|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mjerenje šećera
9.12.2009 12:44:52   
beba1710
pozz svim trudnicama, nova sam ovdje i nisam se javljala još na forum tako da ne znam da li je ova tema već bila...
trudna sam 24 tjedna i sredinom sljedećeg tjedna moram ići vadit krv za trudnički dijabetes... informirala sam se malo kako se to radi i koliko traje, ali me zanima dali baš ništa ne smijem jesti i piti prije i u toku svega toga, a znam da traje dugo (oko 3 sata?!?)user posted image
hvala svima koje odgovore
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 12:49:48   
sufi
pogledaj pod temu ogtt...danas je bila na raspravi već i cure su dosta pisale pa se probaj tamo uključiti!

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 12:50:57   
Bebys
ja sam bila na tome isto otprilike kao i ti sada sto si trudna u tom tjednu tako nekako....pa meni su rekli da isto nesmijem nista jesti i piti i da traje ne tri nego dva sata ja sam dosla oko 8 i popila veliku od pola litre secerne vodice fffffuuuuuuuujjjjjjjjjj i nista osim toga i onda u 10 su mi mjerili secer meni je sve bilo o.k. onda se mozes baciti na KLOPU...odmah iza toga...nego dan prije navecer se dobro najedi i neces toliko biti gladna...
sretno...i nebrini se i neboj se sve ce proci...
i dobro dosla na forum samo se ti javljaj bit ce nas vise...user posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:01:12   
beba1710
ok, hvala vam, malo sa čitala na forumu sad o tome, bila je ta tema :) meni dr nije ništa rekao samo me poslao i dao uputnicu za Vuk Vrhovac, a sad čitam da tamo stave malo limunske kiseline pa ima okus kao slađa limunada a to mi valjda neće smetat :)
brine me jedino to što do sada imam potrebu stalno nešto imati u ustima i grickati :( nadam se da će me proći do sljedećeg tjedna jer ne znam kako ću izdržati

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:03:52   
Bebys
kazem ti samo se jako dobro najedi navecer prije spavanje...nadam se da ides ujutro ....a ja sam da ti budem iskrena popila kavu sa secerom ujutro jer bez nje ne mogu....i nije bilo nista strasno...ali ti nemoj niti to ako nemas jaku potrebu...meni ti je kava ujutro ZIVOT...user posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:05:53   
beba1710
hehe kava, dobro pa je ne pijem :)
meni samo da je neko pecivo (kifla), samo par zalogaja ujutro,i obična voda a to valjda neće smetat za nalaz....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:08:03   
Bebys
znas sta mislim da nece a joj nemoj me slusati ti ucini to na svoju ruku tako sam i ja za kavu i sutila sam nista im nisam rekla i sve je bilo o.k.
meni su rekli samo ne slatko a ja maznila kavu sa secerom..i opet bilo dobro...hehe
sretno ti bilo..

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:11:49   
beba1710
hvala ! e sad, još jedno pitanje-dal nalaz odmah dobijem u Vuk Vrhovac?

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:14:45   
Bebys
e to moras pitati nekoga iz zagreba jeli to u zg. ja neznam to.. odmah su mi na licu mjesta rekli da je sve o.k. ali da potpuni nalaz trebam cekati ...i kad sam dosla na pregled kod moje ginek. ona mije onda dala nalaz a kako to tamo sljaka moras pitati nekoga otamo...

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 13:15:52   
beba1710
ok, puno hvala!user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 15:59:19   
Irena
Kažu ti da dođeš drugi dan po nalaz...Barem je tako bilo početkom ove godine...Ponesi si vodu sa sobom.. Od šečerne vodice si dosta žedan..

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: mjerenje šećera
9.12.2009 16:06:17   
mišica 666
ja bi ti isto savjetovala da nista ne jedes da nebi bilo krivo očitanih rezultata valjda doktori znaju šta rade kad kažu na tašte.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!