[Obrisani korisnik] (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (15.6.2009 15:58:37)

[Sadržaj poruke je obrisan]




natalijax -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 16:16:59)

uuuuuuuuuffff izgleda super i ja bi osla tamo a ne dijete,ko zna kak je




Dajana -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 16:31:22)

Ja sam bila nekoliko puta, jednom čak spavala u onom hotelu kod bazena. Hotel mi je koma, sobe koma, restoran koma, nutarnji bazeni ne tako loši, vanjski dobri. No sve u svemu nisam baš oduševljena.




ninolina -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 16:34:30)

moji idu često ok im je ja nisam bila




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (15.6.2009 16:35:04)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Dajana -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 16:38:41)

Meni je bio prilično jadan, sobe također a uzela sam kao superior sobu. Ne znam, nekako siv, jednoličan, nije mi baš uređen. Jedino što mi je bilo lijepo je ona wellnes zona s masažama. No vanjski bazeni su ok pogotovo za djecu.
Ta cijena mi se čini ok, nije puno.




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (15.6.2009 16:46:04)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Dajana -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 16:56:44)

U Ptuju je veliki prekrasni  hotel, vidjela sam ga izvana ali mora da je i unutra super, a na bazenima koji su preko puta hotela je prekrasno jer je dosta veliko i klincima ne može biti dosadno, pogotovo djetetu od 3 godina jer ima baš svašta za svaki uzrast, cijene hotela i smještaja ne znam.
Meni se jako dopalo, ali probaj pogledati i toplice Sv. Martin na Muri kod Čakovca, oni tamo imaju bungalove, jako su zgodni, dobri su bazeni i lijepa je priroda jer oko bazena ima puno zelenila, meni se tamo jako sviđa.




tikica_69 -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 17:37:23)

Ljepse mi je u Sv. Martinu....




uciteljica -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 17:59:07)

Ja sam prije tri godne vodila razred na izlet u Tuheljske i meni se je činilo ok. Doista nisu nas pustili u onaj vodeni svijet (koji su nam toliko obećavali kad su nam prodavali izlet, [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image]), ali  i unutra mi je bilo ok.




lueman -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 18:23:42)

između tuhelja i sv.martina ipak sv.martin. nije lokal patriotizam nego kvaliteta smještaja i usluge. vanjski i unutarnji bazeni su super, a restoran ima fiiiiinu klopicu, često je i večera po principu švedskog stola. izašli su nam u susret i s našim zahtjevima jer je ova srednja alergična na gluten, pa su mjenjali tjesto s krumpirom.....uglavnom jakoo pohvalno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]jedini nedostatak je puuuuno komaraca....[sm=zmeden.gif]u okolici vinska cesta, možeš se vozit skelom prek mure, seoski turizmi, i grad čakovec je blizu, 15-tak minuta, prema tome mislim da sam sve rekla[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




uspavana -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 19:05:52)

ima nešto u tome što veliš lueman [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

al meni je i u ptuju ok...hotel mi je super... a i vanjski bazeni su odlični...al možda za malo veću djecu..a ne baš za male klince...




dikac -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 21:52:56)

u tuheljskim nisam bila. čula sam od frendica da su zadovoljne od kada su renovirane.




Thea -> RE: Terme Tuhelj (15.6.2009 21:57:06)

Mi smo dok se Valentino nije rodio išli skoro svaki drugi vikend na kupanje u tuhelj i jedva čekamo opet..Klinci uživaju tamo i unutra i vani nam je bilo super....




Florijan Jakov -> RE: Terme Tuhelj (16.6.2009 8:39:51)

evo cure su već sopmenule Sv. Martin, pa i ja dajem svog glas za njih... istina, nama iz Zg su one i sat vremena duže za voziti se, ali svakako im dajem prednost u odnosu na Tuhelj. 




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (16.6.2009 9:14:48)

[Sadržaj poruke je obrisan]




sirenas -> RE: Terme Tuhelj (18.7.2010 18:29:08)

mi u 6 mjesecu se nečkali dali ići u Tuhelj jer stalno idemo u Čatež i nakraju odustali otišli u terme Olimiju super je bio predobro,e sad kad se vračali kažem mužu ajmo do tuhelja se okupati jer smo se imali pravo i tamo kupat u cjenu aranžmana ali kad smo došli ostali šokirani sve nekako malo naspram slika na netu ni približno onome na netu i odustali ,hotel mi djeluje tako jadno,e sad nisam nočila i jela tamo da sudim to je moj vizualni dojam.




lilia -> RE: Terme Tuhelj (19.7.2010 0:41:13)

Potpisujem tvoju izjavu, identična stvar nam se dogodila, bili smo tjedan dana u terme Olimije i na povratku ajmo stat u Tuheljske jer je to isti vlasnik pa se možeš kupat amo tamo, samo u Olimije ulažu a Tuheljske naspram ovima izgledaju dosta loše. Terme Čatež su ok ali više za obitelji s djecom, i hrana je bila odlična iako smo se odlično proveli na tim svim bazenima i toboganima, u Olimije bi se prije vratila.




sirenas -> RE: Terme Tuhelj (19.7.2010 18:17:54)

IZVORNA PORUKA: lilia

Potpisujem tvoju izjavu, identična stvar nam se dogodila, bili smo tjedan dana u terme Olimije i na povratku ajmo stat u Tuheljske jer je to isti vlasnik pa se možeš kupat amo tamo, samo u Olimije ulažu a Tuheljske naspram ovima izgledaju dosta loše. Terme Čatež su ok ali više za obitelji s djecom, i hrana je bila odlična iako smo se odlično proveli na tim svim bazenima i toboganima, u Olimije bi se prije vratila.




ako smijem pitat u kom terminu si bila mi sada u 6 mjesecu ,radila je aqualuna i moja mala je uživala i bilo je puno Riječana  sa djecom ,tako da joj nije bilo dosadno,olimija je zakon od uređenja ,posluge,svega ,mene je oduševila i nadam se da ćemo opet ić.




lilia -> RE: Terme Tuhelj (19.7.2010 18:30:54)

Bila sam oba puta u 9-om mjesecu, prošle godine u Čatežu, bilo je predivno vrijeme i uživali smo i u vanjskim i unutarnjim bazenima, a u Olimiji pretprošle godine i aqualuna se zatvorila dva- tri dana prije nego smo došli.
Kako nemamo djece (prvo na putu) nije mi bilo jako žao, najviše smo uživali u saunama jer je to najveći svijet sauna u Sloveniji i razgledavali smo okolicu jer je stvarno predivno. Jesi vidjela onaj novi kompleks Orhidelia ili tako nešto?
To bih voljela vidjeti.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




sirenas -> RE: Terme Tuhelj (19.7.2010 19:47:05)

predivno je ,ma kad si solo na romantičnom izletu bila mogu samo maštat kako vam je bilo i zaviditi ,ali opet drago mi zbog  male ,jer je i ona uživala,cjeli  taj kompleks je super sve tako ekskluzivno djeluje,ma samo pohvale.ja bi opettttt ,iskreno sada nakon olimije mi i čatež djeluje osrednji osim šta ima puno više bazena pogotovo nutarnjih.







Stranica: [1]