Moja porođajna priča - prosinac 2013. (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Admin -> Moja porođajna priča - prosinac 2013. (9.12.2013 8:27:36)

Drage mame,

opišite nam svoje iskustvo s poroda i sudjelujte u izvlačenju nagrade našeg sponzora Mozaik knjige. Ovaj mjesec poklanjamo knjigu Što nas djeca mogu naučiti, autorice dr. Naomi Aldort.

Ne zaboravite napisati kada ste i u kojem rodilištu rodile te kojom biste ocjenom, od 1-5, ocijenili rodilište, te imajte najmanje 20 objava na forumu.


Pobjednicu biramo 28.12. putem random.org. i objavljujemo 29.12. na forumu i portalu.
Ringeraja se s vama veseli novoj bebici!

Veselimo se vašim pričama!




Admin -> RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013. (13.12.2013 8:15:36)

opišite iskustvo najljepšeg dana i osvojite knjigu :)




Admin -> RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013. (30.12.2013 16:37:06)

Još stignete osvojiti lijepu knjigu...čekamo vaše priče :)




zima1995 -> RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013. (15.1.2014 9:18:36)

Pa ovako, rodila sam prošle godine, u bolnici u Pakracu svoje prvo dijete. Normalno da je bilo straha, čak u trudnoći nisam uopće htjela slušati ničije porodjajne priče, tako da u biti nisam uopće ni znala što da očekujem. Došla sam u popodnevnim satima u bolnicu, i normalno su tekle pripreme za porod. Istuširala sam se i odveli su me u radjaonicu. Tu su mi dali nešto što je još više trebalo ubrzati trudove i ostavili me samu u sobi. Ajme, majko mila... Da, i obzirom da su trudovi već krenuli sestra mi je rekla da na satu koji se nalazio na zidu radjaonice pratim koliki je razmak izmedju trudova. Možeš misliti, ja koja bez leća ne vidim ništa, da pratim sitne kazaljke na satu. U biti, nemam nekih velikih zamjerki ni na kog od osoblja u bolnici, samo nisam bila spremna da većinu tog svog poroda u radjaonici provedem 90 % sama. Dolazili bi povremeno na pola min, provjravali koliko sam otvorena i izlazili... Tako da bi jedino iz tog razloga, dala jednu dobru 4 za ovu bolnicu. Porod je protekao uspješno i jako brzo i na svijet sam donijela zdravog dječaka. I prelijepog maminog sina...<3




Admin -> RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013. (27.1.2014 10:35:46)

zima 1995, čestitamo! pošalji nam podatke u p.p. (mala ikonica lijevo dolje) što prije [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




zima1995 -> RE: Moja porođajna priča - prosinac 2013. (30.1.2014 21:20:46)

Nemam riječi kojom bi Vam opisala moju sreću kad sam vidjela što mi je jutros poštar donio. Beskrajno Vam hvala, nedavno ste obradovali moga sina a sada prigodno pred moj rodjendan i mene. Puuuuno Vam hvala, do neba... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: [1]