|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje rodilište
9.1.2009 9:41:56   
FIONA
meni po stanovanju pašu  Petrova i Merkur...ja sam htijela u Merkur...Pertova ni u zlu!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koje rodilište
9.1.2009 10:24:12   
uciteljica
Pripadam karlovačkom rodilištu i tu ću  i ići. Iako dosta ženskica od nas  odlazi u  Rijeku, ja ostajem kod "svojih".
Naše karlovačko trenutko je najmodernije u Hrvatskoj (vele dr. naše bolnice, ali i vaših zagrebačkih i naš ministar, user posted image ), pa da vidim iz prve ruke jel tome tako.
Nažalost nemaju bazen, ali imaju neke stolove koji masiraju i prilagođavaju se fazi poroda položajem.
Bebica je stalno s mamom, sobe su jednokrevetne i dvokrevetne, a na plazmi se mamama cijelo vrijeme vrte filmovi o tome kako previjati, kako dojiti i sličnim stvarima (koje su nama prvorotkinjama doista potrebne). E da i tate mogu doći kad hoće, user posted image .
Kad dođem doma sa svojom Paulom javim jel to sve istina, hahahha.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koje rodilište
9.1.2009 21:23:24   
božica
Spadam po mjestu stanovanja u petrovu
prvo rodila u Petrovoj
drugo sam išla roditi u Merkur/moja želja radi roomingauser posted image user posted image




_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koje rodilište
10.1.2009 11:09:00   
spužvasta
Tako je anne,uputnice idu samo za trudničke ambulante a za sami porod ne treba ništa! user posted image
A što se tiče Petrove-bolnica je u derutnom i raspadnom stanju,nemaju osnovnih materijala,zagađenu vodu u cijevima,uvijete-nikakve,a i nažalost skoro svi članci iz novina (crna kronika....user posted image ) dolaze upravo iz te bolnice user posted image user posted image .......pa se ti usudi ić tamo rodituser posted image user posted image
Ja sam bila u Vinogradskoj i stvarno je rodilište s razlogom na najboljem glasuuser posted image


_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koje rodilište
23.12.2013 10:02:40   
Manda Mare
Po svim preporukama i savjetima - Vinogradska je moj izbor broj 1!user posted image

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koje rodilište
23.12.2014 11:23:27   
Mommy29
spadam u petrovu ali ću isto krenuti kad dođe vrijeme na preglede u merkur pa će me na dan poroda valjda i primiti :/

(Odgovor članu Manda Mare)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koje rodilište
26.12.2014 11:36:23   
Tia00000
Dvoumila sam se ali je odluka ipak pala na Rijeku.

(Odgovor članu Mommy29)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koje rodilište
8.1.2015 15:26:28   
hehehe
ja cu opet u vinogradsku, nadam se da nece bit gore od 1. puta!

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!