lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


ducatino -> lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 12:50:21)

Drage moje, otvorila sam novu temu više neznam sta da napravim dr mi je na godišnjem suprotna smjena je rekla da cekam svojeg lijecnika.Situacija je slijedeća, dva dana prije NE ocekivane menstruacije počela sam piti caj od vrkute sa stolisnikom, pila sam ju negdje 3-4dana.Kada sam shvatila da M kasni prestala sam ju piti i 4dan kašnjenja napravila test na trudnocu koji je bio neg.nazvala dr.naravno na godišnjem odmoru je, suprotna smijena rekla neka test ponovim za tjedan dana ako M ne stigne.I tako ja jucer ponovila test za trudnoću i test i dalje neg.12 dan.Nije mi dao vrag mira napravila sam i lh test koji je pokazao jasno vidljivu test crtu iako je malo svijetlija od kontrolne, cikluse imam od 27-34dana.Medutim zadnja tri mjeseca 30dan ciklusa.Imam dvoje djece i sada zelim trecu bebu pokušavamo tri mjeseca. Nalazi papa testa i briseva uredni.Tjedan dana imam 37temp koju sam slucajno otkrila pa nastavila mjeriti . Ne znam dal je moguće da mi je vrkuta odgodila ciklus, neznam sto napraviti bolove sam imala u vrijeme očekivane i dane kada je trebala trajati sad nista dobro se osjecam jedino povremeno osjetim kao stipanje ili zatezanje grudi al onako sastrane vise.Oprostite oduzila sam previše jel se netko od vas susreo sa slicnom situacijom. Hvala unaprijed




perlica55 -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 13:45:54)

Ducatino, nekak mislim da ti već fino kasni i da bi test na trudnoću
morao biti pozitivan... A da odeš vaditi betu ako misliš da si trudna [sm=zmeden.gif]
Ako beta bude negativna odi na UZV, pa nek gin vidi gdje je zapelo...
Sretno [sm=smiley1.gif]




ducatino -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 14:11:11)

Perlica neznam sto da napravim, jedino ako se bebac nije taman negdje uhvatio pred samu M pa nemoze ni test pokazati. Uvjek sve uredu normalni ciklusi i sada kad ocu bebu glr čuda, bas sam pehist.Zakazat cu pregled ovaj tjedan, jer smatram da ako je T u pitanju test bi trebao pokazati, treci dan je plodnih dana lh trakica pokazuje test crtu napisala sam svijetliju od kontrolne al vidi se ljepo bas.Stvarno nista ne razumijem više.




perlica55 -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 15:42:15)

Ne znam koje si LH trakice radila, al kod mene je pisalo u uputama,
da je pozitivna trakica onda kada su obje crte jednako tamne il je testna
tamnija od kontrole...
Odi kod G pa ćeš vidjeti gdje je problem...




ducatino -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 15:45:42)

To svako neznam kako slike postavit




ducatino -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (29.8.2015 15:51:53)

Svakako kod dr.idem jedino tako cu znati gdje je problem i riješiti stvar.[sm=smiley13.gif]




ducatino -> RE: lh trakice, vrkuta, kasnjenje menstruacije. .. (30.8.2015 21:41:03)

Drage moje nakon dva tjedna kašnjenja stigla je [sm=hudicek1.gif]




Stranica: [1]