|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fit box
24.1.2009 20:36:03   
tikica_69
Da li je mozda koja isla na fit box? Znam da je kombinacija brzih vjezbica za ucvrscavanja misica, aerobika i borilackih vjestina. Isla sam na taeboo i to mi je bilo super, ali sada ga vise u mom klubu nema.Zato me zanima da li je bar priblizno isto...slicno...jer mogu ici dva puta tjedno besplatno preko firme, te koliko utice na zacece i smeta li u ranoj trudnoci.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Fit box
24.1.2009 20:39:47   
Candy
Ne znam Tikice...nisam čula za to user posted image ...
Možda se cure jave koje više znaju....Ja sam išla na aerobik i bilo mi je savršeno user posted image ...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Fit box
24.1.2009 20:41:56   
tikica_69
Da, ali zanima me jel koja trudnica isla ili da li je koja ostala trudna a dosta je vjezbala. Jer bojim se da mi ne bi uticalo na zacece, a morala bi vjezbati jer sam se malko opustila.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Fit box
24.1.2009 21:11:37   
tonkica
Na žalost, nemrem ti pomoć. Nisam čula za to do sad, niti vježbala isto. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Fit box
24.1.2009 21:42:14   
dikac
vježbanje nema veze sa začećem, nismo mi neki profići da se iscrpljujemo do iznemoglosti. I prvi i drugi put kad sam ostala trudna vježbala sam. prvi put sam išla na step, drugi put trenirala tai bo i ostala sam trudna. Naravno, čim sam zasnala za trudnoću, odmah sam prekinula s vježbama iako se preporuča pilates, yoga i slično. Neke curke vježbaju i prva 3 mjeseca trudnoće tai bo i slične stvari. To je stvar vlastitog izbora i svaki organizam je drugačiji.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Fit box
24.1.2009 21:43:23   
tikica_69
Da, ali ja idem na medicinski potpomognute oplodnje...ma budem se iskonzultirala sa svojim doktorom, najbolje

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Fit box
24.1.2009 21:48:57   
dikac
doktor će ti sigurno reći da li je za tebe fit box ili nešto laganije

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Fit box
25.1.2009 11:07:55   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Da li je mozda koja isla na fit box? Znam da je kombinacija brzih vjezbica za ucvrscavanja misica, aerobika i borilackih vjestina. Isla sam na taeboo i to mi je bilo super, ali sada ga vise u mom klubu nema.Zato me zanima da li je bar priblizno isto...slicno...jer mogu ici dva puta tjedno besplatno preko firme, te koliko utice na zacece i smeta li u ranoj trudnoci.


Hvala što si me prosvijetlila.user posted image Prvi put čujem za to.
Pitaj ginića najbolje pa da budeš sigurna, smiješ li ili ne?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!