|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rodilište u puli
25.5.2009 17:02:31   
pepsy
imam jedno malo pitanje...
dali ima nekog ovdje koji je nedavno rodio u puli i dali mi moze malo objasniti uvjete tj meni su rekli da prije 2-3 god se nije smijelo nista svoje uzimatio  jer da to  nije sterilno....user posted image
hvala na pomoci

< Poruku je uredio anne -- 26.5.2009 22:03:18 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rrodilište u puli
25.5.2009 20:02:40   
kitty
ne znam o uvjetima u pulskom rodilistu,mi smo u st-u mogli imat sve svoje ili koristit njihove spavacice.ni njihovo nije sterilno koliko znam.

nadam se da ce ti se javit netko tko je nedavno bio tamouser posted image

< Poruku je uredio anne -- 26.5.2009 22:04:14 >


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu pepsy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rodilište u puli
25.5.2009 20:05:59   
koka
mora se javit neka cura iz Pule Lee je nedavno rodila a i Milla. one će znati nešto više, jaznam da se pelene moraju nosit to je sve što znam za Pulu.

< Poruku je uredio anne -- 26.5.2009 22:04:53 >


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rrodilište u puli
25.5.2009 21:53:32   
novamama
IZVORNA PORUKA: koka

mora se javit neka cura iz Pule Lee je nedavno rodila a i Milla. one će znati nešto više, jaznam da se pelene moraju nosit to je sve što znam za Pulu.



i kod nas se pelene moraju nositi....

nadam se da je u puli sve okuser posted image

< Poruku je uredio anne -- 26.5.2009 22:05:32 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rodilište u puli
26.5.2009 11:11:14   
pepsy
hvala punouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anne -- 26.5.2009 22:05:59 >

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rodilište u puli
27.5.2009 15:37:13   
Ivy
Kad ideš u bolnicu ne trebaš nositi ništa za ubući sebe ni bebu,a vjeruj mi bolje jer kad zakrvariš spavaćicu odmah ti daju novu i ne sekiraš se,ja sam ih znala promjeniti 2-3 na dan i nije me bolila glava.uzmi si jednokratne gaćice i vir 80.a za bebača uzmi sterilne komprese,vlažne maramice i pelene pampers,a za ubući samo ono u čemu ćete ići doma zadnji dan.ako imaš još koje pitanje javi,meni je u puli bilo super i bez primjedbi,a u prvoj trudnoći sam dva puta prije poroda ležala tamo,u ovoj još nisam bila ali moje cure koje su nedavno rodile su zadovoljne...

_____________________________

DOMINIK 14.04.05
čekajući 19.07.09

(Odgovor članu pepsy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rodilište u puli
27.5.2009 19:56:52   
HINDA
ako se lezi prije poroda onda moras imat sve svoje, a u radaoni oni daju spavacicu i nakon poroda isto bude se u njihovim spavacicama stim da mozes imat svoj ogrtac, ostalo sve trebas ponijet jer nedaju nista. spisak stvari koje su potrebne za ponjet mozes dobiti kod svog doktora.

(Odgovor članu Ivy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rodilište u puli
28.5.2009 13:33:06   
pepsy
ok!! hvala user posted image
vec me hvata panika da dali cu nesto zaboravit ili necu uzet joh..user posted image
tnxuser posted image

(Odgovor članu HINDA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rodilište u puli
28.5.2009 14:22:44   
HINDA
nemoj nista brinut ni panicariti, ako sta zaboravis moze ti suprug donijet, bude zena da ih iznenadi pa da nista ne donesu al sestre posude od drugih pa kad dobiju vrate.

(Odgovor članu pepsy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rodilište u puli
28.5.2009 14:35:48   
ROZI
Kao što su ti cure rekle,uzmeš sve svoje,spavačica je njihova,ja imam još mjesec dana ali sam si već spremila dvije,samo na viziti je imaš njihovu poslije možeš i svoju,kada ti je termin?

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu HINDA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: rodilište u puli
28.5.2009 22:20:01   
pepsy
Kao što su ti cure rekle,uzmeš sve svoje,spavačica je njihova,ja imam još mjesec dana ali sam si već spremila dvije,samo na viziti je imaš njihovu poslije možeš i svoju,kada ti je termin?



ok..a ja imam jos vremena ali se polako spremam jer ce mi muz imati jaaako puno posla kasnijeuser posted image
termin mi je 9.9.....

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: rodilište u puli
1.6.2009 9:10:52   
ROZI
Ma super,brzo će doći taj dan,sretno!

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu pepsy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: rodilište u puli
9.6.2009 8:53:53   
jelena j.
u puli moras imati sve svoje osim pidzame jer ti oni daju svoju jedino ako ides prije u bolnicu onda ti tvoja treba

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: rodilište u puli
13.6.2009 8:21:43   
pepsy
hvala vam cure user posted image
puno ste pomogleuser posted image user posted image

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!