|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   novo splitsko rodilište
1.9.2008 21:16:45   
Bare
novo rodilište u splitu je trebalo biti otvoreno u svibnju, naravno kasnilo je user posted image zna li neko kada će se otvoriti, je li točna informacija da se otvara u 10. mjesecu?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: novo splitsko rodilište
1.9.2008 21:28:59   
troubled
ne znam....ali o starome, tj. do sada jedinome bih mogla ep napisati....tragikomični s elementima drame
user posted image

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: novo splitsko rodilište
1.9.2008 21:47:31   
Bare
moram priznati da sam svasta cula, nikad nisam bila tamo ni na pregledu, jer sam Luciu rodila u makarskoj, a sad se dvoumim oko toga jer doktori su se promijenili, a ovu trudnocu vodim u gynenova poliklinici. nisam jos razgovarala sa svojim gin o porodu jer mi se cinilo rano, morat' cu ga obavezno pitati na slijedecem pregledu. bilo bi super da ga otvore bar mjesec dana prije mog termina ....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: novo splitsko rodilište
2.9.2008 11:17:17   
Vjeverica ST
a ja sam čula da će se otvorit do kraja godine....Tj. u 12. mj.Anyone????

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: novo splitsko rodilište
2.9.2008 18:55:06   
Bare
...ajme meni, a meni termin 26.12. user posted image sve mi se čini da mi je bolje ne nadati se.......user posted image


(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: novo splitsko rodilište
4.9.2008 10:31:40   
Vjeverica ST
doduše, cura koja mora rodit u 11 mj. kaže da iz pouzdanih izvora zna da se otvara u 10 mj. Ah,nikad se ne zna s našim građevinarima i političarima...Nada uvijek postoji! user posted image  ne očajavaj

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: novo splitsko rodilište
17.9.2008 18:11:17   
Bare
upravo sam se vratila sa pregleda i informacija od mog ginekologa koji radi u splitskom rodilištu je da se ne zna kada će novo rodilište biti otvoreno, ne vjeruje da će to biti do mog termina (26.12) a problem je u prilaznoj cesti. kaže da je zgrada gotova, ali se ne može do nje ....user posted image   tipična "priča iz hrvatske" ..... moj prijedlog je bio nadvožnjak...... 

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: novo splitsko rodilište
22.9.2008 17:03:35   
icaric1
to s rodilištem je katostrofa. kako su uopće mogli planirati zgradu a neimati riješenu prilaznu cestu.
moja ginekologica je rekla na početku trudnoće blago tebi, ti ćeš u novo a ono nikako da se otvori.
izgledada ću ipak u staro jer mi je termin 16.11.
a tako sam se bila ponadala

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: novo splitsko rodilište
22.9.2008 18:25:29   
Bare
stvarno je žalosno da su potrošili ogromne pare, zgrada zjapi prazna, žene se nadaju, a ništa od toga user posted image   .... a šta se može, idemo u staro rodilište, pretrpit' ćemo ta dva tri dana user posted image .... ali bilo bi lipo .... 

(Odgovor članu icaric1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: novo splitsko rodilište
22.9.2008 20:19:57   
troubled
nadam se da vam se staro bar malo moderniziralo zadnjih 9 godina.....
danas se učestalo mislima navraćam tamo....
tamo sam rodila svoju paulu....prije točno 9 godina user posted image user posted image user posted image
prvu noć nakon poroda preležala na podu na vojničkim nosilima jer nije bilo slobodnog kreveta....pa su ujutro sestre prije vizite digle neku ženu koja je taj dan išla kući i mene stavile na njen krevet moleći me da ne kažem doktorima gdje sam provela noć jer bi one ostale bez posla....
ma neću dalje....
ali tu priči nije kraj....
sretno cure user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: novo splitsko rodilište
24.9.2008 18:08:57   
Bare
nažalost stanje u splitskom rodilištu se nije previše promijenilo od tog vremena user posted image .... razmišljam i o nekim drugim opcijama, čula sam i čitala o klinici podobnik, ali nisam našla njihove web stranice i to me nekako odbija jer mi je jako čudno da ih u ovo vrijeme neka ustanova nema. moja oba splitska gin imaju svoje stranice..... podobnik je sigurno skuuuuuuuuuup, ali htjela sam se informirati......
možda na kraju ipak rodim u makarskoj jer nam stiže nova gin.... bar sam tako čula...user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: novo splitsko rodilište
24.9.2008 20:46:22   
lelo
Ja ti idem kod Dr.Podobnika i prezadovoljna sam.Skup je ali se jako brine za svoje pacijente.Kada sam išla roditi bio je cijelo vrijeme uz mene,hvala dragom bogu user posted image .Prijateljica mi je nedavno rodila kod njega i porod je platila na kredit.Rodila je carskim rezom i odmah joj je napravio korekciju reza.Kad je rodila sve su je naučili kako se kupa beba,previja,nosi,doji šta je vrlo važno.user posted image Njegova internet adresa:www.poliklinika podobnik.hr

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 14:26:37   
Bare
... poz... iako sam planirala roditi u st rodilištu nije tako ispalo jer je moj Šimun požurio 6 dana i na kraju sam rodila u Makarskom rodilištu , a to sam htjela izbjeći po svaku cijenu, uglavnom samo da svim trudnicama sa ovog područja kažem da sam izuzetno zadovoljna i doktorom i sestrama, bila sam jedina rodilja u rodilištu, imala sam kraljevski tretman .... user posted image

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 14:28:48   
FIONA
Bare jel profunkcioniralo novo rodilište....predivno izgleda....vidla na telki!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 14:50:38   
kitty
jos rade cestuuser posted image
duze nju grade nego zgradu rodilistauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 15:08:30   
Bare
...još se nije riješila pristupna cesta, nije otkupljeno zemljište ni riješeni papiri, rodilište bi navodno trebalo biti otvoreno u petom mjesecu, a zgrada rodilišta je predivna .......... sobe i sve je vrhunsko .....

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 15:11:43   
kitty
izgleda prekrasno ali navodno nije toliko funkcjonalno,ima jednako soba kao i staro al zato svaki dr ima svoj apartmanuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: novo splitsko rodilište
27.12.2008 15:16:33   
nikoleta
Bare čestitke na malom šimunu user posted image user posted image

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: novo splitsko rodilište
28.2.2009 14:02:00   
Marta j
Ima novosti kada se otvara novo rodiliste?

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu nikoleta)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: novo splitsko rodilište
1.3.2009 14:02:49   
Marta j
Sto nitko nezna kada se otvara novo rodiliste?user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: novo splitsko rodilište
19.5.2009 14:18:47   
crazyblue
meni je rekla prijateljica koja radi u bolnici kao sestra da se neće tako skoro otvoriti jer imaju nekih problema oko aparature i nekakvih dozvola user posted image  ..... al ja se ipak nadam da će se otvorit kad je budem ić rodit (u 1 misec) user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: novo splitsko rodilište
20.6.2009 22:34:00   
iva1974
ima li bar staro rodilište klime u sobama ili se u 7 misecu treba peći?

(Odgovor članu crazyblue)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: novo splitsko rodilište
20.6.2009 22:39:10   
Anoniman
koliko sam ja videla, nema klime...

(Odgovor članu iva1974)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: novo splitsko rodilište
20.6.2009 23:37:50   
twitty
NEMA KLIME A SOBE CIJELI DAN NA SUNCUuser posted image
UZIVANCIJA!user posted image

< Poruku je uredio twitty -- 20.6.2009 23:38:33 >


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: novo splitsko rodilište
24.6.2009 13:15:16   
iva1974
krasno

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!