|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 06.-12.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2018.
22.5.2018 11:44:11   
belina
Tintin😘😘😘😘
Druge curke zao mi je kad vidim da jos ne ide.
Leilani vise ne zelim ni pisat koliko mi je zao, znam da pokusavate prirodno ali ja bih isto opet otisla na konzultacije pa vidi sta dr.kaze? A sta tm kaze? Je li on za postupak?
Lagertha zao mi je zelim ti vec sljedeci ciklus plus!
Andi tebi zelim srecu vec ovaj ciklus!
Pinky nema nikog na jesenskim bas mi fali piskaranje...
Snjeguljice je li N dobro sad?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 51
22.5.2018 19:02:26   
Leilani
Znam sve belina draga... MM nema nista protiv kao ni prvi put, da ja hocu isao bi, ali ne nagovara me i ne vrsi pritisak, ali ja se nekako bojim, nisam u potpunosti spremna. Jos je sad nedavno isla kolegica, nije uspjelo, a ona jadna nakljukana hormonima i bas ju je isrcpilo to sve, ali ide dalje. Na konzultacije bih i mogla, i AIH, samo u njega se malo pouzdam i prirodnjak IVF bih, ali za stimulirani IVF najiskrenije nisam spremna....i muci me to.

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 52
23.5.2018 6:48:32   
belina
Jutrooo pije li se kavica drage trudilice?
Moja Leilani ja te potpuno razumijem ali i ne razumijem hahahaahha! Imala sam slicne strahove, a opet zelja je bila jaca od svih strahova. Ugl na kraju je ispalo da nema potrebe za ikakvim strahom, znas i sama da sam radila i davala si injekcije na poslu to je tako bzvz ne treba ni radit dramu od toga. Samo sebi poslozit neke stvari u glavi. Vjeruj mi veci strahovi dolaze onog trenutka kad saznas da si trudna. Ma ne bi ja tebi sad tila nesto pametovat nego mi je zao jer postupak ni hormoni nisu stvarno neki bauk. A nagrada je neprocjenjiva. A sta si rekla sama AIH ni meni nije nesto pouzdan. Eto Hipo je uspjela ona je jedina za koju znam. Ali...sta god odlucis odlucit ces najbolje!!!

Snjeguljice kako napreduje akcija? Ti uz svojih dvoje jos uspijes akcijat, blago ti se heheheh

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 53
23.5.2018 6:54:12   
Snjeguljica_83
Belina, N je dobro sad, ali OPET je E bolesna, grlo i glava je bole, temp dva dana. Zašto opet, pa tek je bila sedam dana bez atb, zdrava???😪😫😤
Dok sam joj u dva navrata po jeseni i zimi davala Imunoglukan imala je tek neke blaže prehlade, a kad je prestala to uzimati završila je na atb u dva mjeseca dva puta pa sad ovo!?
Bit će da sam je kljukajući onim napravila medvjeđu uslugu. 😢😕 Što veliš?
E sa sinom to neću napraviti. Neću mu to davati.....

I tako, sinoć nismo pokrili, ne možemo kad su bolesni naizmjence, poludjet cemo. Baš zadnja tri mjeseca postaje nemoguće u plodne dane. 💆Moramo za danas smisliti način.

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 54
24.5.2018 9:53:57   
andy1
Dakle, moja M stigla tocno u dan, odmah me jutros probudila, obilna ko prije trudnoce. Malo je reci da sam tuzna, razocarana i sto sve ne. Vucem se i klatim, nista mi se ne da. Ostalima na listu puuuuno vise srece u ovom mjesecu, a uskoro javim datum za lipanj.
Uff,mrzim ovaj prvi dan kad dodje M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 55
24.5.2018 10:24:22   
Snjeguljica_83

user posted image Mini Bav- 28. 5.

user posted image Hipo- 29. 5.

My Ovulation Chart

Neposredna veza do poruke: 56
24.5.2018 10:25:51   
Snjeguljica_83
Andy, žao mi je...user posted image
Znam taj 1 dc, sranje.user posted image
Zapravo, meni je čak gadniji dan i par sati prije same M. jer me boli više, kad krene se spasim.... Ma user posted image
Grlim!user posted image

My Ovulation Chart

Neposredna veza do poruke: 57
24.5.2018 21:59:25   
hipo
Andy zao mi je radi vjestice

Lelani, meni se sad iz ove perspektive MPO cini macji kasalj naspram nadmudrivanja s muzemuser posted image
Par tabletica, malo se bocnes, povecas si sanse i onda jednom uspijes.

Mama najslađe mišice
GRAF

Neposredna veza do poruke: 58
25.5.2018 6:43:50   
Snjeguljica_83
Hipo, baš mi je žao što ti je tako ispalo s mužem...😥
Bili smo kod dr. E ima usta puna afti, upaljene desni, ugl baš kao N. Plače dok jede... Sve isto. To je isključivo virusno, herpesnog tipa, vjerojatno dobila od N. Imunitet joj se srozao uslijed one upale uha. Ovaj tjedan je kući, dr preporučila još jedan da ostane, ali i još jedan jer joj je toliko imunitet loš, da bi se vjerojatno opet razboljela ako je prerano pošaljemo u vrtić..
Tako da je neće biti tri tjedna, a platit ćemo. 😠
Propustit će i završnu priredbu, završno druženje...

Ja sam na godišnjem, od ponedjeljka do 13. 6.😎 Puno dana starog godišnjeg ostalo pa moram potrošiti. Eto, i E će biti sa mnom. Samo da počne jesti!user posted image

MM mi je kupio neke sportske hlače/tajice na tri kvarta i super majicu, baš me sportski opremio pa imam volje sad na godišnjem ujutro ići na hodanje, možda na spravu za vježbanje u parku, a o čišćenju i spremanju stana da ne pričam!!user posted image

Eto, svašta sam podijelila s vama, i muke i veselje!user posted image

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

Anketa

Volite li kuhati?
BruMa

Da (71%)

Ne (29%)

Broj svih glasova: 220

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!