|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
15.6.2009 15:58:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 16:16:59   
natalijax
uuuuuuuuuffff izgleda super i ja bi osla tamo a ne dijete,ko zna kak je

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 16:31:22   
Dajana
Ja sam bila nekoliko puta, jednom čak spavala u onom hotelu kod bazena. Hotel mi je koma, sobe koma, restoran koma, nutarnji bazeni ne tako loši, vanjski dobri. No sve u svemu nisam baš oduševljena.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 16:34:30   
ninolina
moji idu često ok im je ja nisam bila

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
15.6.2009 16:35:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dajana)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 16:38:41   
Dajana
Meni je bio prilično jadan, sobe također a uzela sam kao superior sobu. Ne znam, nekako siv, jednoličan, nije mi baš uređen. Jedino što mi je bilo lijepo je ona wellnes zona s masažama. No vanjski bazeni su ok pogotovo za djecu.
Ta cijena mi se čini ok, nije puno.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
15.6.2009 16:46:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dajana)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 16:56:44   
Dajana
U Ptuju je veliki prekrasni  hotel, vidjela sam ga izvana ali mora da je i unutra super, a na bazenima koji su preko puta hotela je prekrasno jer je dosta veliko i klincima ne može biti dosadno, pogotovo djetetu od 3 godina jer ima baš svašta za svaki uzrast, cijene hotela i smještaja ne znam.
Meni se jako dopalo, ali probaj pogledati i toplice Sv. Martin na Muri kod Čakovca, oni tamo imaju bungalove, jako su zgodni, dobri su bazeni i lijepa je priroda jer oko bazena ima puno zelenila, meni se tamo jako sviđa.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 17:37:23   
tikica_69
Ljepse mi je u Sv. Martinu....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 17:59:07   
uciteljica
Ja sam prije tri godne vodila razred na izlet u Tuheljske i meni se je činilo ok. Doista nisu nas pustili u onaj vodeni svijet (koji su nam toliko obećavali kad su nam prodavali izlet, user posted image ), ali  i unutra mi je bilo ok.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 18:23:42   
lueman
između tuhelja i sv.martina ipak sv.martin. nije lokal patriotizam nego kvaliteta smještaja i usluge. vanjski i unutarnji bazeni su super, a restoran ima fiiiiinu klopicu, često je i večera po principu švedskog stola. izašli su nam u susret i s našim zahtjevima jer je ova srednja alergična na gluten, pa su mjenjali tjesto s krumpirom.....uglavnom jakoo pohvalnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedini nedostatak je puuuuno komaraca....user posted image u okolici vinska cesta, možeš se vozit skelom prek mure, seoski turizmi, i grad čakovec je blizu, 15-tak minuta, prema tome mislim da sam sve reklauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 19:05:52   
uspavana
ima nešto u tome što veliš lueman user posted image

al meni je i u ptuju ok...hotel mi je super... a i vanjski bazeni su odlični...al možda za malo veću djecu..a ne baš za male klince...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 21:52:56   
dikac
u tuheljskim nisam bila. čula sam od frendica da su zadovoljne od kada su renovirane.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Terme Tuhelj
15.6.2009 21:57:06   
Thea
Mi smo dok se Valentino nije rodio išli skoro svaki drugi vikend na kupanje u tuhelj i jedva čekamo opet..Klinci uživaju tamo i unutra i vani nam je bilo super....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Terme Tuhelj
16.6.2009 8:39:51   
Florijan Jakov
evo cure su već sopmenule Sv. Martin, pa i ja dajem svog glas za njih... istina, nama iz Zg su one i sat vremena duže za voziti se, ali svakako im dajem prednost u odnosu na Tuhelj. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
16.6.2009 9:14:48   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Terme Tuhelj
18.7.2010 18:29:08   
sirenas
mi u 6 mjesecu se nečkali dali ići u Tuhelj jer stalno idemo u Čatež i nakraju odustali otišli u terme Olimiju super je bio predobro,e sad kad se vračali kažem mužu ajmo do tuhelja se okupati jer smo se imali pravo i tamo kupat u cjenu aranžmana ali kad smo došli ostali šokirani sve nekako malo naspram slika na netu ni približno onome na netu i odustali ,hotel mi djeluje tako jadno,e sad nisam nočila i jela tamo da sudim to je moj vizualni dojam.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Terme Tuhelj
19.7.2010 0:41:13   
lilia
Potpisujem tvoju izjavu, identična stvar nam se dogodila, bili smo tjedan dana u terme Olimije i na povratku ajmo stat u Tuheljske jer je to isti vlasnik pa se možeš kupat amo tamo, samo u Olimije ulažu a Tuheljske naspram ovima izgledaju dosta loše. Terme Čatež su ok ali više za obitelji s djecom, i hrana je bila odlična iako smo se odlično proveli na tim svim bazenima i toboganima, u Olimije bi se prije vratila.


_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Terme Tuhelj
19.7.2010 18:17:54   
sirenas
IZVORNA PORUKA: lilia

Potpisujem tvoju izjavu, identična stvar nam se dogodila, bili smo tjedan dana u terme Olimije i na povratku ajmo stat u Tuheljske jer je to isti vlasnik pa se možeš kupat amo tamo, samo u Olimije ulažu a Tuheljske naspram ovima izgledaju dosta loše. Terme Čatež su ok ali više za obitelji s djecom, i hrana je bila odlična iako smo se odlično proveli na tim svim bazenima i toboganima, u Olimije bi se prije vratila.




ako smijem pitat u kom terminu si bila mi sada u 6 mjesecu ,radila je aqualuna i moja mala je uživala i bilo je puno Riječana  sa djecom ,tako da joj nije bilo dosadno,olimija je zakon od uređenja ,posluge,svega ,mene je oduševila i nadam se da ćemo opet ić.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Terme Tuhelj
19.7.2010 18:30:54   
lilia
Bila sam oba puta u 9-om mjesecu, prošle godine u Čatežu, bilo je predivno vrijeme i uživali smo i u vanjskim i unutarnjim bazenima, a u Olimiji pretprošle godine i aqualuna se zatvorila dva- tri dana prije nego smo došli.
Kako nemamo djece (prvo na putu) nije mi bilo jako žao, najviše smo uživali u saunama jer je to najveći svijet sauna u Sloveniji i razgledavali smo okolicu jer je stvarno predivno. Jesi vidjela onaj novi kompleks Orhidelia ili tako nešto?
To bih voljela vidjeti.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Terme Tuhelj
19.7.2010 19:47:05   
sirenas
predivno je ,ma kad si solo na romantičnom izletu bila mogu samo maštat kako vam je bilo i zaviditi ,ali opet drago mi zbog  male ,jer je i ona uživala,cjeli  taj kompleks je super sve tako ekskluzivno djeluje,ma samo pohvale.ja bi opettttt ,iskreno sada nakon olimije mi i čatež djeluje osrednji osim šta ima puno više bazena pogotovo nutarnjih.




(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!