|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blizanci - da li je moguće
12.9.2007 22:47:00   
sunce
koliko šansi mislite da imam za blizance!

U mojoj familiji jih ima nekoliko, ma da moja sestra nema blizance! Negde sam pročitala da je moguče!

Ma da želim si bar jedno dijete  al eto ako bi bio moj dragi taki majstor nebi mi trebalo rodit drugi put  ponovouser posted image user posted image

Imali neka mam na forumu sa blizancima, da mi ispriča kako je to  kad moraš letati oko dvoje djece!??


< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 16:32:52 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: blizanci - da li je moguče
14.9.2007 20:51:34   
hrvatica
Sunce, da mi je znati, odakle ti sjajiš?user posted image
Jer ali si falila kod hrvatskog u školi ali....jao meni, a najviše tebiuser posted image .


(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: blizanci - da li je moguče
14.9.2007 20:52:16   
hrvatica
ali
iliuser posted image

(Odgovor članu hrvatica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: blizanci - da li je moguče
14.9.2007 21:54:18   
sunce
draga moja hrvatica,

žao mi je zbog  ovog hrvatskog jezika, ali nažalost nisam hrvatica ma da živim tu nekoliko godina!

Ja se ipak nadam da se možemo nekako razumijeti jezik nam je sličan zar neuser posted image user posted image

(Odgovor članu hrvatica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: blizanci - da li je moguče
25.9.2007 21:39:32   
bonbona
žao mi je zbog ovog hrvatskog jezika, ali nažalost nisam hrvatica ma da živim tu nekoliko godina!

Ja se ipak nadam da se možemo nekako razumijeti jezik nam je sličan zar ne


slažem s e sa suncem, ipak smo tu da pričamo zajedno a ne da kritikujemo jedna  drugu!?user posted image user posted image

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: blizanci - da li je moguče
27.9.2007 21:51:50   
sunce
slažem s e sa suncem, ipak smo tu da pričamo zajedno a ne da kritikujemo jedna drugu!?


bonbona hvala ti na podržciuser posted image

(Odgovor članu bonbona)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: blizanci - da li je moguče
3.1.2008 11:44:13   
nefertiti
glupost je nekoga kritizirati bez razloga ,ne znači da si ti pametnija niti bolja osoba od sunca.nismo ovdje došli ispravljati gramatiku i pravopis.ovdje smo da si na neki način pomognemo i olakšamo i mislim da nije u redu nekoga ocjenjivati po tome koliko škole ima i kako se izražava ,a to zna svaka obrazovana osobauser posted image ,mislim da nije u redu tako se ponašatiuser posted image

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: blizanci - da li je moguče
21.1.2008 11:09:30   
Mamica
IZVORNA PORUKA: nefertiti

glupost je nekoga kritizirati bez razloga ,ne znači da si ti pametnija niti bolja osoba od sunca.nismo ovdje došli ispravljati gramatiku i pravopis.ovdje smo da si na neki način pomognemo i olakšamo i mislim da nije u redu nekoga ocjenjivati po tome koliko škole ima i kako se izražava ,a to zna svaka obrazovana osobauser posted image ,mislim da nije u redu tako se ponašatiuser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Always look on the bright side of life:)

(Odgovor članu nefertiti)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: blizanci - da li je moguče
18.10.2008 11:37:34   
sanjalica
čini li mi se ili ovoj ženi nije nitko odgovorio na pitanje ??

ja bih... ali, na žalost, ne znam... ali se nadam da će netko pročitati i pitanje, a ne način na koji je napisano....

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: blizanci - da li je moguče
18.10.2008 13:21:31   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: sunce


Ma da želim si bar jedno dijete  al eto ako bi bio moj dragi taki majstor nebi mi trebalo rodit drugi put  ponovouser posted image user posted image




nisam mam... neg tata...
al svejedno...
nije tu tolko bitan majstor, kolko majstorica....
naime genetski, kolko se sječam, blizanci idu po ženskoj liniji...
al ne u svakoj generaciji...
 
tak da se nemoj opterečivati...
bilo bu kaj treba... i u dovoljnom broju...
 
sam pusti majstora da dela svoj posel... ti napravi svoj...
i to je to...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: blizanci - da li je moguče
18.10.2008 14:23:21   
gugi
IZVORNA PORUKA: sunce

U mojoj familiji jih ima nekoliko, ma da moja sestra nema blizance! Negde sam pročitala da je moguče!




Ja isto znam da to ide,kao što cinik reče po ženskoj liniji,ali svaka druga generacija,bar je tako u mojoj obitelji i mene je preskočila ta srećauser posted image ,a baš sam ih željela.
Npr.moja tetka je imala blizance a ja nemam niti njena ćerka, nego bi mogle imati naše curice,tako nekako,(a ja imam dečka)ako netko zna bolje objasniti...user posted image

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: blizanci - da li je moguče
22.10.2008 18:21:31   
Krky
Sori što ne odgovorih prije, no nadam se da nije kasno. Ja imam blizance - dvostruko dvojajčane (Dečke, dvojajčane blizance). Moja baka imala sestre, jednojačane blizanke, sin jedne imao blizance, curu i dečka. MM ima bratića i sestričnu, blizance i navodno, mama mog svekra nosila blizance ali trudnoća nije uspjela završiti sretno. Pored svega MM-u nije bilo ni na kraj pameti da bi i nas mogla snaći ta sreća (za mene, jer sam ih silno željela), tj. šok (za njega). Kad sam pitala jednu gin. rekla je da sve to još uvijek nije dovoljno istraženo, tako da se samo pita da li u muževoj ili u vašoj obitelji ima blizanaca. No, meni ipak nije jasno kako bi to MM mogao djelovati na to da su kod mene bila izbačena dva jajašca istodobno ili u vrlo kratkom razmaku. Dakle, ako blizanaca ima u obitelji, moguće je, ali se navodno, češće događa da se preskoči jedna generacija.

Šetnje s kolicima i hodanje s blizancima je show u svim fazama, al to ipak zavisi o naravi djece. Mi smo imali kolica gdje sjede jedan do drugoga, pa kad su imali nešto više od godine i kad bi neko od njih bio nervozan bilo bi i čupanja i udaranja nogicama ovog drugog, kad su bili veći bilo je super jer bi međusobno komunicirali i zabavljali se. Šetnje za ruku tek isprobavamo, ali je show opet zagarantiran: jedan hoće hodat, drugi neće i hoće se nosit, a kako ja nosim još jednog muškića u trbuhu i jedva hodam, svi se vučemo i navlačimo po cesti, jedan zna protestno stat i kmečat dok se ne vratim po njega (jer ga ostavim par koraka iza ako stane i neće hodat jer ga ne mislim nosit).

I??? KAKO VAM SE ČINI?

No, no, bez panike, iskustvo s blizancima ipak je neprocjenjivo. Puno je zabave kroz cijeli dan i drugačije se razvijaju (komunikacija i socijalizacija zbog vršnjaka) nego malci koji su sami. Više pričaju i komuniciraju jedan s drugim, znaju se sukobljavat, ali ako neko od nas ide protiv jednog, drugi mu je uvijek u zaštiti.


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu gugi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: blizanci - da li je moguče
22.10.2008 18:42:25   
troubled
silno želeći blizance pokušala sam izučiti sve što se o tome zna....
evo do čega sam došla...vrijedi samo za jednojajčane blizance....
univerzalno pravilo ne postoji!
ali se može primijetiti pravilnost od obitelji do obitelji....
tada vjerojatnost može biti nešto veća...
u mojoj obitelji je to svaka druga generacija po ženskoj strani....
s obzirom da je moj tata jednojajčani blizanac nadala sam se prvi i drugi put....preskočilo me....
(ne smijem reći "zasad" da mi dragog ne strefi srce user posted image user posted image user posted image )
user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: blizanci - da li je moguče
24.10.2008 18:03:28   
fatima
IZVORNA PORUKA: nefertiti

glupost je nekoga kritizirati bez razloga ,ne znači da si ti pametnija niti bolja osoba od sunca.nismo ovdje došli ispravljati gramatiku i pravopis.ovdje smo da si na neki način pomognemo i olakšamo i mislim da nije u redu nekoga ocjenjivati po tome koliko škole ima i kako se izražava ,a to zna svaka obrazovana osobauser posted image ,mislim da nije u redu tako se ponašatiuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nefertiti)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: blizanci - da li je moguče
24.10.2008 18:21:29   
sanjarica
koja je glupost kritikovat zenu zbog pravopisa...a uvijek ima takvih.i ja sam razmisljala o tim blizancima,na muzevoj strani ih ima par iz porodice i to blize njemu,al eto posto ide po zenskoj lozi,ja ih nemam  ni u daljoj formi...pa .

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu fatima)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: blizanci - da li je moguče
18.2.2009 19:40:49   
larky
Ne znam po kojij strani to ide, ali bi volila da mi se opet posreci i da uspije blizanacka trudnoca. Prva nije lijepo zavrsila ( medicinska indikacija ) user posted image .

To mi je jos uvijek neostvarena zelja  . . .


< Poruku je uredio larky -- 18.2.2009 19:41:19 >

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: blizanci - da li je moguče
19.2.2009 18:59:33   
lueman
e sad da se i ja zapitam. mamine sestrične dvije imaju blizance (cura+dečko) a jedna ima trojke user posted image . ja se spremam na četvrto dijete, pa malo si mislim, bilo bi baš zgodnouser posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: blizanci - da li je moguče
19.2.2009 19:49:28   
Marcus
IZVORNA PORUKA: lueman

e sad da se i ja zapitam. mamine sestrične dvije imaju blizance (cura+dečko) a jedna ima trojke user posted image . ja se spremam na četvrto dijete, pa malo si mislim, bilo bi baš zgodnouser posted image user posted image


znaci na redu si za cetvorke    user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: blizanci - da li je moguče
19.2.2009 20:03:30   
ivanaa
kod mene ima blizanaca a i ja bi si ih zeljela imati-i to curice,nema mi nista sladeuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: blizanci - da li je moguče
12.3.2009 9:01:04   
valeri
bok ja sam vam nova pa još ne znam ni kako se pravilno dopisuje,nosim dvojajčane blizance na moje veliko iznenađenje jer u obitelji još nije bilo slučaja blizanačkoj trudnoći,uvijek sam mislila da oni imaju veće šanse za blizance koji su već imali takav slučaj u obitelji.Ovo mi je inaće treća trudnoća i trudna sam 12 tjedana i 5 dana,nadam se da će sve proći u redu jer sam imala slabo krvarenje,na nalazima piše tanak sloj tekućine u maternici,pijem dabroston tablete,krvarenje se povuklo nakon tri dana hvala bogu.user posted image

< Poruku je uredio valeri -- 12.3.2009 9:05:56 >

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: blizanci - da li je moguče
12.3.2009 9:02:43   
ejmama
Puno sreće i dobro došla, ja ti nemam iskustva, ali netko će već sigurno znati.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: blizanci - da li je moguče
12.3.2009 9:07:13   
Ruža
Valeri dobro nam došla!user posted image
Želim ti sretnu i zdravu trudnoću!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: blizanci - da li je moguče
12.3.2009 9:18:27   
valeri
Hvala na srdačnoj dobrodošlici,i ja se nadam da će sve proći u redu već mi je dosta uzbuđenja i zabrinutosti.Pošto mi je ta blizanačka trudnoća novo iskustvo uvijek mi je prisutna itrunka zabrinutosti,još ni ne mogu zamisliti kako ću uz dvoje sina moći sa blizancima,mogu se zamisliti kako pokušavam hraniti dvoje odjednom,ali ako su se snašle druge mame moću i ja.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: blizanci - da li je moguče
13.3.2009 15:20:49   
Sagem
Čestitam svima na dvojčekima a i onima sa više bebača. user posted image
Imam jedno pitanje, zapravo me ispravite ako nisam u pravu.user posted image
Negdje davno sam pročitala da prva djeca ne mogu biti dvojčeki, nego da su to najčešće drugo i treće  odnosno treće i četvrto dijete. Odnosno da su prvo i drugo dijete blizanci, samo ako je majka imala spontani prije...  eto, molim one pametnije od mene da me isprave.

hm.. valjda se nisam previše zapetljala u svoje pitanje, ovih dana imam usporeni i trudni mozak.

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: blizanci - da li je moguče
13.3.2009 15:30:56   
ninolina
Strašna si. Stvarno neznam po kojoj tablici oni to gledaju. Ja sam si uvijek htjela da imam blizance ali nisam imala sreće, Ali mislim da nema pravila ko u obitelji ima bliz ili nema koji su po redu.
Misliš da bi ti mogla nasljedno imati bliziće


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!