|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - lipanj 2018
11.6.2018 11:49:24   
Leilani
Trudilice:


user posted image Leilani - 14.6.

user posted image Mini Bav- 30.6.




Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
11.6.2018 11:55:04   
Leilani
Puno vibrica i srece u lipnju user posted image user posted image za puno user posted image user posted image
Dajte ostale datumice pa da upisem.

minibav ako vec nisi mogu ti preporuciti gin privatnu...sad sam tek procitala tvoj post.
Dobro je ako nemas pcos i nadam se da ce nalazi biti super i da cete cim prije u postupak, jel oni uopce rade preko ljeta ili se treba cekati 9.mj?
I odlicno za promjenu prehrane, uvijek podržavam user posted image

snjeguljice vidim da ti je dosla ranije, meni je tako svaki ciklus 27-28 dana zato mi uvijek krecemo odmah nakon M s akcijom bas zbog mogucnosti ranije O.

Puse!


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
12.6.2018 18:05:07   
Mini Bav
Meni trebaju samo brisevi, a košta puno, ne želim davati tolko love za nešto što sam već napravila kod drzavne doktorice ali su oni zagubili nalaze! user posted image user posted image user posted image

Dođe mi da joj dođem i kažem da ili potraži nalaz ili me naruči odmah izvanredno zbog njihove greške jer ne namjeravam davati 500-900kn za briseve.

Uh, ljuta sam užasno.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
12.6.2018 22:15:42   
belina
Mini Bav oprosti nisam shvatila tko je izgubio nalaz? Sestra od ginekologa? Ne kuzim
Ne znam bi li mogla pitati na Higijenskom ili vec gdje rade te nalaze da ti isprintaju naknadno?
U mog ginekologa on ti napravi briseve a onda ti sam nosis na higijenski i sam dizes nalaze. Prije bi sestra nosila briseve na krajj radnog dana, ali eto...tlaka velika😂
Ako ti je sestra izgubila nalaze onda naravno da mozes uvjetovati sto hoces. Btw u mog se ceka koji tjedan ako nije nista hitno, a ako je mozes doci doslovno taj dan odmah i cekat.

Sretno svima u lipnju!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
13.6.2018 6:45:44   
Snjeguljica_83
Leilani, eto tebe, eto liste!user posted image
Da, morat ćemo ranije u akciju... Proleti mi vrijeme M i već dolazi sluz, ono do 14 DC dok kažeš keks! Ali onda onaj drugi dio ciklusa, brate mili... Nikad proći...user posted image

Moj GO gotov. Gremo delati! Sad čekam kraj kolovoza da počnem koristiti novi GO.
user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
13.6.2018 11:56:36   
andy1
Leilani, meni pisi 18.06. - ne ocekujem :) Malo sam sva zbrčkana, mob mi je na servisu, a na njemu mi je bila aplikacija po kojoj sam okvirno računala cikluse, pa sad ovako po sjećanju bubam datume, ali mislim da sam pogodila.
Inače su mi ciklusi dosta kratki, ciklus prije zadnje trudnoće je bio 24 dana, tako da Snjeguljice, potpuno te razumijem. Mi smo nešto pokrili nakon zadnje M, pa 2 puta oko 14. dc (nisam ovaj put bas nesto turbo osjecala O ko inace), onda me na 17. dc tako sve boljelo, i kriza i jajnici ,pa smo i tu vecer pokrili. Od onda skoro svaki dan osjecam neka boluckanja u donjem dijelu trbuha - slicno mi je i prosli mjesec bilo, pa se ne nadam bas nesto. Ali da me to sve zivcira, je.
I da, mi sa jednom bebom ne znamo kako i kada naci vrijeme za akciju, tako da Snjeguljice, kapa do poda :)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
13.6.2018 12:10:15   
Snjeguljica_83


Trudilice:


user posted image Leilani - 14.6.

user posted image Andy1 - 18.6.

user posted image Mini Bav- 30.6.





_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
13.6.2018 12:10:23   
hipo
Meni treba doć 27.06. il tu negdje.

Kako smo bili na putu, hrpa rodbine i obaveza, jedva sam uspjela upisivat kako me bolucka i i ima li sluzi. Počela s trakicama u pon, tada sam imala jednu od 20 koju sam koristila zadnjih par mjeseci, bila je skoro pozitivna. onda sam juečr kupila neke od 25 u apoteci i jučer negativna i danas isto, danas još bljeđa. tako da ne znam jel to sve radi različitih trakica il je + bio u nedjelju, uglavnom jutros je porasla temperatura i vidjet ćemo kako će dalje bit. Nisam sigurna da je porasla od ovulacije jer me nešto grlo grebe i nos malo curi pa je moguće neka viroza.
Muža sam jedva jučer uhvatila na prepad da se nije snašo, pa ako je i bila O jučer, nekako je pokriveno. Budem ga probala opet zaskočit danas, pa ćemo vidjet dalje s trakicama. Moram naručit novu turu, da imam za daljnju borbu.

Sretno svima u lipnju! Evo smo već na pol puta, nismo dugo ugledale nijedan plus baš bi bio red!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
13.6.2018 12:11:38   
Snjeguljica_83
Andy, jao, hvala, godi čudi pohvale, pa čak i za akcijanje!user posted image user posted image
Sretno!user posted image user posted image
Eto te na listi.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
14.6.2018 8:07:19   
andy1
Za poluditi - napisala post od kilometra i naravno da me izbacilo user posted image
Ukratko, nesanica kod mene na najjace, u zadnja 3 dana efektivnog spavanja 15 sati ukupno, a nikad sa spavanjem nisam imala problema, nisam ni meteoropat. Legla sa glavoboljom, probudila se sa jos gorom. Ubija me sinus desni. Uopce mi se ne spava. Kako mi vi sve? Jel i vas muci spavanje/nespavanje? Ne, ne pripisujem to simptomima :)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
14.6.2018 8:34:12   
Snjeguljica_83
Andy, dok sam te čitala baš sam pomislila na mogući simptom.user posted image
Ja imam problem sa spavanjem, a zove se SIN. user posted image Ma taj malac se budi 5-6 puta i onda mu stavim dudu i traži moju ruku pa tako zaspimo. user posted image
A zašto se budi, e to ne znam.user posted image
Ponekad uspijem lijepo zaspati, a ponekad to traje duže pa mi ide na živce kako moram uvijek iznova i iznova usnuti!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
15.6.2018 21:45:02   
Leilani





Trudilice:




user posted image Andy1 - 18.6.

user posted image Hipo- 27.6.

user posted image Mini Bav - 30.6.





_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
15.6.2018 21:53:41   
Leilani
Cure drage, samo da obavijestim, moja user posted image stigla danas, isplakala sam se ko kisna godina...

andy draga drzim fige da ne dođe, sto se tice spavanja, meni se u pms-u uvijek jako spava a po ovim vrucinama sam svako popodne spavala, samo me preuzelo, a tlak mi je jako niski pa me i to dotuklo.

hipo samo ti zaskaci kad god stignes, najbolje tako kad se ni ne snađu user posted image

belina ej draga, evo me, danas bas nije moj dan, a sve znas.
Nego tvoj bi jos u proizvodnju user posted image a cuj nikad se ne zna, mozda koji smrzlic i doceka pravo vrijeme. user posted image

snjeguljo jesi se uvukla u svakodnevicu nakon GO?

mini bav jesi li rijesila stogod s nalazima?

Puse svima!

< Poruku je uredio Leilani -- 15.6.2018 21:55:51 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
15.6.2018 22:57:49   
belina
Ma Leilani pusti njega i proizvodnju, mislim da kad bi ja rekla ajmo jos jedno da bi pobiga glavom bez obzira hahaha samo je jak na rijecima! Sta se tlaka tice i ja sam niskotlakas. Jucer sam se probudila ko pijana s mantavicom i izmaglicom u ocima. Sve obavljala sta sam imala i u svojih izmjerila tlak 89/56. Nije mi se puno popravio preko dana a ni danas nije bolji 91/60. Uzasss! A znam da ti imas jos nizi je li tako???
Sta se tice tvog “dana” nemoj ni spominjat, odmah se rastuzim mogu zamislit kako je tebi. Grlim te!

Hipo to je najbolje zaskocit dok se ne snadu hahahaahha briga te bitno da ispunis “zadatak”
Svima drzim fige u lipnju

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
16.6.2018 0:36:29   
hipo
Lelani jako mi je žao.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
16.6.2018 7:27:01   
Snjeguljica_83
Leilani, baš sam htjela pitati za tebe.
Žao mi je...user posted image
I uvijek mislim kako si hrabra, iz tvojih postova se nikad ne može iščitati ljutnja, tuga, razočaranje.... Evo, i sad si napisala da su se isplakala i to je to. Ti ideš dalje.
Sjećam se, koja sam ja bila drama Queen kad bi procurila. Jako, jako teško sam se nosila s neuspjesima... I bilo mi je teško živjeti sama sa sobom u takvom stanju. Zato, bravo za tebe! Ali stvarno.user posted image

Mi pokrili sinoć, kao nikad do sad.😁user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
16.6.2018 10:32:30   
Leilani
Hvala vam drage moje...

snjeguljice ma ja to nekako izbacim u suzama i bas mi nije do nicega, ni drame ni ljutnje, nego bas tuga. Taj prvi dan bas budem u komi i ni MM me ne moze utjesiti. A i jos smo isli kod njegovih na selo, pa ostajemo nekoliko dana a ja bi se najradije pokrila jastukom po glavi i prespavala taj dan. Super da ste pokrili user posted image nek se primiiiii!!!

belina tu smo negdje s tlakom, a neki dan su mi bili jako blizu 92/73 samo sam kunjala, uzas. A inace se vrti tako oko 90/60 vise manje.

Danas sam malo bolje, čitkaram o MPO...user posted image



< Poruku je uredio Leilani -- 16.6.2018 10:33:32 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
16.6.2018 13:33:02   
Mini Bav
Bok cure,

Leilani, žao mi je, ako je riješenje mpo onda sretno!

Nisam ništa riješila, naručena sam privatno u pon. Mislite da vi mogla dobiti kopiju nalaza? Da imaju negdje spremljeno konojuterski? Brisevi su iz 2.mj.., nosila sam briseve na zvijezdu.

Oni su izgubili nalaze, mozes sama doc po nalaz, a mogu ga i poslati tvojoj doktoricu. Ja sam rekla da pošalju njoj. I eto, zajebala se očito.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
17.6.2018 7:09:50   
Snjeguljica_83
Mini Bav, u svakom slučaju pitaj za kopiju. Rekla bih da imaju kopiju. Međutim, ne mogu imati kopije svih pacijenata, a još imati ih dugo vremena, unazad nekoliko godina. Velik je to kapacitet podataka, komp to ne podnosi, ne vjerujem da pohranjuju extra negdje u e-obliku. Možda čuvaju nalaze unazad par mjeseci, a tvoj je iz veljače pa ajde, probaj. Možda vaš tvoj imaju.😉
A gle, ako ti ga ne daju iz ne znam kojeg razloga, nema druge, nego briseve ponoviti i ovaj put po nalaze doći osobno. Znam da je sranje i da ti ovaj slučaj izaziva frustraciju. 😑

Leilani, baš je teško glumiti pred drugima da je sve ok, a unutra se raspadaš, koliko si jadan... Budi jaka i dalje, koliko možeš... Zato imamo suze, kad se naše tijelo ne može nositi s emocijama, suze krenu, tako rasterete tijelo, odnose bol.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 17.6.2018 7:13:24 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
17.6.2018 11:51:15   
Mini Bav
Ma da, al s obzirom na to da mi nalazi trebaju shodno mom sljedećem datumu user posted image , a moja dok narucuje tek za 9.mj, idem privatno a tamo mi sigurno nece nista zagubiti :)

Al prije toga provjerim na zvijezdi jel imaju kopiju.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
17.6.2018 15:49:22   
belina
Hmmm Mini bav cisto sumnjam od veljace ali ti svejedno pitaj!
Leilani informiras hehehe, nek se nade. Ako sta trebas pitaj. Bar nas znas nekoliko ovdje koje smo to prosle.
Snjeguljice bravo za pokrivanje!!svaka cast. Meni je mm bioza viken djeca su se veselila.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
18.6.2018 9:07:09   
andy1
Leilani, zao mi je sto je stigla user posted image
Ja sam prijavila danasnji datum prema aplikaciji iz proslog mob (a po toj aplikaciji mi je do sada bilo stvarno sve lijep tocno). Znam, aplikacije pojma nemaju, ali uz vu zbrku oko malene, opet zubi nicu , nespavanje moje i njeno, to mi je jedina cvrsta tocka, jer inace ne bi znala ni koja je godina.
Anyway, sad sam na drugom mob skinula neku drugu aplikaciju, e sad ta kaze da je dan D u srijedu, pa ako se kome da, nek mi pomakne datum.
U zadnjoj trudnoci sam cekala da prodje najdulji ciklus i od straha da eto, mozda i jesmo uspjeli, cekala sam jos 3-4 dana nakon toga da kupim test. Tako da, vidjet cemo. Ne bih o simptomima, jer sam ih u prosloj trudnoci imala manje (citaj : nista) nego kad nisam bila trudna.
Inace, kod mene nista posebno novog, osim sto se sefica pocela buditi u glupe jutarnje sate, ne znam, mozda ju i ja probudim svojim meskoljenjem.. Iskreno, nisam nikad bila umornija, a opet, tjeram se po stanu opsesivno cistiti, tako da ni sama vise ne znam odakle mi snaga.
Snjeguljice, kako tvojih dvoje? Jesu napokon oboje zdravi?
Drugima pozdrav i nadam se da ste sve odakcijale kako spada :)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
18.6.2018 11:19:57   
Mini Bav
Dobila sam kopiju, imaju elektronski sve u kompu :) juhuuu!

Andy, držim fige da ste uspjeli! :)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
18.6.2018 12:01:28   
hipo
mali bav super!!!! nadam se da je nalaz dobar!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2018
18.6.2018 12:16:11   
andy1
woooohooo mini bav :)))) Eto, kao sto su ti cure vec pisale, sve se da rijesiti, a sad se nadam da ce vam dalje sve ici ko po spagi :)
Lagala bi kad bi rekla da se ne nadam, ali jutros sam eto otvorila tu glupu aplikaciju i ono: bla, tesko razocaranje :)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!