|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hipp natal za trudnice
5.11.2010 12:03:21   
nina2108
Molim curke koje su upotrebljavale ovaj proizvod da mi jave kakav je.I da li ste te sokiće upotrebljavali uz još kakve vitamine npr.pregnital,prenatal idr.?????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 12:06:45   
beba_B
Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 12:18:13   
nina2108
IZVORNA PORUKA: beba_B

Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.

koliko si trudna?

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 12:20:25   
nina2108
I zanima me jel se to može ovako kupiti ili se moram savijetovat prvo s ginekologicom?

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 13:40:44   
lilia
Ja sam do 12 tjedna pila folnu kiselinu, poslije samo Prenatal. Tako mi je rekla ginekologica.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 19:51:16   
Fever
ja san poslije folne kiseline (12. tjedan) počela piti Pregnital i to pijem svaki dan, a jednom tjedno uzmem Hipp-ov sokić žuti i njega pijem tri dana...

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 21:00:45   
beba_B
IZVORNA PORUKA: nina2108

IZVORNA PORUKA: beba_B

Ja koristim samo Hipp natal sokic, 20ml svaki dan i to je to.
Rekla je gyn da uzimam samo to, nalazi su mi bili i jos su super.
Navodno je rekla da covik ima u organizmu zaliha vitamina za iducih 10 godina, i da nista ekstra vise od tog sokica ako je covik zdrav ne triba...

A sta ja znam... vidila sam da ima dovoljno folne, a sta se tice svega ostalog dobijes i kroz prehranu.

koliko si trudna?


23 tjedna

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hipp natal za trudnice
5.11.2010 21:02:22   
beba_B
IZVORNA PORUKA: nina2108

I zanima me jel se to može ovako kupiti ili se moram savijetovat prvo s ginekologicom?


Mozes u svakom DM-u, kosta skoro 40Kn za 12 dana. user posted image
Mislim da ti nema sto skoditi... samo ne pretjeruj sa vitaminima, ako slucajno pijes jos stogod..

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hipp natal za trudnice
6.11.2010 10:56:47   
zara13
ja sam si to kupila na svoju ruku ,meni je malo okus čudan al je ok bilo i nakon toga dok sam to popila sam kupila tablete prenatal od centravita jer na početku mi je od tableta bilo zlo . 

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hipp natal za trudnice
9.11.2010 14:02:57   
mayathebee
Meni je moja gin. rekla da je ok taj sokić, ali da nije baš dovoljan. Od njega imam najmanje mučnine dok od prenatal tableta (Twinlab) ako ne jedem pošteno ulovi me muka, ili ako ih popijem navećer nemogu spavati, pa tako kombiniram. Malo pijem sokić, pa poslije 12 dana ture sokića, malo tablete.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hipp natal za trudnice
10.11.2010 9:44:31   
sabina z.
Cure,ja sam u obe svoje trudnoće pila,takodjer i sada u trećoj trudnoći, PRENATAL,od,NATURAL WEALTHA,jedna dnevno poslije ručka je dovoljna da nadopuni dnevnu potrebu vitamina i minerala i još što mi je super i nakon poroda se piju jer su odlične za dojenje.Dodje 100 tableta što je dovoljno za 3 mjeseca i koštaju 130 kn.Ja sam jako zadovoljna i to je preporuka mog doktora.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hipp natal za trudnice
7.1.2011 21:44:03   
zeljka1307
pozdrav.ja također koristim prenatal od Natural Wealtha jer mi on jedino odgovara.od ostalih sam imala mučnine.uz njih pijem i omega-3 natal.to mi je preporučio liječnik user posted image

(Odgovor članu sabina z.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hipp natal za trudnice
4.8.2011 18:56:39   
alexandra_zg
Da se i ja malo nadovežem na temu Hippovog sokića.. Danas sam slučajno naišla na jedan vrlo vjerojatno sličan (ako ne i isti proizvod) i to od Fruktala; zove se Frutek mama i namjenjen ne isključivo ženama koje žele zatrudnjeti, trudnicama i doiljama. Koliko su slični ne mogu reći jer Hippov još nisam probala  a i nigdje na netu se ne spominje sastav istog al evo mogu vam napisati sastav Fruktalovog Fruteka za mame: vitamin C 37,5 mg, Tiamin (B1) 0,35 mg, riboflavin (B2) 0,40mg, B6 0,5 mg, folna kiselina 150 um, vitamin B12 1,0 um, željezo 5 mg, cink 2,75 mg na 100 ml proizvoda. Sokić je sa 100% udjelom voća i bez dodanih šećera.. U ponudi je bilo dvije arome: jabuka-mrkva-banana i jabuka-suha šljiva.. Hmm, ne znam gdje bi ga u Hrvatskoj bilo za kupiti i koja je njegova cijena, ja sam ga kupila u Fruktalovoj tvorničkoj trgovini u Sloveniji i jedno pakiranje od pola litre platila €1,19!! Pretpostavljam da mu je u Hrvatskoj cijena duplo veća al opet nije skup kao Hippov (ako se ta dva proizvoda uopće mogu uspoređivati po sastavu..).. Uglavnom, prefini je i toplo ga preporučam! user posted image

(Odgovor članu zeljka1307)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hipp natal za trudnice
12.3.2013 14:23:15   
snowwhite
meni je hippov sokić jako fin i dan danas,štetit sigurno nemože
e

(Odgovor članu alexandra_zg)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hipp natal za trudnice
12.3.2013 18:18:38   
Afrodita83
ma pila bi ga po cijele dane! Sigurno ću nastavit s njim i kad budem dojila!

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hipp natal za trudnice
10.6.2013 21:17:34   
FIGICA FIFINANKICA
jako je ukusan

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!