i bacio se sa mosta na godisnjicu bratove smrti user posted image  U nasoj porodici se vise nikada nisu pojavili blizanci nakon toga user posted image
Meni je uvijek bila fascinantna ta povezanost medju njima user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:37:29   
lorna
mm-ova starija sestra ima blizanke, mislim da je i baka( svekina mama)
bila blizanka ili tako nešto...user posted image
ugl sa mm-ove strane DA a sa moje NE e da i kažu kako blizanci "idu" ženskim putem

svaka čast šogiuser posted image
___________________________
još samo malo..... stiže naše zlato

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 9:53:22   
tiny
stricevic od moje mame ima dvoje blizance,a moja stricevka isto ima blizance,tako da izgleda ima ih i s mamine i tatine strane,i ja se iskreno nadam da cu i ja jednog dana dobiti duplice,mozda bi cak i trojke voljela imati,zasto ne.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu lorna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 10:01:07   
maja
ja na svu sreću nemam nikoga u obitelji sa blizancima i svima vam se divim ali ja ne znam kako biuser posted image suviše sam neuroznauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 10:08:49   
Gianna
Moja baka je bila blizanac (imala je brata blizanca), sama je rodila blizanke, a moja mama je dva puta nosila blizance, međutim oba puta trudnoću nije uspjela sačuvati do kraja... user posted image

Po svemu sudeći imam poprilično vwelike šanse da jednog dana dobijem dupliće, ali s obzirom da iz kuminog iskustva znam kako je veselo sa blizancima (ima dva sinčića) definitivno sam za to da me se preskoči user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 10:19:03   
MaTana
ja sam blizanka... i nije istina da blizanci ne mogu imati blizance, moj dr. mi je rekao da baš zbog toga i postoje veće šanse, kod mene ima i s muževe strane blizanaca pa je dr. u prvoj trudnoći samo konstatirao OVAJ PUT nisu blizanci... Ipak bi volila da me to preskoći, samo se sjećam kako je bilo jadnoj mami sa nas dvijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 10:57:08   
tiha
imamo s muzeve strane blizance ali mi jos nemamo a sad se nadam da ih ni necemo imati ii da ce me to zaobici u sirokom lukuuser posted image a naravno bas sam htjela blizance ali eto nismo ih dobiliuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 11:02:51   
Anoniman
moja baka po mami je rodila blizanke koje su umrle u dojenačkoj dobi, njezina najstarija kćer, moja teta ima blizance, sina i kćer.
s tatine strane isto ima blizanaca, dedina sestra ima sina i kćer a od tog njenog sina kćerka je rodila dvije curice dvojajčane.
meni je to baš slatko!

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 12:10:53   
Thea
Moj tata ima dvije tete blizanke znači dedine sestre,prije toga dedin deda imao blizance braću,od jedne te tete kčerka ima blizance,a moji su prije nego sam se ja rodila dobili dvije curice blizanke koje su nažalost umrle odmah nakon poroda user posted image ..
uglavnom preskače jednu generaciju znači da bi moji klinci mogli imati blizance... user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 14:16:02   
FIONA
da i ja sam to čula...inače moj tata ima brata blizanca

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Imate li u obitelji blizance
25.8.2010 14:26:23   
Anoniman
ako preskače generaciju, a moja baka je imala user posted image user posted image  a moja mama nije, to znači da bi ja mogla imati? user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!