|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slavite li godisnjice
29.1.2010 23:38:00   
mali_macic
evo otprilike u ove ure prije 10god sam upoznala i prohodala sa mm. user posted image user posted image user posted image tko bi rekao da je vec toliko proslo. mi oboje nismo neki koji patimo od slavlja rodjendana, godisnjica i sl. a tako i sto se poklona tice. nama vise znaci neki poklon, iznenadjenje ili sl. na neki bez vezni dan usred godine nego na odredjeni dan jer se mora reda radi.
ponekad da nema podsjetnik na mobac ne bi se ni sjetili da nam je npr. godisnjica, eto vidite koliko nam to znaci user posted image user posted image user posted image

kakve ste vi po tom pitanju?

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:42:03   
leilany
sretna vam godisnjicaaaa....user posted image user posted image user posted image

pa sad,.....ja volim da me se sjeti...istina ne samo na rockas il godisnjicu
al volim nekako obiljezit te dane...meni je to vazno....
mi smo sada ovaj vikend proslavili godisnjicu,imali smo mali zulum..cca nas
10-ak....
5 dana prije mi je bio rockas to u krugu obitelji proslavila...
kaj se tice poklona...volim dobit poklon ko ne voli...al netreba bit neka
cifra da me slag strefi..iako nemre nikako fulat sa parfemom(mm to znauser posted image ),tak
da sam i sad dobila parfume....user posted image user posted image
..i sad kad prizdravimo ja muza vodim na kuglanjeuser posted image da ga rasturim...


(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:44:45   
ninolina
sretna vam godisnjicaaaa....user posted image user posted image user posted image

pa sad,.....ja volim da me se sjeti...istina ne samo na rockas il godisnjicu
al volim nekako obiljezit te dane...meni je to vazno....

potpisujem, moj se često sjeti iznenaditi me bilo koji dan ali za važnije dane uvjek si da truda


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:47:55   
minnie
mi smo već 14 god zajedno a 6 u braku. sjetimo ih se ali ne slavimo. možda kasnije ali sada nekako nam sve to brzo prođe

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:50:18   
CallamityJane
moj meni cesto se sjeti donijeti neki dar bez povoda, ne mora to biit nesto skupo ali obavezno bude nesto sto ja volim....
Kada je tu cesto mi zna kupiti pa makar i ruzu....
a nismo nesto za te godisnjice, proslavimo ih ali ne nesto ekstra...

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:51:23   
Ninaa
Sretna vam godišnjicauser posted image user posted image user posted image
Pa mi nešto ne slavimo ali se uvijek sjetimo dana kad smo prohodali, vjenčali se i roćkasa. Moj je moram priznati bio puno romantičniji dok smo hodali i imao je baš lijepe ideje za poklone. Znao me često iznenaditi s cvijetom koji je ubrao ili čokoladom. SAd se uvijek sjeti ali to je uvijek nešto kaj zna da volim ili mi treba. Za majčin dan mi je kupio ljubičastu ljubičicu u ljubičastoj tegli(očito je da volim ljubičasto). SAkrivao ju par dana u radioni i onda mi je ujuto stavio na noćni ormarić poljubio me i rekao da taj dan nikad nesmijem zaboraviti jel ga prvi put slavim. Zna mi ubrati cvijeće kad ide s pesom u šetnju i mogu reći da me to razveseli više nego neki skupi pokloni i obožavam ton kojim mi izgovara ime jel je uvijek u nekoj umanjenici!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:51:25   
pepeljuga
Nama je svaki dan godisnjicauser posted image user posted image user posted image
Ajme pocela sam seruckati,bolje da idem leciuser posted image user posted image user posted image

Obiljezimo nekim odlaskom na vecericu,buketom cvica,malim poklonom....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:52:04   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: callanhoe

moj meni cesto se sjeti donijeti neki dar bez povoda, ne mora to biit nesto skupo ali obavezno bude nesto sto ja volim....
Kada je tu cesto mi zna kupiti pa makar i ruzu....
a nismo nesto za te godisnjice, proslavimo ih ali ne nesto ekstra...

on ima preplatu u durexs-a

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:53:56   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: callanhoe

moj meni cesto se sjeti donijeti neki dar bez povoda, ne mora to biit nesto skupo ali obavezno bude nesto sto ja volim....
Kada je tu cesto mi zna kupiti pa makar i ruzu....
a nismo nesto za te godisnjice, proslavimo ih ali ne nesto ekstra...

on ima preplatu u durexs-a

user posted image user posted image user posted image
je ali samo na osnovne stvari, za siri asortiman moracemo kod tebe na konsultacije user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: slavite li godisnjice
29.1.2010 23:55:34   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: callanhoe

moj meni cesto se sjeti donijeti neki dar bez povoda, ne mora to biit nesto skupo ali obavezno bude nesto sto ja volim....
Kada je tu cesto mi zna kupiti pa makar i ruzu....
a nismo nesto za te godisnjice, proslavimo ih ali ne nesto ekstra...

on ima preplatu u durexs-a

user posted image user posted image user posted image
je ali samo na osnovne stvari, za siri asortiman moracemo kod tebe na konsultacije user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  ma nema frke,vama cu udijeliti besplatne savjete i promo proizvodeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
29.1.2010 23:56:33   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:26:53   
natalijax
sretna godišnjicauser posted image user posted image ,ma neslavimo ni mi eto muž mi je rekao pošto mu nedam,da nema ništ ni od godišnjice braka ni od valentinovauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:28:27   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: natalijax

sretna godišnjicauser posted image user posted image ,ma neslavimo ni mi eto muž mi je rekao pošto mu nedam,da nema ništ ni od godišnjice braka ni od valentinovauser posted image

sta mu nato ne das?user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:30:33   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: natalijax

sretna godišnjicauser posted image user posted image ,ma neslavimo ni mi eto muž mi je rekao pošto mu nedam,da nema ništ ni od godišnjice braka ni od valentinovauser posted image

sta mu nato ne das?user posted image

mozda i njoj treba geluser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:30:43   
ninolina
IZVORNA PORUKA: natalijax

sretna godišnjicauser posted image user posted image ,ma neslavimo ni mi eto muž mi je rekao pošto mu nedam,da nema ništ ni od godišnjice braka ni od valentinovauser posted image


sta mu nato ne das?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:30:53   
mala pcelica
ja sam svoju prvu godišnjicu braka zaboravila,a i mm isto.onda možete misliti koliko pamtim brojke user posted image  a i rodjendan sam si jedne god zaboravila,kad sam dobila prvu poruku čestitke onda sam se sjetila da mi je rodjendan.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:30:54   
Anoniman
Obelezimo, nekad s poklonom nekad ne, ali su mi bitni ti datumi i uvek volim kad se tad prisecamo pocetka...koji je poceo pre "citave" 2,5 godine user posted image
ali naravno,volim i kad me se seti bez povoda, sitnicama...

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:32:13   
Ninaa
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: natalijax

sretna godišnjicauser posted image user posted image ,ma neslavimo ni mi eto muž mi je rekao pošto mu nedam,da nema ništ ni od godišnjice braka ni od valentinovauser posted image

sta mu nato ne das?user posted image

mozda i njoj treba geluser posted image  
Mislim da treba, meni ga je žao, to već jako dugo traje Natooooooooo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:36:34   
natalijax
ojjjjjjjjj neda mi se,al nadam se da bude koji buket pao za valentinovo,a što da ja njemu i kupujem kad i onak moram uzet iz njegovog novcanikauser posted image user posted image onda ispadne da si je sam kupiouser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 0:45:56   
pula25
mi obilježavamo ali varira jako, ovisi o zaposlenosti,mogućnostima i okolnostima. Ja volim poklanjati ne samo njemu, svima i drago mi je kad se mene netko sjeti. Ne padam na skupe stvari, više mi znači kad vidiš da se potrudio, razmišljao ili sam nešto napravio, napisao. Najbolji pokloni su oni home made user posted image user posted image user posted image
Važni su nam datumi, barem meni jer sam tako odgajana. To su dani kada se obitelj okuplja jer svi živimo ubrzane živote pa smo na te dane zajedno. Zato i ja održavam tu tradiciju, jer se nadam da će isto biti i sa mojom djecom....


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 4:31:58   
Nika 24052006
Mi proslavimo rođendane u krugu najboljih prijatelja,premda su ta okupljanja česta kroz cijelu godinu.Isto smo skupa sve zajedno već 10 godina,pa mi slavlje godišnjice braka nije nešto što se mora slaviti,ali kako smo se vjenčali u 7.mj,uvijek je vruće,pa obavezno priredimo roštiljadu.Općenito smo tipovi koji vole društvo,pa nam to ne pada teško.Što se poklona tiče,nije mi to toliko bitno,bitno mi je da su oko mene ljudi koje volim.Mm se ionako često sjeti,pa mi donese pokoju sitnicu kad ide s posla,bez obzira koji je datum.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 7:38:52   
gljiva
Proslavili smo prvu godišnjicu braka,  a ostale ne, tj . uz neki poklon al bez slavlja.
MM baš ne pamti datume, a što se poklona tiče, zna ih bit i bez povoda za to.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 7:42:00   
Puli
rođendane proslavimo zajedno u obiteljskom krugu jer nam je razmak između ročkasa 15 danauser posted image

prvu godišnjicu braka proslavili smo s cvijetom u restoranu gdje smo imali svadbeni ručak

a za drugu se još počastili nismo-želja mi je uplatiti wellness vikend ali nikako da se sastanemo s kunama




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 9:14:22   
curice
nismo baš od nekog velikog slavlja,znamo nekad izići vani na večeru,al zadnjih godina sam ja ta kojoj se ne da i ne ideuser posted image
za par mjeseci slavimo 10 god braka,već smo se dogovorili da ću ja njemu kupiti bocu dobrog vina,on meni krempite i proslavit to doma pred tv-om

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: slavite li godisnjice
30.1.2010 9:44:52   
pincirotvajler
mi baš ništ ne slavimo..nego za godišnjicu smoo si uvjek uzeli vikend na miru od svih i svega..
a što se tiče poklona -nijedan nevolimo iznenađenja pa se uvijek dogovorimo ko šta želi za ročkas..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!