|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jesenkići 2013.
20.2.2015 16:48:49   
nunač
Jesmo li mi to već prerasli bebastu dob? Pa, kud prije!!!user posted image

Ne znam kud ste svi nestali! Odnosno, znam ... trčite za malim nestašnim čovječuljcima, koji su se pretvorili u prave istraživače i spaćkotražitelje.
Imam takvog doma...
Osim toga, upravo smo prestali dojiti i sad izražavmo bijes tako da se bacamo i mlatimo nogama.
Krasno! Kako bi bilo da i mama legne na pod i počne mlatiti nogama kad je bijesna??

Kako ste nam? Jeste li zdravi? Vozite li se još u kolicima ili u njima šizite?
Spavate li u kindaču ili kraj mame? Spavate li cijelu noć ili jedan dio urlate?
Dudate li dudu?
Kako su mame? Jel koja trudna? user posted image
Javite se malo...

Pozz
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jesenkići 2013.
3.3.2015 15:03:22   
Kazimira
Haj svima.....user posted image

Evo me napokon.....Naša Vili zbog mojih antibiotika prestala cicati sa 13,5 mjeseci.....vrlo bezbolno....nemamo dudu ni flašicu ni omiljenu igračku ali imamo svoj mali palčić user posted image
Danas sam je prvi put stavila spavati da nije plakala i mazila se....sad s bracom definitivno liježe zajedno i spavaju ko mali pajceki...tako sam bila sretna i ponosna da sam odmah počela razmišljati o trećem user posted image . Bili smo stalno bubani od nove godine i sad malo šmrkamo ali napokon možemo van.....curka je mali živac, puno aktivnija od buraza, neće niš pričati dok je braco već dobrano komunicirao....
A mama...mama je debelo...nikad deblja osim u trudnoći hehehehehe...kao nešto sam počela paziti ali ako bu nova trudnoća hmmmmm user posted image

Pozdrav svima....nadam se da će se još netko javiti.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu nunač)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!