|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
4.12.2010 13:53:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 14:04:37   
sanjalica
ja osobno smatram da su svi oni podjednaki, a "mi smo najjeftiniji" jereklama..... kada krenem u veliki shoping imam spisak i po njemu obiđem Billu, Lidl, Plodine i Spar....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 15:22:14   
pula25
Slažem se da ne postoje najjeftiniji.
Meni se velika kupovina isplati jedino kad s listom obiđem sve velike centre i kupujem u svakome ono što je na akciji.
Ipak mislim da je Merkator generalno malkice skuplji ali zato su mi kod njih super one brze blagajne na kojima si sam sve skeniraš i kucaš

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 15:22:46   
CallamityJane
Smatram da to najjeftiniji je cisto reklama, i kod jednih je jedan prozvod jeftiniji, drugi skuplji tako da ti to na kraju izadje sve na isto user posted image

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 15:25:59   
maja
koliko ja vidim u našem gradskom listu kada uspoređuju par trgovačkih lanaca stave iste proizvode, ali ne i i ste proizvođače...znači uspoređuju neku rižu žnj iz Bille i npr Unckle Bens iz nekog drugog, pa pasiranu rajčicu podravka i opet neku žnj, to mi je nije pravedno, voljela bi da stave sve iste proizvode pa da onda vidimo tko je najeftinij


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 15:31:14   
anuska08
Ja kupuje  u Plodinama  i mislim da su stvarno najjeftiniji i imaju jako dobar i široki asortiman!!!user posted image
Iako volim pogledati letke koje dobijem doma pa znam iskoristiti nekakve tjedne i dnevne akcije gdje se dosta može uštedjeti!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 17:16:46   
leilany
veliki shopping obavljam u getrou jer nikad nema guzveuser posted image ,a ove male svakodnevne kupnje u bilo kojem ducanu...
mislim da u svakom ducanu se nade ponesto jeftinije,al meni se neda ic iz ducana u ducan...jedino sto odem nakon getroa u lidl,jer tamo kupujem maslinovo ulje-kad nemam domace,i slatkise,,itd....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 17:36:06   
mama mery
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Smatram da to najjeftiniji je cisto reklama, i kod jednih je jedan prozvod jeftiniji, drugi skuplji tako da ti to na kraju izadje sve na isto user posted image


potpisujem



_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 19:40:11   
natalijax
ljuta sam na plodine,kupovala sam ulje sa njihovom etiketom koje puni uljara čepin,bilo je 6,99kn i prošli mjesec dođem ono ulje 9,99kn,i još hrpu stvari su povisili za par kuna,ostala sam neugodno iznenađena,uzela sam i prošli mjesec neki tartar koji je toliko odvratan za nekih 7 kn,fetu sam jednom uzela uopče se nereže ljepo na kockice nego se sav izmrvio,odonda više takve stvari tipa sira ,tartar umaka neuzimam te njihove marke,a ulje hebiga koliko god da dođe moraš ga kupit

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 19:46:05   
katy mama
ja sam jednom cula na tv da domacica hodajuci od trgovine do trgovine moze fino ustedit,prateci proizvode na akciji

kad smo zivili u hr uvijek smo kupovali u kauflandu,u merkatoru nikad a konzumu samo na akcijama

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
4.12.2010 21:24:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu katy mama)
  Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
4.12.2010 21:43:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu maja)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 22:18:04   
Ninaa
Živim na selu imamo jedan Konzum i dva privatna dućana, kupujem u Konzumu ali tamo di radim jel ovaj naš kao i ova dva imaju brdo stvari kojima prođe rok i ne da mi se stalno kvocati. Kad idemo u nabavku odemo u Lidl i tam kupimo ono kaj nam treba,a neke stvari koje oni ne drže onda kupimo u super konzumu ili tak negdje. Plodine nema negdje di ja idem tak da u njih, Billu i merkator ni ne idem. Čini mi sep da je Merkator i najskuplji. Tu su negdje svi sa cijenama samo kad imaju akciju može se ušparati ali dok sve obiđeš i izgubiš brdo vremena neznam koliko ti dođe jeftinije. Meni je najbitnije da nam je nešto fino a ne nužno baš i jeftino. Neke jeftine stvari su dobre a neke su koma. Meni je najsmješnije kad netko me onak s upitnikom pogleda kad velim da kupujemo u Lidlu. Pa meni nema boljih jafa keksa, sirnog namaza i smokića, maslaca i još brdo stvari od njihovog.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što točno znači najjeftinije?
4.12.2010 23:09:46   
Nika 24052006
Dijelim mišljenje da nema najjeftinijih,sve je to tu negdje.I da,nije niti malo realna ta usporedba cijena.Mi kupujemo u Lidlu,Kauflandu,Billi,ponekad u Getrou,Plodinama,Intresparu(valjda sam nabrojala sve centre u broduuser posted image ),samo u Konzum niti ne ulazim,ne volim tu trgovinu,otkad znam da su im ptičice čopale meso i otkad sam na svoje zdrave oči vidjela kako mijenjaju rokove na pakiranjima mesa...Ne kažem da drugi to ne rade,ali ovdje sam vidjela,pa drugačije gledam na Konzum nego na ostale.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što točno znači najjeftinije?
5.12.2010 0:35:55   
ejmama
po meni su plodine najpovoljnije, moram napomenuti da stvarno moraš paziti koja je cijena na polici,a koja na kasi, to je u biti jedino što im zamjeram, često imaju akcije,npr. jučer 30% na igračke, sutra 40% na piđame. Mislim i da se isplati kupovati u Lidlu,ali tamo nema nekih proizvoda na koje sam se navikla koristiti. Ono što je najbolje je da veliki šoping obavaljamo u Italiji i to nam se najviše isplati i po kvaliteti i po cijeni.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!