|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   teta čuvalica
5.5.2010 21:55:52   
anuska08
Sad mi je muž tako digao živac da bi ga bacila kroz prozor. Tražimo tetu čuvalicu i raspitujem se okolo i razmišljam da bi bilo bolje da teta dolazi kod nas jer da dijete ujutro spava koliko hoće, 1-godišnje dijete ne izlazi po zimi i hladnoći iz kuće, ne brinemo o tome tko čega otpremiti i dopremiti (problem autosjedalice),a on to ne želi jer ne može smisliti da je netko kod nas u stanu dok nas nema. Nije ni meni drago ali kad vidim prednosti mislim da je to bolje.
Što vi o tome mislite?

_____________________________

Nika 26.08.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 21:57:20   
BUMBIKA
Ja osobno nisam nikad o tome razmišljala,ali mislim i ja da je bolje da ona dođe kod vas

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 21:58:20   
natalijax
nebi ni meni bilo svejedno da mi bude netko u stanu,al opet ako spava ujutro bolje je onda kod kuće,valjda nije neka koja voli vršljat po stanovimauser posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
5.5.2010 22:19:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:22:08   
cuba
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Meni nikako nije jasno da bi ti (ili ja ili bilo tko drugi)imao povjerenja nekoj osobi xy povjeriti svoje dijete,a istovremeno nema povjerenja da mu bude u stanuuser posted image
Sorry,ali ako je netko prošao test da čuva moje dijete 8 ili 10 sati dnevno-prošao je sve testove.

Slažem se s tobom da je za dijete bolje da je u poznatome,sa svojim igračkama,svom krevetiću,svojoj hranilici.
ne maltretiraš diijete,poznaš susjede ako nešto (ne daj bože,zatreba)..
Ja bi tako.

Potpisujem!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:22:08   
Wukovarka
Svakako doma user posted image

I prepisujem cvrle u svakoj riječi

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:25:06   
Duve
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Meni nikako nije jasno da bi ti (ili ja ili bilo tko drugi)imao povjerenja nekoj osobi xy povjeriti svoje dijete,a istovremeno nema povjerenja da mu bude u stanuuser posted image
Sorry,ali ako je netko prošao test da čuva moje dijete 8 ili 10 sati dnevno-prošao je sve testove.

Slažem se s tobom da je za dijete bolje da je u poznatome,sa svojim igračkama,svom krevetiću,svojoj hranilici.
ne maltretiraš diijete,poznaš susjede ako nešto (ne daj bože,zatreba)..
Ja bi tako.

Potpisujem!


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:27:27   
leilany
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Meni nikako nije jasno da bi ti (ili ja ili bilo tko drugi)imao povjerenja nekoj osobi xy povjeriti svoje dijete,a istovremeno nema povjerenja da mu bude u stanuuser posted image
Sorry,ali ako je netko prošao test da čuva moje dijete 8 ili 10 sati dnevno-prošao je sve testove.

Slažem se s tobom da je za dijete bolje da je u poznatome,sa svojim igračkama,svom krevetiću,svojoj hranilici.
ne maltretiraš diijete,poznaš susjede ako nešto (ne daj bože,zatreba)..
Ja bi tako.


potpisujem cvrle


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:29:19   
anuska08
Zajebuser posted image n je na kvadrat!! Inače je alergičan na to kad mu je netko doma, a pogotovo bez nadzora, al to je za neku drugu temu....
Al stvarno Cvrle imaš pravo 100% to je prvi i glavni razlog, ako imaš povjerenja u neku osobu da ti čuva najdragocijenije od svega user posted image onda je zasta kretenski od tebe da sumnjaš u tu osobu što ti doma radi!
Razbit ću ga!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:35:50   
curice
cvrle slažem se od riječi do riječi sa tobom

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: teta čuvalica
5.5.2010 22:43:08   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

cvrle slažem se od riječi do riječi sa tobom

i jauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: teta čuvalica
6.5.2010 9:24:33   
njanja
IZVORNA PORUKA: anuska08

dijete ujutro spava koliko hoće, 1-godišnje dijete ne izlazi po zimi i hladnoći iz kuće, 
 potpuno se slažem sa crki (cvrki rulesuser posted image )....i slažem se da ona bude među svojim igračkama, u svom prostoru i sve...s druge strane i vama je jednostavnije jer nećete morati okolo po gradu i gužvi...međutim kolegice, ne slažem se sa ovime gore, iz razloga što se jan od 15 mj budi ujutro za vrtić, izlazi po zimi, kiši, buri van do vrtića i ništa mu nije...ne možeš ju baš od svega zaštititi, a mislim da na kraju nije to ni dobro.... A što se teta tiče-imam savijet-kod nas u vrtiću su bile 4 cure (po 2 u svakoj smjeni) na obuci u sklopu one akademije za tete čuvalice...Sve 4 su divne i mogu ti se raspitati kako možeš doći do njih pa da makar obaviš neke razgovore sa njima...zvrcni me na mob ili javi na pp ako si zainteresirana....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: teta čuvalica
6.5.2010 9:51:00   
Bebys
a cuj....od dva zla neznam koje je gore..pa ja bi onda u vrtic..ne doma...i to je to

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: teta čuvalica
7.5.2010 14:34:05   
lukici
Mi smo imali tetu koja je mog P. čuvala kod nas doma,dok se nisu malo upoznali.Inače je to cura koju sam ja poznavala.

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: teta čuvalica
8.5.2010 11:19:47   
inna
naša teta čuvalica je ujedno i moja frendica i to mi je bilo najvažije da mi dijete čuva netko od povjerenja.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu lukici)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 18:26:03   
Gogule
anuska... mislim da je najbolje da JA DAM OTKAZ u ZG i dođem čuvat tvoju mišicu skupa sa mojom... a??

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 18:26:48   
Gogule
anuska... najbolje da ja DAM OTKAZ u ZG i vratim se doma čuvati svoju i tvoju ljepoticu.. a ??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 19:13:12   
anuska08
IZVORNA PORUKA: Gogule

anuska... najbolje da ja DAM OTKAZ u ZG i vratim se doma čuvati svoju i tvoju ljepoticu.. a ??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Može, može!!!user posted image user posted image  Upravo je otvoren natječaj ovaj tjedan za "Nikinu tetu čuvalicu",pa ako hožeš dođi na intervju...možeš preko veze...user posted image  

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 22:26:56   
Gogule
user posted image user posted image  stižem za dobru lovuuser posted image

puno sreće da iz prve kliknete s tetom čuvalicom

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 22:29:47   
lee
IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Meni nikako nije jasno da bi ti (ili ja ili bilo tko drugi)imao povjerenja nekoj osobi xy povjeriti svoje dijete,a istovremeno nema povjerenja da mu bude u stanuuser posted image
Sorry,ali ako je netko prošao test da čuva moje dijete 8 ili 10 sati dnevno-prošao je sve testove.

Slažem se s tobom da je za dijete bolje da je u poznatome,sa svojim igračkama,svom krevetiću,svojoj hranilici.
ne maltretiraš diijete,poznaš susjede ako nešto (ne daj bože,zatreba)..
Ja bi tako.

Potpisujem!








i ja isto.ja sam u toj varijanti za jaslice..neznam mojoj sestrični žena ćuva maloga..kaže da je zadovoljna ali je jako skupo plača..

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: teta čuvalica
11.5.2010 22:44:45   
MiniMama
potpisujem cvrčak!  i još jedna stvar, teta čuvalica mora nešto djetetu dati i jesti, jelda? sad je na tebi, hoces kuhati dan unaprijed ili ce i to teta cuvalica raditi, ali svakako onda bar znaš što kuha jer joj ti nabavljaš namirnice. moja kuma je s tim kuhanjem imala najviše problema. oni su dalmatinci i jedu sve lagano, kuma mi valjda ne zna ni pohati meso, a teta čuvalica im je živila na fritezi pa je morala navečer kuhati za sutra. eto mali savjet pri odabiru.
i svakako cuvanje u svom domu. fakat nema smisla da imas povjerenja nekome ostaviti dijete, a nemas povjerenja u to jel ti prcka po stvarima.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: teta čuvalica
25.5.2010 22:00:24   
anuska08
Eto ,da se pohvalim našli smo tetu čuvalicu za našu Niku!user posted image user posted image user posted image Naime vrlo skoro počinjem raditi tj. 01.07. pa sam ubacila u 5 brzinu i pronašla tetu.
MM je, naravno, pristao da teta dolazi kod nas nakon što sam mu dala 101 razloga ZA (a najglavniji je  bio naravno od Cvrle, na koji nije pokušao ni proturiječiti). Teta ima oko 50 i kusur godina i velike preporuke. Tražila sam tetu samo preko poznanika i sa preporukama i jaaako se nadam da nisam pogriješila. Svejedno se bojim kako će sve to izgledati kad počnem raditi i kako ćemo se posložiti.
Zahvaljujem se  i Našoj Njanji koja se također angažirala oko pronalaženje Nikine tete!!! HVALA TI KOLEGICE NJANJA, user posted image  SI!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: teta čuvalica
25.5.2010 22:04:42   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image i nadam se da ce Nika biti odusevljena sa tetomuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: teta čuvalica
25.5.2010 22:12:47   
Gogule
user posted image  anuška. i Sretno Niki s tetom čuvalicom.user posted image
kako ste dogovorili... pon - petak, satnica, jel kuha ona ili ??? sve me interesira (znam baš sam baba user posted image )

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: teta čuvalica
25.5.2010 22:19:47   
anuska08
IZVORNA PORUKA: Gogule

user posted image  anuška. i Sretno Niki s tetom čuvalicom.user posted image
kako ste dogovorili... pon - petak, satnica, jel kuha ona ili ??? sve me interesira (znam baš sam baba user posted image )


Od cca 7h do cca 5h, ona, naravno, kuha (želim da Nika  ima svježe skuhani obrok već kad je doma), cijena je 2.500 kn, dok Nika spava ako stigne će i popeglati počistiti što se može, ali to ćemo još naknadno dogovorit prvo nek se  Nika i teta ušaltaju , za čišćenje lako...jel te još što zanimauser posted image ili sam bila dovoljno preciznauser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!