|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. ..
29.8.2015 12:50:21   
ducatino
Drage moje, otvorila sam novu temu više neznam sta da napravim dr mi je na godišnjem suprotna smjena je rekla da cekam svojeg lijecnika.Situacija je slijedeća, dva dana prije NE ocekivane menstruacije počela sam piti caj od vrkute sa stolisnikom, pila sam ju negdje 3-4dana.Kada sam shvatila da M kasni prestala sam ju piti i 4dan kašnjenja napravila test na trudnocu koji je bio neg.nazvala dr.naravno na godišnjem odmoru je, suprotna smijena rekla neka test ponovim za tjedan dana ako M ne stigne.I tako ja jucer ponovila test za trudnoću i test i dalje neg.12 dan.Nije mi dao vrag mira napravila sam i lh test koji je pokazao jasno vidljivu test crtu iako je malo svijetlija od kontrolne, cikluse imam od 27-34dana.Medutim zadnja tri mjeseca 30dan ciklusa.Imam dvoje djece i sada zelim trecu bebu pokušavamo tri mjeseca. Nalazi papa testa i briseva uredni.Tjedan dana imam 37temp koju sam slucajno otkrila pa nastavila mjeriti . Ne znam dal je moguće da mi je vrkuta odgodila ciklus, neznam sto napraviti bolove sam imala u vrijeme očekivane i dane kada je trebala trajati sad nista dobro se osjecam jedino povremeno osjetim kao stipanje ili zatezanje grudi al onako sastrane vise.Oprostite oduzila sam previše jel se netko od vas susreo sa slicnom situacijom. Hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
29.8.2015 13:45:54   
perlica55
Ducatino, nekak mislim da ti već fino kasni i da bi test na trudnoću
morao biti pozitivan... A da odeš vaditi betu ako misliš da si trudna user posted image
Ako beta bude negativna odi na UZV, pa nek gin vidi gdje je zapelo...
Sretno user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
29.8.2015 14:11:11   
ducatino
Perlica neznam sto da napravim, jedino ako se bebac nije taman negdje uhvatio pred samu M pa nemoze ni test pokazati. Uvjek sve uredu normalni ciklusi i sada kad ocu bebu glr čuda, bas sam pehist.Zakazat cu pregled ovaj tjedan, jer smatram da ako je T u pitanju test bi trebao pokazati, treci dan je plodnih dana lh trakica pokazuje test crtu napisala sam svijetliju od kontrolne al vidi se ljepo bas.Stvarno nista ne razumijem više.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
29.8.2015 15:42:15   
perlica55
Ne znam koje si LH trakice radila, al kod mene je pisalo u uputama,
da je pozitivna trakica onda kada su obje crte jednako tamne il je testna
tamnija od kontrole...
Odi kod G pa ćeš vidjeti gdje je problem...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
29.8.2015 15:45:42   
ducatino
To svako neznam kako slike postavit

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
29.8.2015 15:51:53   
ducatino
Svakako kod dr.idem jedino tako cu znati gdje je problem i riješiti stvar.user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacij...
30.8.2015 21:41:03   
ducatino
Drage moje nakon dva tjedna kašnjenja stigla je user posted image

(Odgovor članu ducatino)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!