|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:19:29   
ZVRK
SADA bilo na novoj tv neki prilog o skrbi rodilja i komentar od neke tete (valjda primalje) da mi user posted image ulaskom u rodilište prihvačamo bilo kakav postupak oko nas.
user posted image user posted image user posted image
ipak mislim da ako smo svijesne treba se pitati

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:22:24   
danery
svašta...a to sve što nije malo bolje definirala?

kako je krenulo u našoj bolnici,ako izađem živa i zdrava sa user posted image ,to je uspjeh i premija user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:24:42   
tina0310
IZVORNA PORUKA: danery

svašta...a to sve što nije malo bolje definirala?

kako je krenulo u našoj bolnici,ako izađem živa i zdrava sa user posted image ,to je uspjeh i premija user posted image user posted image user posted image




na žalost takvih je sve više bolnica sa nestručnim osobljem


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:25:07   
Bebys
ma cure dajte nevjerujte u to...pa svatko vas PITA..I RAZGOVARA..s vama svugdje na svijetu je tako..pa i u hr...ne slusajte neke koje blebecu..koji doc..vam moze nesta a da vas nepita...user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:27:03   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: danery

svašta...a to sve što nije malo bolje definirala?



tipa rezanja,dripa....
nisam sve ''pohvatala''jer sam za kompom.
možda bude na večer opet

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:27:47   
osobno
ma koja nepromišljena, ali NAŽALOST istinita rečenica...
user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:33:56   
Bebys
dobro drip ...rezanje...i takve stvari ako moraju onda moraju...ali mislim CARSKI A DA VAM NEKAZU...to bas nije tako..ili nesta neznam sta to moze biti..jos....a ako nemaju izbora..nemaju ali svejedno kazu sta rade...pa nece na silu ako se vi usprotivite...ai svakako bitno je da beba i zena ostanu zive...pa onda oni rade sta treba zar ne...ja tako mislim...nadam se da je tako

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:36:12   
ZVRK
ja se ne slažem da mogu sami da ''rade''jer kada nešto zabrljaju onda oni i nisu krivi nego uvijek sama rodilja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:38:43   
osobno
ja znam da u splitskom epiziotomiju rade ka na traci, boli ih briga za žene i je li potribno ili ne, samo rižu, a drip isto tako...ja sam imala luđačku sriću(a bome i vezuuser posted image ) pa sam bar drip uspjela izbjeć drugi put i to me spasilo.
Stvarno niko ništa ne pita, samo obrađuju žene ka da smo stoka na traci.user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:41:43   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: osobno


Stvarno niko ništa ne pita, samo obrađuju žene ka da smo stoka na traci.user posted image

živila naša prava ''ekipa''koja vodi naše zdrastvo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:46:31   
osobno

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: osobno


Stvarno niko ništa ne pita, samo obrađuju žene ka da smo stoka na traci.user posted image

živila naša prava ''ekipa''koja vodi naše zdrastvo

zato i hoćemo tako "brzo" u europu...Mislin, ono, za dobit epiduralnu ti triba debelaaa veza, a ako odbiješ drip, gledaju te ka da si luđakinja...partus system, koji je zabranjen već godinama u EU, našim mamama na održavanju daju bez problema, iako je dokazano da uzrokuje aritmiju.user posted image
I još milijun stvari koje ne funkcioniraju, ili funkcioniraju na principima iz doba moje babe.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:46:54   
Marta j
IZVORNA PORUKA: osobno

ja znam da u splitskom epiziotomiju rade ka na traci, boli ih briga za žene i je li potribno ili ne, samo rižu, a drip isto tako...ja sam imala luđačku sriću(a bome i vezuuser posted image ) pa sam bar drip uspjela izbjeć drugi put i to me spasilo.
Stvarno niko ništa ne pita, samo obrađuju žene ka da smo stoka na traci.user posted image


ja cu potpisati.
nazalost nigdje se u bolnicu nisplati ici bez dobre veze il plave koverte a to smo si sami krivi.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 17:48:52   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Marta j


nazalost nigdje se u bolnicu nisplati ici bez dobre veze il plave koverte a to smo si sami krivi.


ja sam za davanje ''dara''nekome ali ne unaprijed nego ako sam ja bila zadovoljna i da se odužim za nešto

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:05:46   
osobno

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Marta j


nazalost nigdje se u bolnicu nisplati ici bez dobre veze il plave koverte a to smo si sami krivi.


ja sam za davanje ''dara''nekome ali ne unaprijed nego ako sam ja bila zadovoljna i da se odužim za nešto


onda bi rijetko ko išta dobija od mene...user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:09:09   
ZVRK
mene su znali ''iznenaditi''ali ne u rodilištu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:12:00   
barbiegirl
Zato su i takvi prema ostalima -  jer im nosite plave kuverte i darove! Ja sam protiv toga! 

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:23:12   
pincirotvajler
ja si razmišljam sad kad ste to spomenule, kao da na sve pristajemo kad uđemo u rodilište..user posted image
kad sam išla na prvu kontrolu nakon poroda dr mi gleda otpusnicu i pita:pa kaj se tebi skomplicirao taj carski, kaj si jako iskrvarila, kaj su ti dali transfuziju..?user posted image
ja gledam ko da je luda,,ona meni, pa da, pogle kakvi su ti nalazi bili poslije operacije..
ja bila na carskom budna-spinalna,pa kaj nebi čula da se nekaj zbiva, kaj me nebi pitali za transfuziju,,il kaj.,,.?user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:52:36   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: danery

svašta...a to sve što nije malo bolje definirala?

kako je krenulo u našoj bolnici,ako izađem živa i zdrava sa user posted image ,to je uspjeh i premija user posted image user posted image user posted image

vjeruj izaci ces ako sam i ja jel zapamti jednu plavusu oko 30 godina sa naocalama da ti nebi tlak podigla stalno je kenjuckala skoro sam ju poslala u rodni......... odvratna je a ostali su super i babice i doktor i ostale sestre al ova plava vjestica fuj


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 18:57:36   
adryosijek
a sto se dripa tice jednu su zenu koja ima slabo srce tu u osijeku dali drip mada je ona potpisala za carski i imala je jedan prije jadna zena izgubila je krvi i bila otvorena i na kraju doso drugi doktor  i reko ovom prvom da zenaa to nece izdrzati i da idu na carski ma gamad uglavnom taj doktor je visok sjed i sa naocalama ko god bude rado u osijeku vidit ce kako je prepotentan i uzasan cak mu se i sestre rugaju iza leda ja vidila ..ma kako je lijepo kada ti se nasjese neg pored svih briga jos ti oni  tupe nesto..... uglavnom ako ko bude u osijeku radao neka obrati paznju u radaoni na tu plavu vjesticu kako je bezobrazna med.sestra ostali ok i ovaj doktor sjedi ,visoki sa naocalama i mrsav fuj bezobrazlukauser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:12:00   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: Bebys

dobro drip ...rezanje...i takve stvari ako moraju onda moraju...ali mislim CARSKI A DA VAM NEKAZU...to bas nije tako..ili nesta neznam sta to moze biti..jos....a ako nemaju izbora..nemaju ali svejedno kazu sta rade...pa nece na silu ako se vi usprotivite...ai svakako bitno je da beba i zena ostanu zive...pa onda oni rade sta treba zar ne...ja tako mislim...nadam se da je tako



pa nebih se složila kad sam bila zbog vanmaternične u bolnici sve sam morala čupati iz doktora davali su ljekove koje su htjeli bez objašnjenja kako djeluju i šta trebam očekivati od njih tako da doista mislim da se lječnici ponašaju onako kako je njima lakše i koda smo svi glupi i nebi shvatili šta nam rade. kad sam ih šta pitala imala sam osjećaj da im neopisivo idem na živce. rijetki su liječnici koji će ti sve objasniti i koji imaju strpljenja.


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:32:57   
lidac0605
glejte ženske,da vam nekaj objasnim-kao medicinar-u bilo koju bolnicu kad dođete,pa tak i kod nas potpisujete pristanak da tokom hospitalizacije pristajete na sve medicinsko-dijagnostičke postupke i metode liječenja koje su u vašem interesu,samo kaj to niko ili rijetko ko pročita...obično ljudi samo automatski potpišu...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:37:57   
osobno

IZVORNA PORUKA: lidac0605

glejte ženske,da vam nekaj objasnim-kao medicinar-u bilo koju bolnicu kad dođete,pa tak i kod nas potpisujete pristanak da tokom hospitalizacije pristajete na sve medicinsko-dijagnostičke postupke i metode liječenja koje su u vašem interesu,samo kaj to niko ili rijetko ko pročita...obično ljudi samo automatski potpišu...

pouzdano znam (uz napomenu da se to odnosi SAMO na split) da pri dolasku u rodilište oba puta NISAM potpisala ama baš ništa. A ni neke moje prije također.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:39:34   
osobno
IZVORNA PORUKA: osobno


IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: osobno


Stvarno niko ništa ne pita, samo obrađuju žene ka da smo stoka na traci.user posted image

živila naša prava ''''ekipa''''koja vodi naše zdrastvo

zato i hoćemo tako "brzo" u europu...Mislin, ono, za dobit epiduralnu ti triba debelaaa veza, a ako odbiješ drip, gledaju te ka da si luđakinja...partus system, koji je zabranjen već godinama u EU, našim mamama na održavanju daju bez problema, iako je dokazano da uzrokuje aritmiju.user posted image
I još milijun stvari koje ne funkcioniraju, ili funkcioniraju na principima iz doba moje babe.

Ni za partus system nisam potpisala kad su me stavili u prvoj trudnoći na održavanje, a skoro mi je srce stalo.

< Poruku je uredio osobno -- 4.5.2010 19:41:14 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:40:06   
lidac0605
Onda su oni nekaj ekstrauser posted image ...U Zgb se potpisuje-evo ja morala sad na patologiji trudnoće isto potpisat pristanak,prije 2 tjedna...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ulaskom im dopuštamo SVE??????
4.5.2010 19:56:15   
lee
ja sam sve potpisala osim naravno da idem na kiretažu to sam morala..ali za sve ostalo su mi rekli i naveli posljedice...to kod nas nema..barem ja nisam čula... možda jer sam imala dobru vezu pa sam zato bila obavještena..e sad..to je isto pitanje..user posted image user posted image  

< Poruku je uredio lee -- 4.5.2010 19:57:10 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pušenje
L.P.

Da li pušite cigarete vi ili vaš muž?

da,oboje pušimo (18%)

puši samo muž (22%)

pušim samo ja (14%)

ne puši nijedno od nas (46%)


Broj svih glasova: 286

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!