|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 17:23:40   
lavica81
Drage moje cure, evo otvaram novu temu. ispričavam se ako je već bila otvorena, još sam nova na RR i ne snalazim se najbolje.

da li ste imale kakve zgode i nezgode na svadbi.

Meni je prilikom oblačenja pukla vjenčanica ( a pukla mi je i haljina za maturalnu, valjda mi je takva karmauser posted image ) tek što sam izašla prijateljica me zalila štok kolom po prednjem dijelu haljine.

Najbolje mi je bilo što su dva prijatelja od mm otišla u krivu crkvu. nakon što je krenula povorka auta nekako su se izgubili i završili u krivoj crkvi. oni su još bili sretni što su došli prije svih, parkirali, zauzeli mjesto u crkvi i čekali. e da mi  je bilo vidjet izraz njihovih lica kad su se na ulazu u crkvu pojavili neki drugi mladenciuser posted image user posted image user posted image
a uopće nisu primijetili da nikoga ne poznajuuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 18:22:40   
sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sve bih dala da sm vidjela tu dvojicu i njihove face u krivoj crkvi. nisam imala nikakvih posebnoih nezgoda,jedino što sam htjela svadbu dok je lijepo vrijeme,ima puno cvijeća......(3.6.),no bilo je tako hladno da smo 2 dana prije ložili peći,a na dan vjenčanja lijevalo je iz neba i iz zemlje,naročito dok smo odlazili u crkvu-živi prolom oblaka,a ujutro na dan svadbe sam morala trčati po kaputić u salon gdje sam uzela vjenčanicu kak je bilo hladno

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 18:30:50   
srećica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SUPER!

(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 18:51:56   
Kika83
ja nisam,jedino kad sam bacala buket tako jako sam ga bacila da se sav raspao i udario u jedan zid,odbio i dobro da nije neku od cura udario u glavuuser posted image

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 18:53:12   
tikica_69
Prva svadba je bila skup mrtvih puhala i konstantno sam se svadjala sa bivsim muzem, a drugu necu imati, tako da ne znam sto bih drugo napisala.
Lijepo je citati vase zgode i nezgode user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 19:10:07   
božica
zauzeli mjesto u crkvi i čekali. e da mi je bilo vidjet izraz njihovih lica kad su se na ulazu u crkvu pojavili neki drugi mladenci a uopće nisu primijetili da nikoga ne poznajuuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 19:21:18   
srećica
ja sm bacala buket 4 puta jer je sva 4 puta udario u gredu i pao pred mene user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 19:25:23   
srećica
Ada u crkvi  kad je trebalo reć ja ANA uzimam,,, ja rekog muževo ime i k tome još zbunjeno gledam kaj mi se svi smijuuser posted image user posted image user posted image a kad je došao na red potpis svećenik  pozove da se potpišemo a kako sam uzela muževo prezime ja sam uredno čekala svekrvu da se potpiše ha ha svi su umrli od smijeha i zezali me da kaj sam se predomislilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Što je najbolje to se sve jako dobro čue i vidi na dvduuser posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 19:26:06   
Marta j
Cijeli dan je taj dan bilo sunce,al kada sam ja izisla iz kuce i krenula niz stepenice u crkvu kisa pocela liti kao luda a bio je 10.6user posted image .
Na putu do crkve umazala haljinu.
Tata stao malo dalje od crkve i pitao ocemo se vratiti kuci da mi je jos navrijeme.user posted image user posted image
Na ulazu u crkvu zapeo mi sal koji je bio preko haljine i pokidao se pa mi ga je mama nekako vezala da se nevidi.user posted image

I da jos ja tuka kada je trebalo reci ja mila uzimam ja rekla mm ime i svi odvalili smijati,jao kada to vidim na dvd odvalimuser posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 19:27:54   
zaba
kad sam se udavala 1. put,pukla mi je naramenica od grudnjaka,pa me frendica skidala u foajeu da mi namjesti.Neki još uljeću u crkvu,a ova meni iza leđa otkopčava haljinu,strašno.Drugi put nije bilo nikakvih pizuser posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 20:05:17   
srećica
drugi put bum pametnijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 21:37:31   
Florijan Jakov
mm i ja zaspali za vrijeme presvlačenja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu srećica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 21:46:39   
dominik
moja cijela svadba je bila netgoda...vec sam negdje pisala al cu ponovit...
- dva dana prije svadbe mm otvarao prsute i zavrsio u draskovicevoj na sivanju prsta desne ruke (svatko ko mu je cestitao dobio je j...pm)
- ja sam bila u 9.mj trudnoce, do crkve smo isli u nasem cliu, mm vozio ja suvozac (jedva usla ), kisa je padala pa je aranzman bio u autu na "kokpitu" a muz alergican na pelud zaboravio popiti tablete,
- dosli u crkvu i na vratima sa svecenikom pocinje razgovor, veli svecenik meni je ovo prvi puta, kaze mm i nama je, i da cemo krenuti a vice kuma nema ti roditelja, izgubili se putem  kako je sve kasnilo nismo se stigli ni slikat jer su one bakice pocele ulazit na subotnju misu 
- dolazimo pred restoran he he prvo mi je sogor trebao donijeti balone sa helijem i donio ih je ali u jednom velikom cvoru pa su ostali kod vrata (a trebali ici na stolove)
- prvi ples je kasnio jer je moja kuma "spasavala" tatu koji je dobio napad epilepsije
- posto smo veceru imali u restoranu di muz radi, osoblje se napilo zajedno sa gazdom pa je bilo veselo, na svedski stol je netko i zviznuo
- zbog nevremena nestalo struje 3 puta
- vinski gulas koji je bio napravljen vrhunski (sa divljaci i tako..) nije izasao jer smo zaboravili na njega

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 21:52:19   
Anoniman
ajme, dominik.... ajme...


Kod nas je uglavnom bilo sve zbrda-zdola i na civilki i na crkvenom.... sve nešto nabrzaka...

jedina stvar koju u tom svemu mogu izdvojiti je da sam ja rekla:
"Ja, Marijana, dolazim... h-hm... i uzimam tebe...."

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 22:39:40   
dikac
IZVORNA PORUKA: Kika83

ja nisam,jedino kad sam bacala buket tako jako sam ga bacila da se sav raspao i udario u jedan zid,odbio i dobro da nije neku od cura udario u glavuuser posted image


slično je bilo kod mene, zašiljila sam buket svom snagom tako da je opalio u luster i jadan sav se raspao

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 22:45:13   
FIONA
aahahahahaaaa...koje ludosti...dominik ti si glavna u ovoj temi....al sam se sad nasmijala do suza....
kod nas nije bilo zgoda i nezgoda...sve je prošlo jako tiho, nabijeno emocijama...baš ko iz bajke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 22:45:29   
zaba
IZVORNA PORUKA: dominik

moja cijela svadba je bila netgoda...vec sam negdje pisala al cu ponovit...
- dva dana prije svadbe mm otvarao prsute i zavrsio u draskovicevoj na sivanju prsta desne ruke (svatko ko mu je cestitao dobio je j...pm)
- ja sam bila u 9.mj trudnoce, do crkve smo isli u nasem cliu, mm vozio ja suvozac (jedva usla ), kisa je padala pa je aranzman bio u autu na "kokpitu" a muz alergican na pelud zaboravio popiti tablete,
- dosli u crkvu i na vratima sa svecenikom pocinje razgovor, veli svecenik meni je ovo prvi puta, kaze mm i nama je, i da cemo krenuti a vice kuma nema ti roditelja, izgubili se putem  kako je sve kasnilo nismo se stigli ni slikat jer su one bakice pocele ulazit na subotnju misu 
- dolazimo pred restoran he he prvo mi je sogor trebao donijeti balone sa helijem i donio ih je ali u jednom velikom cvoru pa su ostali kod vrata (a trebali ici na stolove)
- prvi ples je kasnio jer je moja kuma "spasavala" tatu koji je dobio napad epilepsije
- posto smo veceru imali u restoranu di muz radi, osoblje se napilo zajedno sa gazdom pa je bilo veselo, na svedski stol je netko i zviznuo
- zbog nevremena nestalo struje 3 puta
- vinski gulas koji je bio napravljen vrhunski (sa divljaci i tako..) nije izasao jer smo zaboravili na njega

hvala ti hvala,nasmijala sam se da mi suze idu


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 22:48:13   
tikica_69
da...ovo je prava anegdota user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: svadba- zgode i nezgode
11.3.2009 23:18:12   
dominik
no krasno...user posted image ...smijete se na moj racun...sva sreca nisam normalna mlada bila inace me nebi bilo sada ovdje user posted image mislim izludila bi puno prije

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 0:25:40   
sretna
zanimljive se stvari događaju na vjenčanjima! user posted image
ni moje nije bilo sasvim obično... prvo je auto kojim sam trebala ići do crkve bio premali za mene u haljini, tako da sam do tamo stigla u jumperu, kombiju kojim stric ide po robu za trgovinu... i to u onom stražnjem, zatvorenom dijelu...user posted image
a u crkvi je bilo hladno (1.mjesec),pa je svećeniku izlazila para iz usta.  mom dragom (tada budućem) mm se to jako svidjelo, pa je i on ponosno zadahtao (zanimljiv prizor na snimci). user posted image
i nakraju, kada smo izašli iz crkve da idemo u restoran, shvatili smo da su već svi otišli.... kolona se formirala i otišla bez nas, a mi smo trebali biti 2.auto. ali pričekali su nas u susjednom selu.
a mm i ja smo cijelu noć radili iznenađenja, tako da su gosti bili oduševljeni user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 0:50:00   
Arnika
Nama je isto bilo interesantno. Prvo smo kasnili sa oblačenjem i slikanjem, a frizerka me natapirala ko staru babu.
Našminkala me kuma u 5 minuta. U crkvi je mali Matija nosio prstenje i odvezao moj prsten te je odletio i pola mise ga nisu mogli naći. Negdje usred mise skužim ja žuti prsten moje mame umjesto mojega, dižu se stolice traži se prsten, a pop totalno skuliran kao da se ništa ne događa. Na kraju su našli prsten koji je bio zapeo za nogu stolice od kuma.
Zatim na fešti sin mog muža je počeo raditi scene i plakati pa je mladoženja napustio svadbu na sat vremena da ga otpela mami.user posted image I pred rezanje torte kum me opalio cigaretom ispod oka.  A onda sam pukla i sva suzna i crvena rezala tortu.
To su samo loše stvari  ali lijepe se pamte tako bez obzira na sve bilo je prelijepo i ništa ne bi mijenjala.user posted image



_____________________________

Mia Ela 17.9.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 1:11:02   
tikica_69
Arnika, mogu ti reci da uopce ne zaostajes za dominik user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Arnika)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 15:31:05   
lavica81
Arnika i dominik super steuser posted image user posted image user posted image
nasmijale ste me do suzauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 17:48:16   
mala pcelica
meni je muž 20 dana pred svadbu polomio nogu i završio na traumatologiji na operaciji..(to je bio jedini nacin da se donekle oporavi do svadbe) tako da je bio na štakama taj dan i sa cipelama 3 broja vecim jer mu je noga bila otecena pa je morao kupiti veće i izgledao je kao paja patak u njima....tako da bas nesto nismo ni bili raspolozeni...a mene je frizerka sminkala i pravila frizuru 5 sati taj dan da bi na kraju ja kad sam dosla kuci umila se i svu tu sminku skinila i napravila sama sebi friz jer sve ono sto je ona radila je bilo fuuuujjjjjj....user posted image  ali ipak bilo je lijepo......user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:11:38   
tonkica
Već sam mislila da nemam, a onda sam se sjetila kak su se taj dan u Crkvi svi smijali mmu. user posted image
Za vrijeme samog vjenčanja sve smo odradili kako treba, jedino je župnik bio malo smotan i nije rekao "možete poljubiti mladu" za vrijeme ceremonije, kako to obično biva. Nego je lijepo na kraju rekao da se sad može mladencima čestitat.
I tak se ja lijepo okrenem prema njemu, za prvi bračni "cjelov", kad ono, mm se ljubi s kumom. user posted image Naravno, ne usta u usta, nego u obraz. Kum ga je trknuo da mu čestita, moj mulac opće nije razmišljao, okrenuo se prema kumu da mu čestita, i ovaj ga prvi poljubio. Možete si sam zamislit kak su svi gosti u Crkvi (a bila je ful puna) riknuli od smijeha.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!