|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja porođajna priča - prosinac 2013.
9.12.2013 8:27:36   
Admin
Drage mame,

opišite nam svoje iskustvo s poroda i sudjelujte u izvlačenju nagrade našeg sponzora Mozaik knjige. Ovaj mjesec poklanjamo knjigu Što nas djeca mogu naučiti, autorice dr. Naomi Aldort.

Ne zaboravite napisati kada ste i u kojem rodilištu rodile te kojom biste ocjenom, od 1-5, ocijenili rodilište, te imajte najmanje 20 objava na forumu.


Pobjednicu biramo 28.12. putem random.org. i objavljujemo 29.12. na forumu i portalu.
Ringeraja se s vama veseli novoj bebici!

Veselimo se vašim pričama!


< Poruku je uredio Admin -- 13.12.2013 8:14:36 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013.
13.12.2013 8:15:36   
Admin
opišite iskustvo najljepšeg dana i osvojite knjigu :)

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013.
30.12.2013 16:37:06   
Admin
Još stignete osvojiti lijepu knjigu...čekamo vaše priče :)

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013.
15.1.2014 9:18:36   
zima1995
Pa ovako, rodila sam prošle godine, u bolnici u Pakracu svoje prvo dijete. Normalno da je bilo straha, čak u trudnoći nisam uopće htjela slušati ničije porodjajne priče, tako da u biti nisam uopće ni znala što da očekujem. Došla sam u popodnevnim satima u bolnicu, i normalno su tekle pripreme za porod. Istuširala sam se i odveli su me u radjaonicu. Tu su mi dali nešto što je još više trebalo ubrzati trudove i ostavili me samu u sobi. Ajme, majko mila... Da, i obzirom da su trudovi već krenuli sestra mi je rekla da na satu koji se nalazio na zidu radjaonice pratim koliki je razmak izmedju trudova. Možeš misliti, ja koja bez leća ne vidim ništa, da pratim sitne kazaljke na satu. U biti, nemam nekih velikih zamjerki ni na kog od osoblja u bolnici, samo nisam bila spremna da većinu tog svog poroda u radjaonici provedem 90 % sama. Dolazili bi povremeno na pola min, provjravali koliko sam otvorena i izlazili... Tako da bi jedino iz tog razloga, dala jednu dobru 4 za ovu bolnicu. Porod je protekao uspješno i jako brzo i na svijet sam donijela zdravog dječaka. I prelijepog maminog sina...<3

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013.
27.1.2014 10:35:46   
Admin
zima 1995, čestitamo! pošalji nam podatke u p.p. (mala ikonica lijevo dolje) što prije user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013.
30.1.2014 21:20:46   
zima1995
Nemam riječi kojom bi Vam opisala moju sreću kad sam vidjela što mi je jutros poštar donio. Beskrajno Vam hvala, nedavno ste obradovali moga sina a sada prigodno pred moj rodjendan i mene. Puuuuno Vam hvala, do neba... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!