|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: teta čuvalica
26.5.2010 7:09:31   
inna
super!!! user posted image user posted image  Meni je bilo u početku tako teško odlaziti od doma, a sad kad vidim da mi Domi samo onak odmahne rukom i kaže bok dok odlazim, ni ne pogleda me, znam da sam mu odabrala super tetu čuvalicu. Najvažnije da pratiš Niku, ona će ti sama pokazati kako se slaže s tetom čuvalicom i dal je sve ok.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: teta čuvalica
26.5.2010 7:19:37   
curice
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

user posted image user posted image user posted image user posted image i nadam se da ce Nika biti odusevljena sa tetomuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
26.5.2010 7:22:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: teta čuvalica
26.5.2010 12:36:19   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: teta čuvalica
26.5.2010 12:44:01   
njanja
ajme baš mi je dragoooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: teta čuvalica
26.5.2010 13:11:13   
Zvonki
Ja ne bi podnijela da je moje dijete kod nekog drugog u stanu. A ova opcija kod vas je najbolja i za dijete i za vas.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: teta čuvalica
27.5.2010 0:31:33   
Gogule
anuška sve si napisala. nadam se da je teta iz kvarta da ne mora kretati prvom 5. user posted image user posted image user posted image user posted image  šala mala

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: teta čuvalica
31.5.2010 21:57:25   
anuska08
IZVORNA PORUKA: Gogule

anuška sve si napisala. nadam se da je teta iz kvarta da ne mora kretati prvom 5. user posted image user posted image user posted image user posted image  šala mala

Nažalost nije!!! I to mi je mali bed,al ženi nije problem! Nažalost nisam imala puno vremena za odabir!!!user posted image Ali najvažnije mi je da je pouzdana i provjerena!!user posted image

< Poruku je uredio anuska08 -- 31.5.2010 21:58:24 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: teta čuvalica
21.9.2011 17:51:23   
ELENA35
slučajno sam vidjela ovu temu koju dugo nitko nije otvorio,pa eto,da je malo podignemuser posted image ...
Ovako,znate da sam na porodiljnom do 5.mjeseca iduće godine,i razmišljala sam dugo,razgovarala sa mm..zaključili smo da se vjerovatno neću vraćati na posao,nego ostati doma i čuvati,brinuti se za svojih četvero djece.Veliki me trebaju,a maleni još više. Ako netko bude zainteresiran,neka se javi,postajem službeno teta čuvalica,pa bih tako uz svoje dupliće rado čuvala još jedno dijete od 2-2.5 godine.Mislim da bi djeca uživala jer im se mogu u potpunosti posvetiti,kao što to radim sa svojom dječicom.Naravno,u svom domu...Djeca su pažena,mažena,papaju uvijek svježe kuhanu hranu,zdravu hranu,i uostalom,uz četvero djece moje iskustvo je neupitnouser posted image ...U Zg sam,istočni dio,pa eto..ako kome trebam,znate sve.Sve ostale informacije na pp....Nadam se da ovo nije post kojeg nisam smjela napisati,pa da mi se makne i slično...


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: teta čuvalica
24.11.2011 12:27:23   
ivana st
Drage moje kako se najvjerojatnije vraćam na posao prije nego moja beba napuni godinu dana, razmišljam o teti čuvalici. obzirom da ću imati pomoć i od baka, uzela bih nekog tko bi čuvao moje sunce 6 dana u tjednu po 4 ure.       imam već nekog u planu (nadam se da će prihvatiti ponudu) ali poima nemam kako ide sa plaćanjem.         kako se danas kreću cijene čuvanja djece?

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: teta čuvalica
24.11.2011 20:10:10   
Točkica28
30-40kn sat

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: teta čuvalica
25.11.2011 10:57:43   
ivana st
to bi bilo malo manje od 4000 kn, mislim da bih za te novce našla nekog da je čuva i 8 sati. Uh, već mi je muka kad promislim da je moram ostavit pola dana nekom drugom user posted image .

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: teta čuvalica
27.11.2011 9:55:37   
modesty blaise
ne vjerujem da bi ti neko pošteno čuvao dijete za manje od 30kn na sat....
pa dajte sebe metnite u tu situaciju....pa jel bi vi radile za manje od togauser posted image
pa ne bi!
ko ni ja!
cijena čuvanja je takva...žene koje čiste po kućama uzimaju 30-40 kn /h

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: teta čuvalica
27.11.2011 20:49:04   
ivana st
Ja ne tražim nekog da mi čuva djete par sati tjedno, pa da ga plaćam po satu, već da mi je sa djetetom svaki dan. 4000 kn za pola radnog vremena je ipak previše, koliko bi onda bilo čuvanje od osam sati, 7000 knuser posted image  

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 21:34:24   
markomarin
Ajme, ja borbu vodim sa svojom tetom čuvalicom da čuva malca kod nas doma kad ja krenem raditi. Ona bi ga vodila kod sebe, a meni je to strašno. Moj malac kod nje,u njemu nepoznatom prostoru i pitaj Boga tko još joj može dolaziti. Meni uopće nije bed da je u stanu kod nas, odgovara mi to. Ne razumijem zašto tvom mužu smeta da je kod vas doma?user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 21:36:52   
markomarin
A kaj se tiče cijene, ja svoju plaćam 800 kn za 4 sata dnevno od pon-pet. Sad smo na 6 sati jer su mi oba malca doma i to nas stoji 1200 kn, a kad se vratim na posao, 8 sati 1600 kn. Ne znam kako bi više platila

(Odgovor članu markomarin)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Brisano sporočilo]
11.2.2012 21:43:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu modesty blaise)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 21:54:07   
lidac0605
Pa za 800 kn mi je dijete u cijelodnevnom boravku u privatnom vrtiću...jako skupo...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 22:10:11   
mala99
Meni žena čistti u kući i uredu za 25 kn na sat i pegla za isto. I to samo jer radi za mene već dugo i ja je odvezem i dovezem. Cijena od 30-40 kn za sat za čuvanje dijece mi je ok, a ako žena još usput nešto počisti i pegla,  odlično!

Ja mislim da bi ta žena za 8 sati čuvanja male dijece i usput čišćenja kuće i sl., trebala biti plaćena bar 2500-3000 kn, toliko bi joj  dala!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 22:19:42   
danery
kod nas u os je plafon 1600 kn za čuvanje djeteta,pon-pet....samo čuvanje,kućanski poslovi uglavnom ne dolaze u obzir ili se naplaćuju dodatno...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 45
   [Brisano sporočilo]
11.2.2012 22:22:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mala99)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: teta čuvalica
11.2.2012 22:23:37   
mala99
IZVORNA PORUKA: danery

kod nas u os je plafon 1600 kn za čuvanje djeteta,pon-pet....samo čuvanje,kućanski poslovi uglavnom ne dolaze u obzir ili se naplaćuju dodatno...


Kod vas je sve jeftinije, kod nas na moru svi ti samo bacaju cifre .... A dobro otkad je ova kriza malo su se primirili, ali prije je to bilo...uf

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: teta čuvalica
12.2.2012 9:01:56   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: elinamama
Vi što možete toliko plaćati, živite li vi u RH? tolika je i profesorima satnica user posted image ako moram toliko tetu čuvalicu platiti, tj cijelu plaću njoj dati, onda ne idem na posao, bolje si ja sama djecu čuvam :P


ja ne plačam nikoga jer si sama čuvam malca, al ne znam kaj se ti iščuđavaš user posted image
napisala sam kak je u Zagrebu i to je sve
i da, "mi kaj možemo tolko plačati" živimo u RH i zato nam je i puno kao i tebi tolko izdvojiti za tu uslugu
danas ljudi s dva fakulteta rade i za manje od toga - to je na žalost svakodnevica


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: teta čuvalica
12.2.2012 9:38:32   
larousse

IZVORNA PORUKA: markomarin

A kaj se tiče cijene, ja svoju plaćam 800 kn za 4 sata dnevno od pon-pet. Sad smo na 6 sati jer su mi oba malca doma i to nas stoji 1200 kn, a kad se vratim na posao, 8 sati 1600 kn. Ne znam kako bi više platila


Oprosti, jel mogu znat odakle si? Ja sam iz Dalmacije i kad bih našla tetu za tu cijenu, ljubila bih noge nekome!!!user posted image user posted image user posted image Inače, i ja sam u potrazi za tetom čuvalicom, Solin, ali radije bih da teta čuvalica dođe kod nas doma. Čuvanje bi bilo na pola radnog vremena, najviše 6 sati dnevno, jer radim u školi pa ne radim punih 8 sati. Ako imate ikakve preporuke za nekoga, pliiiiiz pp.
Hvala...

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu markomarin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: teta čuvalica
12.2.2012 9:44:19   
larousse
E, da evo samo još par informacija: teta čuvalica nam treba od 9.og mjeseca i sigurno na neke 2-3 godine, osoba srednje životne dobi.
Moderatori sorry ako postu nije ovdje mjesto.user posted image Slobodno ga prebacite.

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!