Jesenkići 2013. (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Roditeljski razgovori



Poruka


nunač -> Jesenkići 2013. (20.2.2015 16:48:49)

Jesmo li mi to već prerasli bebastu dob? Pa, kud prije!!![sm=smiley36.gif]

Ne znam kud ste svi nestali! Odnosno, znam ... trčite za malim nestašnim čovječuljcima, koji su se pretvorili u prave istraživače i spaćkotražitelje.
Imam takvog doma...
Osim toga, upravo smo prestali dojiti i sad izražavmo bijes tako da se bacamo i mlatimo nogama.
Krasno! Kako bi bilo da i mama legne na pod i počne mlatiti nogama kad je bijesna??

Kako ste nam? Jeste li zdravi? Vozite li se još u kolicima ili u njima šizite?
Spavate li u kindaču ili kraj mame? Spavate li cijelu noć ili jedan dio urlate?
Dudate li dudu?
Kako su mame? Jel koja trudna? [sm=smiley2.gif]
Javite se malo...

Pozz




Kazimira -> RE: Jesenkići 2013. (3.3.2015 15:03:22)

Haj svima.....[sm=bravo.gif]

Evo me napokon.....Naša Vili zbog mojih antibiotika prestala cicati sa 13,5 mjeseci.....vrlo bezbolno....nemamo dudu ni flašicu ni omiljenu igračku ali imamo svoj mali palčić [sm=smiley27.gif]
Danas sam je prvi put stavila spavati da nije plakala i mazila se....sad s bracom definitivno liježe zajedno i spavaju ko mali pajceki...tako sam bila sretna i ponosna da sam odmah počela razmišljati o trećem [sm=zz_dance.gif]. Bili smo stalno bubani od nove godine i sad malo šmrkamo ali napokon možemo van.....curka je mali živac, puno aktivnija od buraza, neće niš pričati dok je braco već dobrano komunicirao....
A mama...mama je debelo...nikad deblja osim u trudnoći hehehehehe...kao nešto sam počela paziti ali ako bu nova trudnoća hmmmmm [sm=zz_banghead.gif]

Pozdrav svima....nadam se da će se još netko javiti.....[sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: [1]