|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   preparati za kosu
5.3.2010 10:32:20   
MILLA
koristim od klasa silikonsko ulje za vrhove i moram reči da sam prezadovoljna kako mi je kosa glatka i fina...pogotovo kad je ispeglam. trebala bih neki finish sjaj za kosu.  da ne masti,a da daje sjaj... šta koristite,da ste zadovoljne? i kakav pakung koji dobro nahrani suhu kosu...(osim iz kučne proizvodnje,maslinovo,jaja,majoneza i sl. )

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 10:40:08   
danery
 meni je dobra genera maska od kokosa...500 ml 15 kn u billi...kosa bude super mekana i odlično miriše...

od šampona super mi avon 2u1 adv.techn. ...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 10:47:13   
osobno
imaš od avona spray ne masti kosu a daje lip sjaj, kosa baš izgleda zdravo...
zove se :advance techniques mirror shine spray, košta oko 25 kn i ja sam prezadovoljna, jer ako lipo izgleda na mojoj ricavoj kosi čupavoj user posted image kako bi tek na nekoj normalnoj...user posted image
i dosta dugo traje.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 10:52:07   
MILLA
IZVORNA PORUKA: osobno

jer ako lipo izgleda na mojoj ricavoj kosi čupavoj user posted image kako bi tek na nekoj normalnoj...user posted image


i moja je čupava,kovrčava,ali je peglam ,malo,radi promjeneuser posted image ....a ljeti samo maslinovo bacim pred kupanje i kad mi se osuši bude predivna...i tako cijelo ljeto i uopče se ne moram šišati,nema ispucalih vrhova

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 10:53:16   
MILLA
da li je neko probao ove sylos preparate(tako nekako)....

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 11:16:42   
lidac0605
Ja sam kupila taj Syoss šampon i moram priznat da mi je super-super se zapjeni,opće ga ne treba puno stavit,nema nikakav baš jaki miris-po tome kužim i da nema puno kemije unutra i dugo mi bude čista kosa...Prije sam morala prat svaki 3.dan,sad perem 1x tjedno...
Košta 37 kn u dmu,al ga dobiš 1/2 litre...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 12:11:57   
leilany
i ja koristim i inace samo schwarzkopf a od kad je taj syoss samo njega kupujem...i odlican je...uz sampon i regic uzmem i onaj sprej....i meni ok....user posted image
ugl.schwarzkopf preparati su mi se pokazali najbolji...



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 13:20:09   
BUMBIKA
Ja baš ramzišlajm o tome syoss šamponu da ga kupim,ali sad hoćusigurno kad ste ga pohvalilil..
Imam i ja taj silikon ok klasa za vrhove i isto mi je super,pogotov kad se ispeglem.
sad sam si kupil lorealovu masku za kosu(za pramenove) i čini mi se ok..tek sam jednom stavila


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: preparati za kosu
5.3.2010 13:44:28   
L.P.
Joj moja kosa je ravna da ne može biti ravnija i masti se brzo tako da ju ja samo operem šamponom i ništa drugo ne stavljam.Isto sam razmišljala da si kupim taj syoss šampon i sada i hoću kad kažete da je dobar.user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: preparati za kosu
6.3.2010 9:11:58   
evanda
Isprobala sam zadnja dva mjeseca svašta
I odlučila se za prof. njegu
Kupim kod frizerke
Cijena skoro ista kao u trgovinama
Zasad sam prezadovoljna

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: preparati za kosu
10.3.2010 1:27:57   
anta
Ja sam koristila Loreal proizvode i bili su ok, onako solidni, no onda sam čula da su Balea jako neutralni i da ne maste kosu, a i jeftiniji su, pa sam prešla na njih nakon 3 mjeseca, kosa katastrofalna!!! user posted image user posted image user posted image Sada sam opet na Lorealu, tu i tamo ubacim  Niveu za plavu kosu, maslinovo ulje i ricinusovo umjesto kemijskih maski i opet se oporavlja kosa user posted image

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: preparati za kosu
10.3.2010 1:31:39   
anta
Ja sam isto koristila proizvode od Avona, joj kako to lijepo mirriišeeeee !!!
A i super su! Samo na žalost sad do 6 mjeseca nemam od koga naručivati, kad mi se kolegica vrati, vraćam se Avonu. Velika su pakovanja a cijena je pristupačna.

(Odgovor članu anta)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: preparati za kosu
26.3.2010 12:57:15   
BUMBIKA
Evo ja kupila syoss šampon i regenerator,ali još nisam probala

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: preparati za kosu
26.3.2010 12:59:12   
Bebys
nema veze ciji je...tako ja SAMO NEKA IMA MEDA i MLJEKA u sebi i regenerator i sampon i jos po mogucnosti nekog zdravog BILJA a tako i gel za tusiranje....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: preparati za kosu
26.3.2010 13:14:02   
marija0
ja koristim dc silikon za sjaj i lorealov šampon oko 200kn je al dobiješ 1l i traje oko godinu dana jer ga netreba puno, p.s 2 ili 3x tjedno perem kosu da nebi mislile da mi šampon traje zato jer sam plisauser posted image
od balee sam uzela neki ko serum u spreju za ravnu kosu- nije loš al ga triba stvarno malo, ja prvi put naprskala a kosa kad sam je osušila, masna da se jaje može ispržit na njojuser posted image inače imam kovrčavu kosu al me je počela nervirat pa je peglam user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!