|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 19:40:06   
m600
drage moje zanima me kako ste se ponašale pri dolasku u rađaonu??
ja imam neki filing da ću početi plakati od straha jer već sada kad me štrecne manji trudić uplašim se da je to to i dođe mi da user posted image od straha...mislim da neću moći raširiti noge na onom stolu kad dođem od strahauser posted image
A TAKO ME SRAAAAM!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 19:49:08   
jadran
opusti se... nemoj toliko razmišljati o tome.. vjerujem da te brine ali nemš razloga za brigu..
a čega te sram... to ti je njima tak sve normalno ko zubaru zubiuser posted image user posted image ,
kad kucne čas sve ti ide tak normalno svojim tokom i nema mjesta za sram... nečeš plakat možda jedino od sreće kad ugledaš malog anđela a dok ga ne ugledaš samo misli na njega kako li će izgledati kak ćeš se ti osjećati kad ti ga polože na prsa..
barem sam ja tako a kad ti ga daju onda ćeš plakati od sreće.. barem ja jesam..
don't worry be happyuser posted image

_____________________________

stiglo naše zlato
18.02.2009.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:27:51   
natalijax
draga sve je to normalno.mene nije bilo strah opusti se

(Odgovor članu jadran)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:34:19   
BUMBIKA
Ako budeš imala jake trudove kad budeš išla u rađaonu,vjeruj mi neće ti ni bit na pamet plakanje ni ništa drugo...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:38:13   
ninishka
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Ako budeš imala jake trudove kad budeš išla u rađaonu,vjeruj mi neće ti ni bit na pamet plakanje ni ništa drugo...


slazem se...
ja sam imala opake trudove, tko god bio dosao i vidio ctg samo je kimnuo glavom i otisao cim dalje...a ja bila tiho...ni zucnula nisam...a zena pored mene vikala, psovala i svasta drugo i nista joj nisu rekli...

bez brige izdrzat ces i kad krene sve ces zaboraviti i mislit ces samo na to kako ces uskoro vidjeti svoje malo zlatouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:55:15   
m600
ma ja se samo nadam da će me uhvatiti trudovi a ne pući mi vodenjak jer ću od straha ja puknutiuser posted image user posted image
cure oprostite na mome kukanju znam da sam dosadna,ali volim s vama podijeliti sve svoje strahove
uvijek me utješite


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:57:11   
natalijax
busenje vodenjaka nije nista ni ne osjetis,barem ja nisam,drzi se,bit ce ti odma lakse i sve ces to zaboraviti u minuti kada ugledas PETRICU

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 20:57:38   
Anoniman
draga za to sluzimouser posted image user posted image
veruj mi draga, neces se uplasiti, ja kad sam isla u radjaonu bila sam hrabrija nego celu trudnocu...uhvati te neki adrenalinuser posted image
ljubim te draga i pomazi Petricu za meneuser posted image

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 21:02:43   
BUMBIKA
Menisvi kažu ako sam ja preživjela da mogu svi...ja sam ti inače veliki paničar i svega me strah (vađenja krvi,tata je sa mnom uvijek morao ići kod doktora...)
A kad mi je puknuo vodenjak jednostavno nisam imala vremena za strah il ije sam od sebe otišao,a kaad sam ušla u rađaonu,toliko su me trudovi hvatali da nisam ništa znala,ni di sam ni šta sam a ni kako ću ja to..user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 21:07:33   
boba125
i ja se bojim....
ali nadam se da bu sve ok i tjesim se time da bu i mm kraj mene user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 21:43:05   
Ninaa
Ja sam isto paničar ali vjeruj mi tad ne stigneš na to misliti, cilj ti je da vidiš svoje zlato čim prije. Ja sam se u rađaonu odšetala, trpila sam trudove nisam ni zucnula, boli,ali izdrži se. Mene je najviše od svega boljelo kad su mi stavili kateter za mokraću, ali to je jako kratko pa prođe. Samo slušaj što ti govore i vjeruj im, ja sam ih pristojno zamolila da me ne režu. Rekla je da ćemo pričekati još 2 truda pa da onda ak neće ići budu, ja sam rekla da ću roditi da se ne treba i fakat sljedeći trud je moja Kata izašla van. Pohvalila me i babica i doktorica. Nemoj se bojati bitno je da budeš smirena i slušaš kaj ti govore tak ti bude lakše. Nemoj snagu trošiti na vikanje jel ti to nebu niš pomoglo. A njima je to normalno tak da te nema kaj biti sram. Jel Petrica tulumari ili je mirna?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 22:28:22   
mišica 666
kad sam ja rađala bila sam toliko smirena kao da se to događa nekome drugome ne meni. od panike nema neke koristi pa pokušaj biti što mirnija. porod nije tako strašan kako se čini slušaj doktore i sestre i sve će biti ok. sretnouser posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 22:29:51   
FIONA
IZVORNA PORUKA: m600

drage moje zanima me kako ste se ponašale pri dolasku u rađaonu??
ja imam neki filing da ću početi plakati od straha jer već sada kad me štrecne manji trudić uplašim se da je to to i dođe mi da user posted image od straha...mislim da neću moći raširiti noge na onom stolu kad dođem od strahauser posted image
A TAKO ME SRAAAAM!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



tamo nema pravila...sve je dopušteno....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
16.9.2009 22:56:54   
mama mery
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Ako budeš imala jake trudove kad budeš išla u rađaonu,vjeruj mi neće ti ni bit na pamet plakanje ni ništa drugo...



slazem se

a meni je sestre jedna skroz je super ona kovrdžava crvena kad sam dosla pitala sta trebam
ja sam je zbunjeno pogledala i rekla roditiuser posted image pa sam se poslje odnah smijala jer se ona malo salilauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 7:12:48   
m600
IZVORNA PORUKA: martina ks

Ja sam isto paničar ali vjeruj mi tad ne stigneš na to misliti, cilj ti je da vidiš svoje zlato čim prije. Ja sam se u rađaonu odšetala, trpila sam trudove nisam ni zucnula, boli,ali izdrži se. Mene je najviše od svega boljelo kad su mi stavili kateter za mokraću, ali to je jako kratko pa prođe. Samo slušaj što ti govore i vjeruj im, ja sam ih pristojno zamolila da me ne režu. Rekla je da ćemo pričekati još 2 truda pa da onda ak neće ići budu, ja sam rekla da ću roditi da se ne treba i fakat sljedeći trud je moja Kata izašla van. Pohvalila me i babica i doktorica. Nemoj se bojati bitno je da budeš smirena i slušaš kaj ti govore tak ti bude lakše. Nemoj snagu trošiti na vikanje jel ti to nebu niš pomoglo. A njima je to normalno tak da te nema kaj biti sram. Jel Petrica tulumari ili je mirna?


tulumariuser posted image
mama mery to je sestra željka...ona je super i nadam se da će meni biti na poroduuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 8:20:23   
Nika 24052006
Da...sesta željka je žena i pol,stvarno je dobra.

Što se tiče ponašanja,nećeš sigurno misliti na to,kad te ulovi,nema vremena za razmišljanje o bilo čemu,samo ćeš moliti Boga da tvoja bebica bude dobro i da sve ok prođe,ostalo ti neće biti važno.Ja sam baš jučer pričala sa mamom i rekla joj,sad kad već znam što je to roditi,nije mi važno,nek traje satima,nek boli koliko hoće,samo da moja bebica bude zdrava...Samo hrabro draga,uz tebe smo..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 9:59:52   
pikachu
Vjeruj mi da vrištanje i plakanje meni nisu bili ni na kraj pameti jer samo misliš da sve u redu prođe... Ali i ako zaplačeš, kako je Fiona rekla, tamo je sve dopušteno i sve već viđeno... Slušaj babicu i doktore i kako će ti reći da dišeš pa ti to odvuče pažnju od eventualne boli... Meni je to pomoglo...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:08:38   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pikachu

Vjeruj mi da vrištanje i plakanje meni nisu bili ni na kraj pameti jer samo misliš da sve u redu prođe... Ali i ako zaplačeš, kako je Fiona rekla, tamo je sve dopušteno i sve već viđeno... Slušaj babicu i doktore i kako će ti reći da dišeš pa ti to odvuče pažnju od eventualne boli... Meni je to pomoglo...user posted image



sjeti se kad sam tebi pričala kako će sve proči i da češ o tome pisat...pogle sad...tako bu i naša m600 i ostale....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:13:16   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:20:34   
lueman
prvi put sam bila sva zbunjena jer nisam imala pojma kaj se događauser posted image user posted image drugi put sam znala kaj se događa al mi se jako žurilo jer me doma čekal bebač od 15 mjeseciuser posted image user posted image user posted image a treći put su me čekali dva doma i rekla sam:ajmo žene idem ja rodit pa vi poslije pijjte tu kavu...user posted image user posted image user posted image hm, četvrti put ću lijepo iskoristit svaku sekundu boravka u rodilištu a ove tri zveri doma nek se zabavljajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:34:43   
Lola88
Ovo sve kaj ste napisale-pomoglo mi je. Jer i ja imam slične probleme.
Mada, imam još jedan dodatan problem. Kad me boli (sječam se menstrualnih bolova), meni padne tlak i srušim se.
Nadam se da prate tlak, jer užasavam se od pomisli da ću se tamo srušiti.

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:42:50   
FIONA
Lola to je prvo kaj ti rade..-mjere tlak...inače ja bi na tvom mjestu kod prijema ka će ti uzimati podatke to spomenula ali onak usput....neče ti oni oko toga dizati prašinu ali tek toliko da se zna...i sve bu kak treba...sretno user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:44:59   
m600
user posted image user posted image user posted image joj cure puno vam hvala...molim vas da malo vibrirate da se i ja ne srušim od straha jer i ja imam isti problem kao i lola......zavibrajte i pomolite se za nas skoromameuser posted image user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Lola88)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:46:06   
m600
jedno pitanje još : a što točno toliko boli u porodu??? stomak od trudova ili ono doljeuser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ponašanje pri dolasku u rađaonu
17.9.2009 10:51:45   
ZVRK
mene nije bolilo niš.samo pritisak od guranja bebe za vani.


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!