|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.1.2019 7:43:20   
hipo
Jutro, ne znam koji put je da pokušavam nesto napisat.
Snjeguljice pa bas bezveze. Nadam se da ce ga pustit na miru kad se bebica rodi d abude s vama malo. 
Mi danas 29 tjedana, jos 9 tjedana do carskog. U sri pregled. Dosta mi se vrti ove dane, probava poludila, tlak ok, umorna sam stalno. 
Nesto je muz preslozio rasored po stanu, al imamo jos posla. Danas i sutra sam u uredu, u sri doma radi pregleda. Ja skroz zaboravila da po zakonu o rodiljama imamo pravo ma dan slobodno svaki mjesec zbog pregleda. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.1.2019 7:54:06   
lidac0605
Jaooo,kako će to proletit,pa te bebice će bit tu čas posla.Ufff,kad se sjetim,ja sam svojih 29 tjedana dočekala na patologiji na tokolizi user posted image user posted image user posted image .
Za ovaj dan slobodno Hipo,nisam nikad ni čula,valjda jer sam uvijek bila na bolovanju pa se nisam ni informirala.Čekamo znači srijedu i pregled user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 14.1.2019 7:55:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.1.2019 13:24:13   
hipo
evo šef me naravno pustio pa sam u srijedu slobodna :-)
Danas moram zvat za uputnice za štitnjaču pa se psihički pripremam za 234340 poziva. user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 17:53:44   
lidac0605
Hipo, kak je proso pregled??? Snjeguljo, di si  nestala 🤔? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 18:38:29   
hipo
Evo taman dosli doma. Sve ok. 1700 g ima.Kontrola za mjesec dana, nakon toga u trudnickoj u bolnici.Moram napravit kks i jos neke pretrage na zavodu za transfuziju. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 18:52:25   
lidac0605
Pravi komad covjeka vec 😁! Bome bu i dost veliki, moja je bila 1360 sa 29 tj kad smo ostale u bolnici.  Bitno da je sve ok 💙

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 20:59:25   
hipo
Kaz eon, je veliki, al u granicama normale. A gle muz je 2 metra velik, nisam ni ka patuljak, a imala sam 4ipo kile kad sam se rodila i 58 cm. Brat i sestra su bili nesto manji, al isto preko 4 kg. Nije da smo sitni Kinezi. Ima genetika tu svoje prste.Ona piš trkica i tlak su isto ok. E da, rekl sam mu da mi se jednom.dnevno zavrti onako iz cista mira. Ja sam.mjerila tlak nakon tog odma, bude 120/80. Kaze on da vjerojatno trenutno naglo padne da nije nista cudno. Al budemo jos zeljezo pogledali drugi tjedan. 
Beatica je čudo. Kad ju sad vidim na fotkama, ne bi nikad rekla koje si sve muke prosla. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 22:44:23   
hipo
Ajme tipfelera, nadmasila sam samu sebe 😂😂😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.1.2019 23:28:45   
lidac0605
Ma bitno da je sve ok, nek bu on i mrgica. Ionak moras na carski tak da ti dodje na isto jel veliki il mali 🤣. Kak je Hipica bila kad se rodila? Mislim dimenzije 😀

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 6:23:49   
Snjeguljica_83
Tu sam.U radovima po kući. Doduše, sve to radi muž pa i čišćenje, ali sranje je na što liči stan.😑 Bar da ne živim tu pa da ne vidim....Kad ti bude gotovo, onda pripremanje ribice u torbe za rodilište. Sve je to još daleko, ali vraga, blizu je.Gle Hipo kako odbrojava. Jeza me ulovila!😂
Počela škola, počeo vrtić, obveze su tu. N ne plače. Kao da nije imao pauzu od tri tjedna.




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 6:26:24   
Snjeguljica_83
Svaki dan mi je drugačiji. Ako se ne pazim, ako se preforsiram, imam problema.Jedan dan bile leđa, jedan dan boli stidna kost, jedan dan boli guza, tj. područje tamo dolje, anus, jel, da prostite.😂 Mislim, što da skrivam. Pritišće me i gotovo.😁😁😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 6:28:10   
Snjeguljica_83
Hipo, mali ti je super! 1700. 😍Jedva čekam svoj pregled u ginekološkoj ambulanti pa da pitam kilažu. Moram pitati jer je neće reći.Joj, nadam se da će biti neki drugi doktor!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 6:32:31   
Snjeguljica_83
Da samo pohvalom svog sina.U ova tri tjedna pauze on je toliko napredovao u govoru!!! Ne izgovara sve glasove, ali spaja riječi, izgovara rečenice, komunicira stalno! Mogu s njim i razgovarati... Ajme, divota!!😍I napredovao je u mimiki i na taj način shvatiš njegove osjećaje. Tu je sad i pokazivanje srama. Baš mu je divan.
A ovo... Mazi se kao lud! S obje ruke me mazi po kosi, kaže mamaaaa, lijepaaa mamaaaa.... Ne moram reći kako se osjećam tada!❤💕💞💙

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 8:17:21   
lidac0605
Aaaa,eto naše ranoranilice na raport user posted image .Ufff,Snjeguljo i ja mrzim kad nekaj radimo po kući i taj nered i kaos user posted image ,najradije bi da to prespavam i probudim se kad je gotovo i sve čisto user posted image .
Bravo za N user posted image ,pravi je dečko!Kad ti ides na pregled?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 8:45:30   
hipo
Bravo N pricalica ❤️ i mazilica ❤️
To za bolove i da je lakse kad ne pretjerujes potpisujem. Naviknes se sve sam radit, a sad stvarno treba malo skulirat. Sreca moja sto hipica dosta toga zna sama, samo sto se nekad inati 😂Jutros je bila ok, sama obukla i zakopcala cizme na cif, izvadila moje cipele iz ormara i donjela mi ❤️Jucer sam pustila hipca da je prije pregleda hrani, oblaci i spremi za pregled. Rezultat: nije jela, isla je u prljavoj robi iz vrtica (nije puno al opet) i bila je musava. Jutros sam isla oprat zube, umjesto da joj da dorucak on joj dao mobitel. Pa je naravno podemonila kad je rekao da je dosta. Budem se i dalje pravila da me nema, nek se nauci. Ako mi mama ne bude mogla doc dok sam u rodilistu, hipica ce ostat gladna. Jer on kaze da on ne mora jest cijeli dan.pa sto bi i drugi jeli. Bude mu luda ko kufer. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 8:51:35   
Snjeguljica_83
Ajme, da, muževi naprave SVE SUPROTNO!! 😑
Lidac, na pregledu sam 6.2. kod svoje gin. A na uzv u bolnici netom prije. Čekam da mi jave termin. Trebam izvaditi i TSH plus i druge stvari u KKS. 
Imam uputnicu za vaskularnog, ali kako sam trudnica, moram ići direktno kod njih se naručiti, inače se čeka par mjeseci. A ušla sam tamo u čekaonicu, ajme ljudi.....😶

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 9:03:50   
Snjeguljica_83
Hipo, nisi dobila listu za praćenje fetalnih pokreta? Majko moja, gdje ja to živim....Ma upisujem koliko upisujem, uz dvoje djece....🙅
Jel štucaju vaše bebe?
Moja dosta.
E je isto dosta, N ne baš. Očito kod mene cure više štucaju.😁

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 9:32:00   
hipo
snjeguljice, nije mi ni spomenuo. mali se tijekom pregleda toliko uzmrdao da je samo na nalazu naipisao dinamika uredna dva putauser posted image Mali se toliko miče da bi mi trebao zapisničar user posted image
Štuca, manje od hipice, al štuca. I kad ga uhvati brzo prođe. Štucavica mi je fora jer po tome vidim koliko se još okreće naokolo. nekad mi je pod desnim rebrima, nekad lijevo od pupka, a ovo kad je među nogama mi je najsmješnije, međunožje vibrira user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 9:51:57   
lidac0605
Snjeguljo,moja Beata je isto puno štucala,svaki dan po par puta dnevno.Znala je i dosta dugo štucat.Za dečke se ne sjećam baš,sjećam se samo kak su bili divlji u trbuhu,a ona ko bubica.
Hipo,izgleda da su svi dečki divljaci user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 17.1.2019 9:52:41 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 10:07:31   
Snjeguljica_83
Međunožje vibrira!😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 10:10:33   
hipo
lidac, pa bas, ja ne znam što on izvodi unutra!!! mali divljak! akrobacije stalno neke!

snjeguljice, a nije baš izabrao moment. bila sam na poslu i radila s nekom ženom nešto i baš mi se bilo teško skoncentrirat!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 18:32:19   
Snjeguljica_83
Moja je danas aktivna, ajme! 💆

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.1.2019 18:41:02   
hipo
Hopsalica mala! 💕

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.1.2019 8:39:22   
Snjeguljica_83
Katy, pa gdje si ti? 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.1.2019 8:51:41   
hipo
To se i ja pitam. Partija bez svekaca 😂Javi se, nadam se da ste svi ok. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!