|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.5.2019 13:59:32   
katy1503
Aaa.. Svima nešto... Ovo vrijeme sve satralo..

Mi izasli u ducan jutros, mislili proset_ati, a počelo puhat samo tako.. Pokupili se doma.. 
K u vrticu, L potpuno drugačiji kad je nema... Hihi... Morat će se naučiti na nju kad tad... Super mi spava po noci, ljubi ga majka... K je bolje, al neki suhi nadrazajni kasalj po danu samo... Za poludit... L nos vadimo, fizioloska na stolu... Bas mi ga žao... 
Hipo, super da ste bolje... Neka bude još bolje... 
Snjeguljo, i vas zadesilo.. Aaaaa.... Ako te tješi, mi smo svaki dan budni oko 6... Neki dan su me djeca pocas_tila pa spavali do 7..

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.5.2019 21:08:34   
hipo
Katy kako maleni? Mi bolje, ali jos moramp dosta kapati i usisavati, inhaliram i naparim kupaonu.... Sv eok, al se jako ljuti na fiziolosku, jedva cekam da to prodje😭😭😭


Meni dosta bolje. 
Lidac kako si? Poglej ti ovaj uzas od vremena, ja mislila da cemo se u svibnju naset_at po Jarunu, a ono ćorak 😭
Snjeguljice sto ima s vama? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 7:59:43   
Snjeguljica_83
Hipo, ma svi smo prehlađeni, kompletno svi! Eto i mene od jučer navečer peče grlo za poludjeti... Nemam nešto osobito snage. Uf.
Moja L dopusti fiziološku i usisavanje nosa. Bolje joj je.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 8:00:31   
Snjeguljica_83
Vrijeme je katastrofa. Pa kako je to moguće? Svibanj, a nema sunca ni topline.😶😑

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 8:00:57   
Snjeguljica_83
A kiša mi najviše smeta. Užas!!!😲

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 8:08:50   
lidac0605
Bokic,cure!Eto se slabo javljam,pošto sam stalno u guzvi nekoj,sama sa klincima,znate kak to zgleda,dignemse u pol 7 i ne stajem do barem ponoci.Neki dan sam isla spat u 2 ujutro i opet dizanje u pol 7.Tak da je malo rec da sam strgana...ajde bar su te krizme silne prosle,pa je sad maaalo lakse,makar vec sad u nedjelju opet imam slavljenika,M ima 15.rodjendan i opet moram tortu pec.Iskreno,vec sam zamrzila taj peti mjesec kolko imamo rodjendana u njemu user posted image .Vidim bebice lijepo napreduju i to mi je drago čuti user posted image !
Hipo,vrijeme je koma,poludila sam vec od te kise...em zbog toga kaj nemres posteno van,em mi majstori ne mogu radit fasadu,oduzili se radovi koji su vec trebali bit gotovi user posted image .
Moja sefica preksutra puni 9 mjeseci.Ceka nas sistematski sad,kojeg se iskreno grozim jer je zadnji put pobrala RSV kod pedijatrice i zavrsila u bolnici sa bronhiolitisom i upalom pluca.A kad bu isla ona ide i Mauro na sistematski sa 3 god,tak su mi rekle da ih dovedem oboje.
Beata puze sve u sesnaest,prica,brblja,da-da,ta-ta,ma-ma,ba-ba,svakakvi slogovi vec lete iz usta,bas se idi da je curica user posted image .

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 13:00:50   
katy1503
Hipo, L je dobro.. Ne smeta mu nos za divno čudo, al ga cujem.. Kapamo i dalje s fiziološkom, vadimo... L   K u vrticu... Neka dobra faza u nas... Srecom ona više ni ne kaslje ulni ne curi nos... Sretno sutra na sistematskom.. Javi kako je proslo... 
Snjeguljice, zao mi radi boleština, neka brzo prođu... 
Lidac kraljice, kako vrijeme leti, već 9 mjeseci... Drago mi je da raste i da je zdrava djevojčica.. Nadam se da nećete nist pokupiti više... A M je isto veliki... Vidis nama je sistematski s 4 g... 
L je super, papa, spava dobro po noci, cikamo koliko hoće, pijemo izdojeno, pijemo ad, al nećemo dudu ni zašto.... Pocela faza guranja cijele ruke u usta, baby gym mu zanimljiv, glavica mu gore, super je okreće... Raste ko gljiva... Osmjehuje se tako slatko da se sva rastopim... Jucer mu je seka mijenjala pelenu... E da, seka se sisala i sad više nemamo one baby loknice... Kosa ravna... Samo je u haljinama i ništa drugo ne dolazi u obzir... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 15:36:01   
hipo
Snjeguljice ozdrvaite brzo 😘


Lidac, j ane znam kako ti sve to ishendlas, svaka ti cas_t! 
Katy, nek dobra faza potraje! 
Nama dosta bolje danas, a su fiizoloska i usisavac jos tu. Jedino nece nesto spavat danas. Razmase se u teretani, smije, dobre volje, na trbuhu... Sve super i odjednom place ko lud. Valjda premoren jer nije spavao od jutra kako treba. Jedino ako je zakacen na sisu. U stanu kaos od kad smo se prehladili. Jutros sam pozdravila vagu, jos 6.5 kg. 😳Nadam se da sad nece past pljusak jer se spremamo van tj. Vrtic + park. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 18:38:45   
hipo
Lidac, proslijedila sam jednoj dobroj dusi trudnicki pojas 😁



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.5.2019 21:49:37   
lidac0605
Super, Hipo 👏👏👏, nek nosa dalje trbuscice 😊



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 7:55:46   
Snjeguljica_83
Lidac, Beati želim sretnih 9 mjeseci!😍Jučer ludilo dan, tjedna. popodne. N došao iz vrtića kao lud, bezvoljan, nikakav, u parku isto takav, neposlušan i namjerno kontrirao.
L jako slabo spavala.😑 Cijeli dan nešto čudno, isto samo sisa pali za spavanje.... Duda, ne!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 7:58:29   
Snjeguljica_83
Duda je samo razjari. Doslovno tako. U parku sam je pokušala uspavati i to je trajalo oko sat vremena. Plače i plače. Kažem N da idemo kući, neće, a žao mi ga... I veli on daj sisu. I eto, odvažila sam se to učiniti i u parku kod naše zgrade gdje sam mislila da nikad neću. Imala sam dekicu pa smo se pokrile. I zaspala je na 20 min! Samo! 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 8:00:04   
Snjeguljica_83
Ma premorena je bila... I dođemo kući i onda opet malo sisala i tako zaspala. Samo sisa.
Najsigurnije će biti da idemo van tek kad čvrsto zaspi. Ovo drugo me ubi.😲😕😥

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 8:01:42   
Snjeguljica_83
I da, jutros sam se probudila sat vremena ranije jer nisam gledala dobro na sat! Gledala sam samo minute, kazaljku za minute!😮. Djecu probudila. Srećom, opet su zaspali. 
Koje sranje.💩

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 13:44:01   
hipo


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

I da, jutros sam se probudila sat vremena ranije jer nisam gledala dobro na sat! Gledala sam samo minute, kazaljku za minute!😮. Djecu probudila. Srećom, opet su zaspali. 
Koje sranje.💩


Ajme ajme ajme
Nismo se cijepili, dr hoce da se nos ocisti. 
62 cm, 6,580 kg, sve drugo ok. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
23.5.2019 14:24:20   
katy1503
L bojkotirao spavanje danas cijeli dan... Sad tek zaspao al pitanje je do kad....Bili u set_nji, deracina samo takva, pred spavanje uvijek od plaće svoje.. Bedak mali, bilo bi mu lakše s dudom al nist.  Sad kao gura šaku kad pogodi usta... Hahaha... Ukratko umorna saaam... Muz došao doll nocas u 2, i otišao u 8 natrag.... Aaaaaa.... 
K u vrticu, danas joj se nije dalo pa je bilo zabavno... 
Snjeguljice, kakav sram, vadi cicu can... Hihi... Joj i ti se susrećes s svacime... 
Hipo, bravo za malog, bome ga fino ima već... Neka nos bude čist što prije... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.5.2019 13:20:54   
hipo
Katy, hipic isto lose spava po danu. Mislim da nije samo nos, jer bi mu smetalo po noci iato. Mislim da mu je sve postalo zaninljivo pa je spavanje gubljenje vremena 🤣

Setali smo 2 sata jutros vani oci sirom otvorene ko u sove zuji i gleda 😁Doma je zaspao i busio se 4 puta dok nije konacno dobro zakrmio. Isprobavam razna mjesta dok nesto ne upali, krevetic, kolica, moj krevet, dekica na podu, jastuk za dojenje.....nekad se probudi zaspe nazad ako me vidi kraj sebe, ako nisam tu uskomesa se Jutros sam pripremila piletinu za paniranje, budem je gurnula u pecnicu popodne za veceru u zamrzavanjd, nadam se da cu nešto danas opeglat, skupila se Himalaja od veša. Kondicija mi je ocajna, od guranja kolica c emi otpast noge. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.5.2019 16:34:52   
hipo
Im ali tko iskustva s ovakvim smrkljosisacima:

https://zirafa.hr/products/elektronski-nosni-aspirator-oyzee


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.5.2019 20:04:30   
katy1503


IZVORNA PORUKA: hipo

Im ali tko iskustva s ovakvim smrkljosisacima:

https://zirafa.hr/products/elektronski-nosni-aspirator-oyzee




Ja ne znam za to al mi uzeli ovo.. https://www.funbaby.hr/nosiboo-pro-nosni-aspirator.html

Odlicna stvar za oboje a ne moram izvlačiti usisivas... Ima od min do max... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.5.2019 20:11:29   
katy1503


IZVORNA PORUKA: hipo

Katy, hipic isto lose spava po danu. Mislim da nije samo nos, jer bi mu smetalo po noci iato. Mislim da mu je sve postalo zaninljivo pa je spavanje gubljenje vremena 🤣

Setali smo 2 sata jutros vani oci sirom otvorene ko u sove zuji i gleda 😁Doma je zaspao i busio se 4 puta dok nije konacno dobro zakrmio. Isprobavam razna mjesta dok nesto ne upali, krevetic, kolica, moj krevet, dekica na podu, jastuk za dojenje.....nekad se probudi zaspe nazad ako me vidi kraj sebe, ako nisam tu uskomesa se Jutros sam pripremila piletinu za paniranje, budem je gurnula u pecnicu popodne za veceru u zamrzavanjd, nadam se da cu nešto danas opeglat, skupila se Himalaja od veša. Kondicija mi je ocajna, od guranja kolica c emi otpast noge. 



A da, skuzila sam i ja da bi sad gledao pa sam ga iz košare prebacila u jaje za šetnje... Jedino meni bude ultra dosadno set_at... Prošetamo kad trebam do ducana il nešto, super ak smo se nest dogovorili s nekim al kroz sat vremena smo doma.. Hitim ga na balkon a ja nest napravim po doma... 
Sutra K ima neki vrtići rockas pa cemo svi jer muza nema.. Otišao na sastanak u OS i sve se zakompliciralo... Ma joj... Vec sam se navikla bez nje što je žalosno... 
Sramota me priznat, od pon se nisam tusirala.. Jednostavno nisam stigla.. Njega nema po cijele dane, kad dođe moram s K se baviti a navečer po doma... Mrtva umorna se strovalim u krevet.. K hoće da je samo ja vodim u vrtic, mm pizdi jer mora kasnije ići.. Joooj.. Narucila si klokanici baby size iz Locolobo.. Jedva cekam.. Onda K mogu furat i kasnije i kad pada kiša i sve... 
Veselim se vikendu i na kraju opet ćorak... Da nema mojih, pucala bi po nekom... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.5.2019 7:15:10   
hipo
Katy, kuzim to za tusiranje. Meni ce kosa otpast. Grozno.

Jucer sam bila dva put vani sto znaci rastavinkolica, iznesi i unesi preko stengi na ulazu + hidanje i guranje.. Sve me boli 😭
Kako pokrijete bebace za spavanje? 
Nosic bolje, kupili bi neki aspiratir, al ima ih toliko da ne znam izabrat. Za taj kojeg preporucujes Katy sam cula da je ok, al mi se ne da toliko trosit. 😵 Cekam da me prodje sok od cifre, pa mozda i kupim 😂Mkramo prije jeseni, da budemo sprmeni za napad iz vrtica 😂
Hipica ima puno igracaka koje su sitne. Sad pričam kako to mora sklonit da braco ne peoguta, al viidm da nigjde to ne ide. Ako skoro ne pocme kopcat, budem sve potrpala u kutije i na povisena mjesta pa ce dobit dok on spava. Za prat ruke i tkao neke stvari je skuzila i pazi, pa joj dam sansu jos za ovo. 😂



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.5.2019 7:01:32   
katy1503
Jutroooo....

Hipo, bome ti nije lagano s tim kolicima.. Mi kad smo kupovali stan jedan od uvjeta je bilo da nam je lift na katu... Što se tiče pokrivanja, nama ti otvoren prozor na kip, on spava u bodicu i hlacicama s nogavicama, i pokriven o manjom dekom... Joj da, to sitno treba paziti... 
Di ste ostali??? 
Mi se prebacili iz košare u jaje i preporodila se... Sad sve vidi, pa je sretniji i lakse zaspe (citaj bez deracina)... Aktivan je za poludit.. Haha... Prebacio se s trbuha na leđa neki dan... Super je po noxlci, po danu manje spava a predvečer nikako... Zna proći i 3 sata da ne spava... 
K je u vrticu, smanjili se izljevi bijesa prema meni... Neki san mu je sama promijenila pelenu, (J pomogla samo namjestiti novu).. Tako je bila sretna što smo joj dozvolili... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.5.2019 9:54:00   
hipo
Jutro, il dan od kad sam budna 😂

Moram uzet adaptere iz auta Za jaje, a kosaru oprat i arhivirat. E moj se ves opet razmnozio. Kupili jos jedno susilo. Masina stalno pere i susi. Hipica mi dosla unkrevet oko ponoci i do jutra u snu vikala. A sto je glasna.... Stalno neke svadje iz vrtica u snu. Sutra imaju predstavu za roditelje u vrticu, jedva cekam vidjet sto su spremili. Mene gleznjevi bole i bole😭Katy, pocelo okretanje, nadraple smo. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.5.2019 11:09:15   
katy1503
JutroooJa ću poludit od ovog vremena!!!!!!!! Katastrofa... 
Budni od pol 7 svi, odvela K u vrtic, pokisla... L uziva i ja bi tako spavala... Kroz jutro mi je miran, popodne poludi kak se veli... 
Sve mi je teži, došla mi klokanice, na pošti je pa moram po nju... Mislila sam se danas proset_ati s njim pa ćorak... 
Nabavili cjepivo protiv Rote, dogovoreno 10.6 doci... Uskoro imamo krstitke, nadam se da ce biti dobro vrijeme ipak... 




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.5.2019 14:29:54   
hipo
Katy i meni je dodijala ova jesen 😂

Danas smo boli 3 sata bez struje i 2 sata bez tople vode. Bas zabavno😱Bez najave!!! To znaci da jutros nisam oprala nijednu masinu robe😭Hipic danas gladan i gladan. I ne bi spavao.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!