|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.

ČLANCI

image

Provedite vrijeme s obitelji uz film i kokice

image

"Kreativno, dostupno, zabavno" moto je devetog festivala prava djece

SLOBODNO VRIJEME

Dijete i televizija

Autor:  Uredništvo Ringeraje | 19.1.2013 | Promo objava
image

Razumljivo je da danas svako dijete želi gledati televiziju, ali upravo su roditelji ti koji mogu nadzirati i do neke mjere ograničavati to njihovo ponašanje. Pogledajmo kako TV može utjecati na predškolsko dijete.

STRANICA 1 OD 1



Anketa

Spirala
njanja

vaše mišljenje

ubojstvo (19%)

hvala, ali ne hvala (34%)

imam ju (13%)

razmišljam o njoj (34%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!