|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodilište u Varaždinu
14.7.2010 21:32:35   
mijana
na tečaju dr.ivo rekao da ako je noć anesteziologu se neda od hitne dolazit u rodilište (radi se o 100m) tako da je to jedino moguće uz špagu-citiram ga doslovno!
a sad za dan nisam skužila jel ima ili nema


_____________________________

<3 MM 02.09.2010.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Rodilište u Varaždinu
6.8.2010 22:20:50   
komarica
Pozdrav svima.....evo i mene......ja sam u 34. tjednu trudnoće i bliži mi se porod pa bi zamolila nekog da mi točno kaže kaj sve moram uzeti sa sobom u Vž rodilište.......što se tiče rodilišta ja sam čula same pohvale, moja šogorica je tamo rodila prije 2 godine i bila je prezadovoljna....... još jednom pozdrav svima.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mijana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Rodilište u Varaždinu
6.8.2010 22:29:05   
leilany
pozz komarica...dobrodosla....
evo ja sam rodila u vz ..i mogu ti rec da sam bila odusevljena....
ja sam si ponijela spavacice,jednokratne gacice,uloske-iako ti oni daju stalno uloske,uzmes sve za higijenu-znaci cetkica za zube,sampone za kosu,tijelo....
ja sam imala mp4 al ga nisam koristilauser posted image .....nekaj za citat-ako nisi spavalica kao sto nisam ja...
e da i one blazinice za grudi,ak ti bude strcalo mlijeko na sve strane...
ak te jos kaj zanima pitaj...nemogu se sad svega sjetit u sekundiuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu komarica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Rodilište u Varaždinu
6.8.2010 22:49:39   
manita
Poz
uzmeš sebi za osobnu higijenu potrebne stvari i spavačice ili pidžamu, a za bebača treba uzeti pelene.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Rodilište u Varaždinu
3.6.2011 10:12:34   
Grumpy
Ništa se već dugo nije pisalo o varaždinskom rodilištu. Ako netko ima kakvih novih iskustava, neka ih podijeli.
Nova sam tu, prva trudnoća i preplašena  sa svim i svačim. Svaka lijepa riječ je dobrodošla user posted image

(Odgovor članu manita)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Rodilište u Varaždinu
21.6.2011 12:18:05   
Anitach
Ćao. Nova sam na forumu. Baš sam kopala o iskustvima u Varaždinu. Inače sam i ZG, ali po preporuci ginekologice pao je izbor na Varaždin. Zvala sam ih jučer da provjerim za porod na stolčiću, rekli su da ga imaju. Također da ne mogu dobiti epiduralnu ako rađam na stolčiću (što ni nebih htjela, zanima me kakvi su to bolovi user posted image ). Trebala bih obaviti jedan pregled kod njih oko 38 tjedna trudnoće. Trudnički tečaj mogu obaviti gdje hoću, ali ako hoću pratnju trebam kod njih uplatiti 300 kn. Zanima me da li mogu birati doktora i babicu što se tiče samih pregleda i poroda? Sad sam u 26 tjednu trudnoće i jako mi je utrnuta desna ruka i gornji dio trbuha( točno ispod cica ). Ima li sličnih iskustava?  Hvala svima, pišite.....user posted image


_____________________________

Anitach

(Odgovor članu Grumpy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Rodilište u Varaždinu
18.7.2011 12:24:49   
Grumpy
Žao mi je što ti ne mogu odgovoriti na tvoja pitanja vezana uz Varaždinsko rodilište. user posted image
Sve to isto zanima i mene.
S obzirom da sam tek u 20- om tjednu user posted image , nekako gledam da imam još vremena.
Kad ti je termin?


(Odgovor članu Anitach)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Rodilište u Varaždinu
10.1.2012 20:29:43   
bubi700
pozdrav....i ja sam nova na forumu...trenutno u 28.tjednu trudnoce i zanima me apsolutno sve sto se tice poroda i vž rodilista..ono sto znam iz iskustva posto sam u 4.mjesecu lezala na njihovom 4. katu,dr.spoljaric mi se nije bas dojmila,ali zato dr karađa i dr kolenko-svaka im cast super ljudi..a sestre Vesna i Sandra-Bog im dao zdravlja...zene za 10...user posted image

da li netko ima iskustva s epiduralnom i da li se to placa i koliko???i da li suprug smije biti na porudu ako nismo isli na tecaj i koliko se placa...hvala

(Odgovor članu Grumpy)
Neposredna veza do poruke: 58
   Rodilište u Varaždinu
28.4.2012 11:30:34   
Annabananna
Bok! Ja sam nova na forumu. Vidim da svi pišete o rodilištu u VŽ.za koje sam i ja čula super stvari. Uglavnom mene zanima porod na stolčiću. Da li netko ima broj bolnice nebi li pitala direktno koja je procedura dolaska u VŽ, pošto sam iz ZG. Hvala

(Odgovor članu bubi700)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Rodilište u Varaždinu
15.7.2012 0:14:06   
Anitach
Heehehheh evo mene. Rodila sam u Varaždinu 28.9.2011. Kao što sam već pisala, htjela sam roditi na stolčiću. Međutim nije bilo ništa od toga. Mališa je imao 4 kile i jedva sam ga i normalno rodila. Bez epiduralne :( . Majko mila. Bolovi za umrijeti. Suprug je jadan bio cijelo vrijeme samnom. Ubila sam ga. Vukla, čupala, gužvala.... Sutradan je imao upalu mišića. Na porodu mi je bio doktor Bilopavlović. Legao mi na trbuh jer malac nikako da izađe, nakon 11 sati trudova. Odličan doktor, zafrkant a bome i komad. A i dobro šiva user posted image Pa sam u cijeloj muci malo i oči pasla user posted image . Inače nema nikakve procedure za one koji dolaze iz drugih gradova. Ja sam iz ZG. Imamo pravo roditi gdje god hoćemo. Samo treba reći gineklogici svojoj gdje rađamo da nam da uputnicu za porod i ležanje poslije poroda. U Varaždinu jako forsaju dojenje. Moj malac je na dohrani i jede sad već sve živo. Ima 9 mjeseci. Prohodao prije mjesec dana, moj najdraži Neo user posted image . Ako ima nekih pitanja tu sam. Još uvijek sa friškim sjećanjima user posted image

_____________________________

Anitach

(Odgovor članu Annabananna)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Rodilište u Varaždinu
22.11.2013 11:46:51   
Anita0108
Pozdrav cure! Trebam roditi blizance 10.02.2014. Ima tko kakva friska iskustva iz vz rodilista?
Zanima me dal su vas hospitalizirali i u kojem tjednu?!

(Odgovor članu Anitach)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!