|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blizanci različitih očeva
30.1.2010 17:49:45   
tikica_69
http://www.24sata.hr/news/preljub-muz-otac-jednog-a-ljubavnik-drugog-blizanca/156435/

Meni je to skroz SF user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 17:54:18   
ZVRK
pročitala to danas kada sam upalila internet ali nisam znala da je TO mogućeuser posted image

i ako bi mi se tako desilo neznam da li bi mogla nakon 3 godine da se odreknem jednog djeteta iako on ne bi bio mojuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:01:43   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image Koje su to brije?!Kaj sve ne budu pisali da prodaju novine...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:02:50   
xxl
Realno je mogućeuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:11:22   
MILLA
da ..1:100000000000000000000000000000000000000000.........user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:13:53   
Bebys
IZVORNA PORUKA: lidac0605

user posted image user posted image user posted image Koje su to brije?!Kaj sve ne budu pisali da prodaju novine...
   ovak i ja mislim isto...samo da se novine proda nema veze sta pisu ...mislim jedio u ludilu..neznam mozda sam ja luda 

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:16:07   
Bebys

Preljub: Muž otac jednog, a ljubavnik drugog blizancaMuškarac je već duže vrijeme sumnjao kako ga žena vara te je dao napraviti DNA test. Utvrđeno je testom kako je on otac samo jednog blizanca08:00 | 30.01.2010. | Piše: Đurđica Sarjanović
Muškarac iz Turske dao je napraviti DNA test na trogodišnjim blizancima jer je već duže vrijeme sumnjao kako ga žena vara. Testom su utvrdili kako je on otac samo jednog dječaka, a otac drugog je nepoznat, prenosi agencija AFP. Rezultat je potvrdio i forenzički medicinski institut. Njegova se supruga navodno nastavila viđati s dečkom s kojim je hodala prije nego su je roditelji prisilili da se uda za sadašnjeg muža. Suprug je zadržao dječaka za kojeg je potvrđeno da mu je otac, a drugog dječaka se odrekao. Ženi je njegova obitelj prijetila smrću, zbog čega je dobila sudsku zaštitu prilaska. Rijetko se dogodi da blizanci imaju različite očeve, ali slučaj nije nemoguć. Profesor ginekologije na sveučilištu u Ankari, Rusen Aytac (na slici), rekao je kako je trudnoća pri kojoj svako jajašce ima različiti genetski materijal moguća ukoliko žena ima seksualne odnose s dva različita muškarca u kratkom periodu.
SAZNAJ VIŠE > VEZANI SADRŽAJI...13.01.10 • Surogat majka paru rodila blizance koje želi zadrž...02.01.10 • Rodili se različitih godina, a jednojajčani su bli...26.12.09 • Doboj: Blizanci (21) ubili oca jer je ostavio majku25.12.09 • Blizanac rođen s pola srca napokon zdrav kao i brat21.12.09 • Blizance morali operirati u maternici da bi preživ...30.11.09 • Ćiro: Nudili mi 500.000 €?! Ma to nema veze s isti...26.11.09 • Objavili poruke koje su se slale za napada na Twinse26.11.09 • Financial Times: Turska se udaljava od EU zbog Istoka15.11.09 • Troje dvojčeka je rođeno u Zaboku u samo deset da...10.11.09 • Neispavana Daria Lorenci glumit će Katarinu Zrinski03.11.09 • Od čelika srušenog WTC-a napravili su novi ratni b...22.10.09 • Narany svojim prvijencem osvojila je tursku publiku20.10.09 • Blizanke Lise Presley su proslavile prvi rođendan16.09.09 • U četvrtfinalu na Slovence, Repeša obećaje bolju i...
user posted image

(blog)Profesor Rusen Aytac tvrdi da su ovakvi slučajevi rijetki      brale OVO AKO JE ISTINA JA SAM ONDA KONJ...user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 18:43:20   
natalijax
svaštauser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 19:22:46   
tikica_69
bebys, ti si nam i sve vezane clanke kao dokaz linkala user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 20:43:44   
ninolina
već je bio sličan slučaj ak se ne varam...A njen stari ugledni doktor a mama učiteljica,kao na tulumu je cura spavala sa dvojicom, kakti napila se i ostala trudna... Uglavnom rodila dvojke i svaki ima svog oca

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 22:04:30   
anuska08
MOOOOOOOOLIM!!! Meni je to stvarno nevjerojatno!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 22:10:29   
BUMBIKA
Nemogu vjerovatiuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 22:54:58   
lavica81
već sam čitala o sličnom slučaju. dva blizanca jedan crn drugi bijel, dokazano imaju različite očeve

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
30.1.2010 23:00:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Blizanci različitih očeva
30.1.2010 23:01:12   
ninolina
Znam da je moguće jer jajne stanice sazrijevaju u nekom kraćem vremenskom razmaku,prema tome ako se ženska ujutro poseksala sa mužem,a navečer sa ljubavnikom jajne stanice su oplođene sa spermom različitih očeva.
vrlo je rijetko ne zato što je medicinski mala vjerojatnost nego zato jer ipak ima vrlo malo takvih "pametnjakovićki" koje imajur redovne seksualne odnose bez zaštite sa više partnera.

EVO OPŠIRNO NAPISANO user posted image user posted image
bravo prijouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Blizanci različitih očeva
31.1.2010 0:15:24   
mariola
Svaštauser posted image
a cvrčak, ak se s mužem seksaš naveče i ujutro jel možeš isto imat blizanceuser posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
31.1.2010 8:48:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Blizanci različitih očeva
31.1.2010 8:51:30   
novamama
čudni su putevi Gospodnjiuser posted image

meni je samo bed što su djecu razdvojili...ma bed mi je i jadne žene i društva u kojem živi....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Blizanci različitih očeva
31.1.2010 8:54:06   
FIONA
a nisu prvi več je pisalo o takvim slučajevima i prije u novinama...kako novamama kaže, jadna ona u takvoj primitivnoj sredini...pazi, nisu joj dali da se uda z aonog kojeg voli..nego ovaj mamlaz....i kaj se on čudi...ma užas!!!user posted image ..jadna deca

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Blizanci različitih očeva
31.1.2010 9:01:17   
novamama

IZVORNA PORUKA: FIONA

a nisu prvi več je pisalo o takvim slučajevima i prije u novinama...kako novamama kaže, jadna ona u takvoj primitivnoj sredini...pazi, nisu joj dali da se uda z aonog kojeg voli..nego ovaj mamlaz....i kaj se on čudi...ma užas!!!user posted image ..jadna deca



da, i zamisli, nakon tri godine on se odrekne jednog djeteta...tipično muški...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!