|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ako znate
16.9.2009 14:25:20   
lema
htijela bi otvoriti tečaj e sad nebi htijela reći o ćemu se radi znate ono dok ne krene pa me interesira pod šta bi spadao tećaj znaći nije obrt nego!????? Nemogu se snać gdje da pogledam i koji papiri bi recimo trebali dali bi prvi mjesec već nešto trebala prijavljivati kako to ide dali mogu dijeliti letke i vizitke... Što više znate to bolje. Nadam se da sam na pravoj temi tikice ako nisam premještaj!!!!user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:29:08   
plavka
Teško je ovako reči kad si nedefinirana, ako nije obrt a ima veze sa strukom može biti slobodna profesija što se tiče registracije sl.je obrtu jer se veže uz jmbg i 8-znamenkastom broju....

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:29:37   
anaxx
ne znam o čemu se radi, ali možeš možda proći bez papira i napraviti to kao instrukcije za ___XXXX_____

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:34:52   
lema
Dobro htijela bi otvoriti tećaj kuhanja pošto je kriza a ljudi koji me okružuju recimo zadive se sa koliko novaca skuham i sa kolko novaca ja cijeli mjesec kuham 6 ćlanoj obitelji i dan mi je taj prjedlog kao " Tećaj jeftinog kuhanja" Ako me razumijete!!!Mislim i znam da se sa 30 kn skuha izvrstan rućak i mislim da se recimo sad lupam isplati za 300kn otić na tećaj ako to znaći da ćeš kasnije štedit na prehrani! user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:37:48   
plavka
A dal imaš ugostiteljsku školu???
Ja bih to svrstala pod obrt ili slobodnu profesiju ako si te struke!!!

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:38:24   
lema
Jesam imam ja sam po struci slastićaruser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ako znate
16.9.2009 14:47:20   
plavka
Probaj se onda informirat u općini ili u komori pod šta bi bili najbolje da se registriraš???

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ako znate
18.9.2009 11:06:41   
inna
da i odmah otvori podružnicu u Zagrebu, ja bi ti bila prvi učenik user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ako znate
18.9.2009 11:09:05   
FIONA
ako je ples onda najbolje da zoveš ministarstvo prosvjete i šport....ako je tečaj lončarstav dečke od Čobankovića....daj neki hint ako ne tu na pp...ovako je teško reči user posted image user posted image user posted image ....

sad sam ja kokoš pročitala ostale postove....

ako je tako obrt i ja preporučam...tečaj je niš samo kad otvaraš otvaraš i kao uslužnu djelatkost i kao trgovinu čini mi se...malo se raspitaj ali to je to!


< Poruku je uredio FIONA -- 18.9.2009 11:10:25 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ako znate
18.9.2009 12:03:34   
lema
Fala vam cure stvarno mi treba malo poticalja šta mislite o tome mislim da je to stvarno problem danas za malo para skuhat puno a ukusno ja recimo danas kuham za 20 kn rućak za 6 nas i još ću imati za većeru!!!!user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ako znate
18.9.2009 12:07:47   
FIONA
još ak kuhaš jednostavno ima puno mladih žena koje niti jajce na oko ne znaju ispeć....svakako te podržavam i pošaljem ti neke na tečaj ak se ne uvrede kad im to velim...pazi kako češ si samo složit priču....jako je bitan pristup ljudima!..na tvom mjestu ak imaš kojeg psihologa frenda neka te uputi...prvi korak i dojam su ti sve na svijetu kad započinješ posao!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ako znate
18.9.2009 12:17:26   
lema
Pa to i ja mislim

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
25.10.2009 10:33:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ako znate
25.10.2009 12:33:16   
dominik
mislim da ti se vise isplati napisati kuharicu ko skriptu  i dilat  ju....jer za tecaj bus trosila namirnice da pokazes, prostor, ak otvaras obrt onda i placanja sva drzavi ce te dotuci vjeruj mi...a i sebi doprinose placat...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:29:19   
lema
Evo po pitanju tećaja još ćekam da smislim jer sam iznajmila prostor drage moje pa da se i ja pohvalim radit ću organizacije diječjih rođendana , vijenčanja , krštenja i tako sve sam obuhvatila pa bi možda tu ubacila i tećaj nekako dva puta tijedno!!!! Evo konaćno krećem u posao sa 1.12 jer treba nešto uredit u prostoru i sredit fasadu pa sam se dogovorila super sa gazdaricom koj je imam sreće jedna predivna žena i tako prostor ima oko 110 kvadrata i tako sve ideje vaše su dobrodošle!"!!! Ili ako imate neke prijedloge!!! Htijela bi ulovit dijeda maraza pa napravit nešto i tako......user posted image Prvo ću se bazirat samo na dijećje rođendane a ovo drugo ako uleti ok ako ne , ne jer nemogu otvorit samo dij. rođendane jer nemam pedagošku pa moram obuhvartiti sve !!!!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:30:52   
tikica_69
Bravo lema user posted image
Puno uspjeha ti zelim user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
31.10.2009 15:31:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:32:34   
lema
Hvala ti puno evo vijerujem da ću krenut pošto tu baš i nije neka slava sa tim rođendanima pa vijerujem da ću se sa mojim idejama istaknutuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:33:25   
pincirotvajler
držimo fige, i uz tebe smo!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:38:49   
lema
Hvala vam !!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:41:54   
Viky
držim ti fige i drago mi je da je krenulo...
ak kaj trebaš...tu sam...
super ideja sa djedicom...toga zaista danas nedostaje...
SRETNO


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:43:29   
tikica_69
Moram svojim Medulincima onda to razglasiti kad krenes user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ako znate
31.10.2009 15:46:12   
lema
E može tikica pa ti budem davala proviziju za reklamuuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ako znate
31.10.2009 18:54:44   
zaba
bravo lema user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ako znate
31.10.2009 19:10:04   
mrkvač
E svaka ti čast!
Želim ti da uspiješ u svemu!
Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!