|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vaše vjenčanje
14.9.2007 22:22:50   
sunce
Kad ste se vjenčali, koji dan i datum?
Kako je bilo na vašem vjenčanju?
koliko je bilo pozvanih  svatova?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vaše vjenčanje
18.9.2007 8:28:17   
mojamura
IZVORNA PORUKA: sunce

Kad ste se vjenčali, koji dan i datum? 17.1.1998
Kako je bilo na vašem vjenčanju? grozno....zbilja....
koliko je bilo pozvanih  svatova? 170, i još danas se tučem po glavi



a znam da su neka vjenčanja romantični doživljaj, i to želim svima da se ostvari

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vaše vjenčanje
22.9.2007 22:18:19   
Lily
Vjencali smo se 16.8. 2003, na travi pod bjelim sotorom, doveli su me pred njega po crvenoj stazi, potresenoj ruzama,... bio je predivan dan, kao u snu, zvanih je bilo oko 100, sve je bilo super.
Nakon toga i party jer bio divlji, plesali smo i ludo se zabavljali do 5 ujutro, cak su me za 2 sata uspjeli ukrastiuser posted image user posted image ,....

Nikad nam nece biti zao, imali smo i profu fotografa i kamermana, pa imamo super uspomene i na taj nacin (slike, dvd).

Jeste bilo skupo, ali se isplatilo a najslađe je bilo, sto smo nakon svadbe prvu noc prespavali u svom malom, sladkom stanuuser posted image user posted image .

(Odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vaše vjenčanje
24.9.2007 17:31:17   
buket
Moje vjenćanje desilo se prije 5 godina. Bilo je skromno, jer smo bili samo nas dvoje, kumovi i roditelji.
Nismo puno trošili, jer štedimo za novu kuću.user posted image

(Odgovor članu Lily)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vaše vjenčanje
25.9.2007 0:17:01   
sunce
ni mi baš nismo imali neko veliko vjenčanje bilo nas je oko 50 sve skupa ali je bilo stvarno  lijepo!fešt aje bila baš prava, a i nismam se odmorila baš tako brzo

(Odgovor članu buket)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vaše vjenčanje
25.9.2007 21:25:14   
bonbona
gostiju je bilo oko 180,  i nije mi žao jer je bilo stvarno super!

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vaše vjenčanje
13.12.2007 9:25:45   
Koala

Kad ste se vjenčali, koji dan i datum?23.7.2005
Kako je bilo na vašem vjenčanju?Fenomenalno, nikad neču zaboraviti, baš tako kao sam željela
koliko je bilo pozvanih  svatova?21


(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vaše vjenčanje
31.12.2007 16:30:29   
martina1806
23.07.2005. smo se vjenčali, bilo nas je oko 250, nažalost ispočetka je bilo noćna mora jer su se roditelji MM mješali u sve, na kraju je ispalo ok

(Odgovor članu Koala)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vaše vjenčanje
1.1.2008 10:57:59   
nikolina25
mi smo imali svatove 21.06.2007. i imali smo 450 gostiju.
Bilo je super! Mogla bih ponoviti taj dan, ali samo taj dan bez priprema

(Odgovor članu martina1806)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vaše vjenčanje
13.1.2008 21:32:01   
božica
NAŠ DAN  27.05.2005., bilo je 60 ljudi od toga 40 mladih.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    BILO JE SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu nikolina25)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vaše vjenčanje
23.1.2008 12:42:54   
uciteljica
Vjenčani smo 2.9 2006. i to j bilo na našu treću godišnjicu poznanstva. Bilo je pozvano 170 ljudi i bilo je odlično. Da mi je ponovno vratiti taj dan ništa ne bih promjenila. Plesalo se, pjevalo, cijela sala je bila na nogama. Starci su nas i jedni i drugi oduševili koliko su plesali i ludirali se. Sve je bilo točno onako kako sam zamislila.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vaše vjenčanje
24.1.2008 1:20:43   
tiha
naše vjenčanje bilo je 14.2.2004., bilo je oko 270 ljudi i bilo je više nego predivno. a najromantičnije je to što smo se vjenčali baš na valentinovo! bio je zaista ko dan iz bajke! user posted image  user posted image  ...

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vaše vjenčanje
10.6.2008 13:19:26   
MILLA
mi smo se oženili 21.04.2007. Prvu bračnu noć smo proveli na jednom otoku u španjolskoj.Bilo je sve ko u bajci.Imali smo 200 uzvanika i stajalo nas je sve gotovo 0 kn a da nam nitko nije od roditelja pomogao.Nakon što smo se mi tako oženili,pomogli smo sa našim planom i drugim parovima koji su rekli da če se oženiti kada skupe novac.Hvala Bogu,oni su se več oženili a mi smo im pomogli u kompl. organizaciji.Ja sam se nakon pira ponovo nakon 5 godina zajedničkog života zaljubila,pogled prema njemu mi je postao drugačiji i na sv to sada čekamo našu prvu bebu!!!!!!! JUPIIII

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vaše vjenčanje
10.6.2008 15:09:29   
tonkica
Mi smo se vjenčali 12.10.2007, bio je petak. Gužve subotom su bile nevjerojatne, a nama se nije dalo čekat još pol godine samo zato da bi bila subota.
Uglavnom, taj mi je dan bio najljepši u životu (do tada, naravno). Nisam imala tremu, nisam plakala što odlazim od kuće. Bilo je 175 gostiju, atmosfera je bila fenomenalna! Nisam mogla jest za stolom od uzbuđenja, mm je imao tremu što se prvog plesa tiče (inače ima 2 lijeve noge...). Znam da je ujutro kad smo se čuli taj dan bio totalno u komi. Bila ga prpa. user posted image  Međutim, kad su došli po mene i kad me vidio i on se oslobodio i prepustio se guštanju! Nakon toga, kad su sve ceremonije počele, sve je bilo po PS-u, nas dvoje presretni i veseli, tako da smo plesali cijelu noć!
Hvala Bogu na slikama i DVD-u, tako da se sad kad god poželimo možemo prisjetiti tog fenomenalnog i prekrasnog dana!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2008 11:52:05   
ivana0015
150 ljudi,rodbina i prijatelji...to jest samo ljudi do kojih nam je stalo...prekrasno mi je bilo i da mogu sve bi ponovila opet...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vaše vjenčanje
11.12.2008 23:13:13   
Wukovarka
Vec sam sva u planiranju svatova...

Biti ce oko 270 ljudi, sve nam je blizu.

Naravno, skup je kod nas,svi skupa...
vjencanje je u Gorici i vracamo se u susjedstvo, tocnije preko puta ceste u novootvorenu salu... www.regata-ag.com

Boja...jo se dvoumim izmedju narancaste i plave..

Nikakav raskos, ali zelim da je sve na svom mjestu...cak pisem scenarij....sad dok imam vremena user posted image

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vaše vjenčanje
11.12.2008 23:15:53   
tiha
prije 6 godina sam bila u svatovima u velikoj gorici bas sala za svatove 2 srca ili tako nesto onako odvojeno od svega bas je bilo predivnouser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vaše vjenčanje
11.12.2008 23:33:10   
Wukovarka
Ne bih znala gdje je to...user posted image

Znam za odranski ribic i za vasu dusu

Iovako ih ima previse....

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vaše vjenčanje
11.12.2008 23:35:01   
tiha
neznam jer se tocno tako zvalo ali na sali su bila dva srca kao isprepletena aaaaaa tko bi to vec sve popamtio davno je to bilo

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vaše vjenčanje
30.12.2008 10:58:47   
saky1504
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Vec sam sva u planiranju svatova...

Biti ce oko 270 ljudi, sve nam je blizu.

Naravno, skup je kod nas,svi skupa...
vjencanje je u Gorici i vracamo se u susjedstvo, tocnije preko puta ceste u novootvorenu salu... www.regata-ag.com

Boja...jo se dvoumim izmedju narancaste i plave..

Nikakav raskos, ali zelim da je sve na svom mjestu...cak pisem scenarij....sad dok imam vremena user posted image



Bok!
Na ovom forumu sam nova i došla sam jer sam našla na netu da pišeš o Regati.
Ja sam naime na korak od toga da ju rezerviram ,ali pošto je dosta nova, nigjde ne mogu naći baš puno komentara.
Imaš li ti možda kakve informacije iz prve ruke? Kada je tvoja svadba?
Bilo kakve info o Regati su dobrodošle...
Hvala!!!

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vaše vjenčanje
30.12.2008 17:37:47   
bubac 1
mi smo imali svadbu 30.6.2007. u restoranu zvonimir.bile je oko 100 ljudi iako je sala za 240. bilo je super klope ko u priči još smo imali i reprizu kod kumova samo nas par drugi dan. svi su bili zadovoljni a mladenci imaju i svoju sobu gdje mogu i prespavat i poseban wc. 

(Odgovor članu saky1504)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vaše vjenčanje
31.12.2008 16:12:08   
Wukovarka
saky bok!

Ja sam jako zadovoljna za sada salom, sve informacije su mi na dohvat ruke, gazda je jako usluzan i sve sto zamislim, on pokusa to i napraviti.
Bila sam tamo ( zivim preko puta ) da izmjerim stolove, jer sam htjela kupovati nadstoljnjake, ali na kraju ih je on nabavio u 12 razlicitih boja.

Moji svatovi su 22.08. i super mi je sto mi je blizu...pa sve stignem i to jutro na dan vjencanja

Odi ju pogledaj, cula sam i dobrih i losih kritika..ali ja nikoga ne slusam, jer vjerujem da svatko kroji svoje veselje...tako da ti ja mnogu reci sve najbolje, a tebi moze biti bez veze. Sretno!

(Odgovor članu bubac 1)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 11:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Wukovarka)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 10:39:35   
uspavana
Kad ste se vjenčali, koji dan i datum? 02.07.2005.
ako je bilo na vašem vjenčanju?Bilo je odlično, dan za pamćenje!
koliko je bilo pozvanih  svatova? 50-tak


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 10:45:30   
lee
bilo je divno user posted image  imali smo 60 ljudi na svadbi. udala sam se 24.1.2009. sve je bilo baš divno...taj dan je bilo oblačno i mislila sam joj ako padne kiša pa sve če nas smočiti i ništa od slikanja...ali uspijeli smo se slikati u areni...i još drugdje..sala je bila super uredjena...i ako sam bila u 6mjesecu trudnoče bilo mi je super..pravi tulum...ispalo je bolje nego što smo se ja i mm nadali.user posted image user posted image

< Poruku je uredio lee -- 24.4.2009 10:46:38 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!