|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bože uzmi me sebi!
29.9.2010 18:41:24   
breskvica22
evo jedna ispovijedaonica za sve osjecaje i zbivanja,svu tugu da izbacite van!
drage moje rr prijateljice:
kako ste se osjecale poslje spontanog/gubitka djeteta?
sto ste mislile?
o cemu ste razmisljale?
vasi snovi?
kakva je bila vasa okolina prema vama?
tko je bio uz vas?
tko vas je razocarao?
tko vas je iznenadio?
zasto se dogodilo to.....?

evo neke naznake pitanja pa pisite sve sto vam je na srcu i dusi pa cemo ako
treba i user posted image zajedno.


< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:06:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 19:04:25   
breskvica22
nema nikoga???????????

hmmmmmmmmmmuser posted image
nista mi nije jasno!!!

meni je bas bilo groznouser posted image .sve me bolilo i dusa i tijelo.htjela sam umrijeti pa sam se predomislila kad sam se sjetila mm.
imala sam svakakve snove.itd itd
pisite pa cu se nadovezati.
pricam sama sa sobom,smrc..................

mene niko od vas nevoliiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!
di steeeeeeeeeeeeeee

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 19:13:02   
Anoniman
čekaj malo, draga, tek sad sam vidjela...user posted image

evo, moja priča ti je ovdje, sve tu piše, od početka od kad sam doznala da nešto ne valja, svi su me pratili i znali kako se osjećam...

http://www.ringeraja.hr/forum/tm.asp?m=489676&mpage=1

dodat ću samo ono što sam napisala kad je sve bilo gotovo:

http://www.psallam.bloger.hr/post/maleni-andjeo-sitna-zvijezda-mala-krijesnica-moj-sin-na-dlanu-svog-stvoritelja/3146381.aspx

nikada nisam poželjela umrijeti, jer imam tri djevojčice koje trebaju mamu.... pa tako i tvoja buduća djeca jednog dana će trebati mamu...
svatko od nas ima zadaću koju treba ispuniti u životu...
sve je u dobroj ruci Božjoj, makar to izgledalo čudno...
meni je bilo žao i odžalila sam, ali nisam gubila pamet...
znaš ono?
Bog ima samo 3 odgovora na tvoje molitve:
1. da
2. ne sada
3. imam nešto bolje za tebe.

(Odgovor članu breskvica22)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 19:24:50   
breskvica22
putniče namjerniče
ne očekuj da ćeš ovdje naći savršeno biće
ja sam samo Žena
srce mi je kao plamen, 
duša topla, snena
duhom jaka i kad se slamam
... samo Žena...
ime mi je
Ona koja ljubi
Ona koja pjeva
i onda kad više nema nade
kad sve se ruši
... ime mi je...
STIJENA




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 19:28:13   
breskvica22
ja sam u jednoj sekundi pomislila na raj ali od tuge kad su vadili moju bebu iz mene(prvi spontani).nemam djecu.ali vec u drugoj sam se trgla i nastavila zivjeti sa velikom snagom i voljom da nastavim dalje,radi sebe,radi mm i mojih voljenih.

sto nas ne slomi

to nas ojaca!!!!!!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 19:36:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: breskvica22

putniče namjerniče
ne očekuj da ćeš ovdje naći savršeno biće
ja sam samo Žena
srce mi je kao plamen, 
duša topla, snena
duhom jaka i kad se slamam
... samo Žena...
ime mi je
Ona koja ljubi
Ona koja pjeva
i onda kad više nema nade
kad sve se ruši
... ime mi je...
STIJENA






nisam na to mislila, to je moja osobna poruka na blogu...
čitaj post - onaj o sinu.

(Odgovor članu breskvica22)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 20:15:11   
breskvica22
ma ja sam to stavila zato sto sam sebe nekako nasla u tom kratkom teksticu.zato sam to stavila. mislim da sam ko stijena da me nista nemoze vise srusiti

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 21:12:58   
uspavana
meni je bilo žao i odžalila sam, ali nisam gubila pamet...
znaš ono?
Bog ima samo 3 odgovora na tvoje molitve:
1. da
2. ne sada
3. imam nešto bolje za tebe.


slažem se s ovim... istina je da sam se u početku osjećala totalno prazno...ko prazna ploča... ali kraj mene su bili oni kojima je istinski stalo do mene, i polako iz dana u dan sve je bolje.
Zaboraviti neću nikada, ... i možda ću se još uvijek pitati Bože zašto?! ali kao što si mariachi rekla... Bog ima 3 odgovora, i očito još nije bilo Njegovo vrijeme da nam pokloni jednog malog user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: boze uzmi me sebi!
29.9.2010 23:18:38   
bembo
Svoj gubitak nisam dozivjela tako tragicno zato sto je bilo jako rano i zato sto na dan kada sam saznala da sam trudna saznala sam i da su prijatelji izgubili bebu. Nisam se prakticki ni stigla ufurati u trudnocu, a vec sam prokrvarila, svega nekih 12 dana sam znala da sam user posted image . Bilo mi je teško i plakala sam jako, mislim da me zapravo nitko nije mogao razumijeti jer su svi, pa nekako ukljucujuci i mog muza to dozivjeli kao neku gresku na testu, odnosno ono kao da ni nisam bila trudna. Brzo sam se sabrala, nisam se opterecivala pitanjem zašto? jer zašto ne? mislim, to je toliko česta pojava (nažalost), a nitko od nas nije baš toliko poseban da bi morao biti pošteđen toga. Trudila sam se pronaći pozitivne strane te trudnoće, a to je činjenica da mogu zatrudniti, a ako nešto nije u redu s plodom u svakom slučaju je bolje da se završi što prije. Sigurna sam da bi sve doživjela puuuno teže da sam bila duže trudna.

< Poruku je uredio bembo -- 29.9.2010 23:20:21 >


_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: boze uzmi me sebi!
30.9.2010 0:11:00   
marija0
iskreno?- jako mi je teško kad se sjetim toga user posted image
imala sam podršku i razumjevanje od svih (obitelj, prijatelji,mm) ali tada sam mislila sa me niko ne razumi... mm to ni dan danas nije svatio- jer tu bebu nije vidio, nije je bio svjestan... u biti ja neznam šta on misli o tome, nismo pričali- on ne želi baš puno pričati o osječajima..... ali bio je uz mene tada kao velika podška.... ja sam budala tada plakala ko kiša al da niko nevidi, sama sa sobom, a isprid drugih sam bila onako- ok.... znam bila sam mlada, išla u školu još- pa je možda bolje user posted image tako su govoriliuser posted image ok slažem se ali ipak..... nakon izjave razrednice ostala sam u šoku i nikad to neču zaboravit- pozvala me na stranu i pitala kako sam- ja joj kažem onako ne u detalje a ona se nasmije i kaže ajde jedno novo iskustvouser posted image user posted image pa mislim stvarno- žena ima 30 god i nema dicu al ipak mi se to činilo baš ružno... mada neznaš šta bi reka nekome u toj situaciji..... ali evo da vam kažem da sam jako ljuta na sebe- sitim se svaki dan te boli i bebe ali ne i toga da me moj anđeo gleda sa neba- dok nisam pročitala postove od mariachi- možda svega par puta sam se sjetila da i ja imam anđela...al nisam ga se sjetilauser posted image user posted image možda ni ja ko ni mm nisam bila svjesna da je to naša beba jer sam bila tek u 12 tjednu ali ipak sam grozna i nemogu se svatit nikako... oprosti anđele

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: boze uzmi me sebi!
30.9.2010 9:25:28   
mišica 666
ja sam imala par dana sreće kad sam saznala da sam trudna i onda kad sam otišla kod ginekologa nema ploda pa sr+trepnja pa uredu je pa nije pa sam prokrvarila i nakraju ispala vanmaternična trudnoća. 1. dan u bolnioci bilo mi je grozno još više jer mi je došla moja Ramona pa sam se suzdržavala da ne plačem pred njom a kad je otišla bila sam koma. onda sam se malo skulirala i rekla sam sama sebi imam predivno dijete i da više i ne budem mogla imati djece ja sam neizmjerno sretna osoba i utjehu sam tražila u njoj.  o svom malom anđelu ne razmišljam često jer znam da bi me to dotuklo. sad sam mama još jedne djevojčice i imamo malog anđela na nebu da nas čuva. utjehu sam našla u situaciji koja je tada bila a to je da imam zdravo dijete i mm i podršku od obitelji. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: boze uzmi me sebi!
30.9.2010 15:28:17   
breskvica22
i meni je bilo jako tesko ali iznutra.ja sam zena stijena(zato sam stavila onu kiticu gore).izvana jaka cvrsta i nepokolebljiva.a unutri sam jako osjecajna.nitko nije vidio moje suze,tek kad bi ostala sama bar malo onda bi pustila koju suzu.
nezelim da me se zali itd.a imam jako puno zalopoljki oko mene koje su mi samo drzale predavanje i kao zalile i plakale.neki su mi se cak smijali iza ledja.neki su mi pak govorili da sam JADNA. zasto sam jadna kad nisam.ja sam 3puta zatrudnila,hocu li cetvrti put neznam,ali jadna nisam.
mogu reci da sam sretna sto sam imala te 3 trudnoce,barem sam osjetila svoje djete.mozda to sad malo glupo zvuci,ali hocu reci osjetila sam tu toplinu u srcu i srecu.svaki dan se sjetim svojih andjela i sretna sam sto su sada na nekom boljem mjestu.i to me tjesi i daje mi snagu jer ih bezuvijetno volim i znam da oni vole,gledaju i cuvaju mamu i tatu.zato nezelim plakati vec biti nasmijana da oni nebudu tuzni.

mozda mi je zato tesko sto se nisam imala kada isplakati i prezaliti.da jesam manje bi boljelo ili da vec imam djete bilo bi lakse,a ovako nije.

cure volim vas

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: boze uzmi me sebi!
30.9.2010 16:13:27   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image   znaš da znam kako je to.....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: boze uzmi me sebi!
5.10.2010 11:45:27   
klarita
ja sam imala cijelo vrijeme mm uz sebe , kćerkicu i obitelj a i neke drage prijateljice koje su prošlejoš gore nego ja. Svašta sam pomišljala, Bog me kaznio, nisam dobra, što sam krivo radila, zašto nisam reagirala kad se u meni pojavila sumnja.
Vidila sam je nakon poroda i stalnoi mi je njeno lice bilo u glavi( i dan danas je) , ista kao moja orva djevojčica.Svakog detalja od dolaska u bolnicu do poroda se sjećam.Jako teško, grozno!!!
Gledala bih tv pa odjednom počela plakati, muž mi je jako puno pomogao stalno smo pričali(dobro više ja) ali sam stalno tražila od Boga snagu radi moje kćeri i ponavljala sam samoj sebi da je Bog milosrdan i jednog dana moja tuga će biti radost.
Počela sam raditi neki dan, Jako mi je teško ali vrijeme barem prolet. Misli su još uvijek tu, moja kćer je spomene pa joj moram odgovoriti, teško mi je ali ona je dijete i treba odgovore. sada imam anđela na nebu i kad sam išla u Zg da nam kažu što dalje samo sam se prekrstila i zamolila mog anđela, moju Mariju da mi da snage. I dala mi je. Pravi anđeo!
Morate biti jake, i mislit pozitivno. Biti strpljive , Bog nam daje onoliko koliko možemo podnijeti!

02.04.2005.Klara
20.05.2010.Marijauser posted image

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bože uzmi me sebi!
5.10.2010 11:54:03   
breskvica22
draga klarita potpuno suosjecam s tobom.vidim da si svogauser posted image mariju rodila 20.5.2010,a ja svoga user posted image luku 20.5.2009. ali ja njega nisam vidjela jer nisam htjela,mogla otvoriti oci.zao mi je sto nisam ali znam da je bolje tako.
drzi mi se jer s vremenom ces nauciti zivjeti s tim gubitkom.imas jedno dijete i to ti je sve na svijetu.imas i jednog andjela koji vas cuva,a mozda ti bog posalje jedan paket jednog dana kad to budes pozeljela.pusa i drzi mi se

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:06:40 >

(Odgovor članu klarita)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bože uzmi me sebi!
8.10.2010 14:32:14   
pakić
Joj, drage moje, ja čitam vaše postove i plačem. Jake ste, preživjele ste ono najteže za jednu ženu... Želim Vam da tom snagom nastavite dalje i pronađete svoju sreću i utjehu. Hvala što ste otvorile svoja srca, i ja iako nemam takvo iskustvo, svim srcem suosjećam sa vama

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:06:50 >


_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bože uzmi me sebi!
8.10.2010 16:12:02   
klarita
gle, loših dana će sigurno još biti. Ali moramo se suočiti sa svime.!
Hvala  pakić na potpori!
A moja breskvice22 što da kažem, taj datum je dakle i meni i tebi obilježen zauvijek.
Vidiš kako nas je sudbina spojila.



02.04.2005. Klara
20.05.2010. Marijauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:07:00 >

(Odgovor članu pakić)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!