|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.12.2018 9:34:06   
hipo
TSH je 1,5. U ovoj trudnoći mi je tako stalno 1-2, ne može bolje. Prošli put mi je rekla da je za drugo i treće tromjesječje skroz ok i ako je malo poviše 2.
U prošloj trudnoći smo sto put mjenjali terapiju.

Lidac sretno s papom! nek sve bude ok. Stiže mi brat, ima nekog posla u Zagrebu pa da se malo usput vidimo.
Pripreme ajme ne pitaj. Prošla dva vikenda mi sve nizbrdo krenulo. Prošli sam bila sva nikakva od prehlade, a ovaj nisam mogla i da sam htjela. Mi smo pred hipicino rođenje napravili novu kuhinju, al nismo neke detalje stavili (neke ukrasne panele na bokove isl) i sad smo to sve naručili i montirali. Tako da sam u zaostatku sa čišćenjem u prvom redu, a o kuhanju i kolačima da ne govorim, jer će bit još posla za montirat ove dane. Muž je jako pedantan (čitaj spor) + obaveze na poslu + domijenci = bit će montaže i za vikend.
Bit će kako bude, neću se nervirat, nešto ću već ispeć od kolača, jednog kojeg on voli, drugog za nju. Budemo pekli janjetinu, juhu ako ne stignem budem odledilauser posted image juhe barem uvijek imam na zalihi user posted image u frizeru.

Snjeguljice
, jesi ga probala trackat kakvim kremicama, možda mu je samo suha koža. Hipici se ne zacrveni, al osjetim pod rukom da je suha, pa je natrackam pred spavanjac. Centralno i ova hladnoća isuše kožu. Nadam se da je samo to, da nisu nikakve alergije i dermatititsi. A opet ako jesu, bolje ga ne mazat bilo čim, pa ne znam što ti je pametno.
Za ogtt sam išla privatno u jedan labos kojeg mi je prošli put preporučio socijalni ginekolog jer je načuo od svojih pacijentica da im nakon pićenca tamo ne bude muka. Tako sam ga poslušala zadnji put i išla sad jer je sokić ko malo slađa cedevita od limuna. Koliko sam bila gladna, popila bih rado 4 čaše toga user posted image Ja sam došla oko 8, a zapravo što dođeš prije manje gladuješ jer prije budeš gotov. Njihova preporuka je da se ne jede i pije od večeri prije od 11 h. Samo voda. Ujutro sam popila terapiju za štitnjaču i dufić. Prvo dala urin, oni umoče trakicu, ako šećer nije povišen vade krv, popiješ, i onda još 2 puta vade krv, svakih sat. Nalaz za 3 sata gotov. Po domovima zdravlja i bolnicama sam čula da ženama može biti bljak, znam jednu koja se srušila, nekoliko njih koje su povraćale, pa me to odbilo da tamo idem. Al svako drugačije reagira, nekome je sigurno i tamo ok.

katy
, ajme prehlada. Grozno, kud se od trbuha ne možeš namjestit, kud još i nos. user posted image
koliko bude malena doma? tjedan? dva? Ja sam uzela 2 tjedna GO da je ne šaljem dok su zamjenske tete i spojene grupe, a i da malo pauzira od vrtića. Bude ovako više išla van na zrak, u vrtiću ih odvedu sad jednom ako i to, ljeno je tetama pazit jesu se svi obukli. Onda se čude što su djeca živčana.

Noćas sam se sto puta probudila nikako se namjestit. Škemba me svrbucka užas, mažem se dva put na dan, navečer nakon tuša uljem, ujutro kremom, al mislim da ću oba puta uljem jer evo već me škemba češka a namazala sam se jutros. Ove dane radim nešto u paru s kolegicom nešto što nije vezano uz komp, pa ako se manje javim, to je radi toga. MOramo stisnut ove dane, jer u četvrtak firma ima domijenak kojeg glupo namjeste u 11 da ne možeš ništa napravit taj dan nego nešto sitno ujutro. Pa kome se jede odojak u 11 ujutro.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.12.2018 9:35:17   
hipo
user posted image

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Iv91 23.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Hipo 01.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.12.2018 10:48:43   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, ja kad sam za M radila OGTT isto je bilo 3 puta vađenje - natašte pa za sat vremena i onda opet za sat vremena. To je bilo na sv.Duhu, a za D sam vadila u Domu zdravlja i bilo je 2 puta - natašte i nakon 2 sata. Ne znam zašto postoje razlike. user posted image
Ja sam te bila pitala za AD. Suha koža je povremeno i kod mog M i vjerujem da je zbog hladnog vanjskog zraka i grijanja unutra. Samo mackaj i proći će. user posted image
I super da ti E nema više problema s tim! user posted image

Katy, pa kud sad prehlada? user posted image Izdrži još to malo pa će biti lakše kad nećeš morati na posao. user posted image

Lidac, sretno kod gina i nadam se da će papa biti uredan. user posted image Kod vas je uvijek gužva, ali srećom pa si ti super-mama pa ćeš to sve odraditi savršeno. user posted image Mi ćemo u nedjelju pobjeći kod svekića i ostati tamo do srijede. Pokušat ću ispeći bar jedne kolače dok smo još doma.

Hipo, super za dobar TSH user posted image Ajme što si me nasmijala kad si napisala da hipica pomiriše mlijeko i veseli se sisama. user posted image user posted image user posted image Stvarno si dugo dojila. user posted image Samo polako s radovima i bit će sve ok. Nemoj se preforsirat pa da ti nebude dobro - ipak imaš dobro opravdanje da usporiš. user posted image

Belina, super da ti malena tako lijepo napreduje. user posted image Nadam se da ćeš naći dobru sitericu s kojom ćeš biti zadovoljna jer stvarno je to nezgodno kad moraš ići raditi, a nemaš kud s djecom. Mi smo imali sreće pa smo dobili vrtić iako je ove godine bila velika gužva pa smo skoro izvisili kod upisa D. user posted image

U vezi sisanja - mi smo na samom kraju jer planiram još danas i sutra dati D pred spavanje i onda prestajemo. Već smo duže vremena samo na sisanju pred spavanje i barem jednom noćnom te sam samo čekala kad će počet spavat preko noći u komadu (tj. kad nas puste na miru zubići, prehlade i sl.) i kako je krenuo u vrtić to ga pošteno izmori pa sad ima negdje tjedan dana da prespava noć pa smo na tom jednom sisanju pred spavanje i više je dudlanje uprazno nego da nešto vuče pa sam odlučila da je vrijeme da stanemo. I ovo smo odužili više od planiranog - mislila sam do kad počnem raditi, odnosno do 1.g. kao s M, ali je D bio bolji sisač od M pa se malo odužilo. No, imam osjećaj da je ovo prirodno smanjenje i da ništa ne forsiram pa mi je odmah lakše jer vidim da mu neće faliti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 6:19:23   
Snjeguljica_83
JutroObavljeno bockanje. U 7:30 ,8:30 i 9:30.Slatka voda je bila odličan obrok, ali mi je FALILA KAVA. Glava se bunila pa sam, čim sam obavila treće bockanje, strusila kavu iz automata. Nisam ni miješala, bila je onako polugorka, ali odlična.😎



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 6:22:00   
Snjeguljica_83
Nalazi kad želim. Od sutra nadalje kod moje gin. Ovaj tjedan je na godišnjem. Idući tjedan ću uzeti i nalaze i doznake.
Imam grčeve noću! 😕😫😒 U desnoj nozi, u listu, ali više u gležnju. Već je počelo.... S E niti jedan, s N često i gadno, ali pred kraj, a sad je već počelo...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 6:24:23   
Snjeguljica_83
I boli me... Desna strana stidne kosti. Ne znam jel me razumijete.😀 Stvarno. Na dodir, kad idem piškiti, kad se ustanem noću. Pa joj, to moje dijete nema niti kilogram, a već mi je tako teško dolje. Što će biti do kraja.... 
Ajde, jel i vas muče grčevi? Uzimala sam za njih samo Donat.I stidna kost?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 6:26:07   
Snjeguljica_83
Mmmmm sanjala sam da mi se sviđa policajac. 😂 I ja njemu.😂 Ma da mi je na kraju došao bez odore, u civilu i s našminkanim ljubičastim usnama. Više mi se nije sviđao.😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 8:07:06   
lidac0605
Hej,hej trudničice moje!
Snjeguljo,ajde nek si i ti obavila taj ogtt,e sad-za grčeve-nisam ih nikad imala al pošto sam zbog kontrakcija pila enormne količine magnezija(800 mg na dan) vjerojatno zbog toga.
A stidna kost-e tu sam doma user posted image .Zadnje 2 trudnoće K A T A S T R O F A A A user posted image .Sa Maurom negdje od 30.tjedna neizdrzivi bolovi,nisam mogla dić opće nogu na stepenicu nego sam ih rukama dizala,ma polupokretna sam bila,imala sam osjećaj ko da je slomljena u tisuću komadića.Znam da sam rekla mužu taj dan kad sam i rodila,da ak mi predlože na kontroli indukciju da ja pristajem jer više ne mogu trpit te bolove u stidnoj kosti.
Sad sa Beatom još gore-bolovi od 28.tjedna,nisam se mogla ni okretat u krevetu i kod okretanja je unutra nekaj tak pucalo i pomicalo se da je to bilo prestrašno.Isto jedva hodala,ustajala uz pomoć,ma ne želim se sjetit uopće user posted image .Ono kaj ti mogu reć je da je odmah nakon poroda bilo 70% manje i za dva tri dana prošlo skroz.
Bome prave trudničke snove imaš user posted image ,jesam se nasmijala user posted image
Ja jučer obavila gina,uzeo opet papu,bome dobro pročačko jer me raskrvario,veli nalaz za 6-7 tjedana user posted image .Dao mi Diane nazad pit i reko je da su to gluposti kaj mi je ova u Suncu rekla da sam prestara za pilule,da ih mogu pit do menopauze ako nemam nekih baš kontraindikacija.Eto,riješila sebe,sad još drugi petak moja grofica ima sistematski i pikicu user posted image ,a iza nove godine krećemo pomalo sa dohranom i veselim se tome,obožavam taj period kod klinaca i one facice kaj rade i kak smiješno jedu sa žlice.
Eh,baš sam se jučer sjetila da sam prije godinu dana imala ovulaciju na 19.12. i evo moje štrucke.O ovom kaj je slijedilo nakon toga do poroda ne želim razmišljat.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 8:44:00   
Snjeguljica_83
Lidac, ja sam 24 tjedna trudna i već me boli stidna kost. Znači, neće proći, tek iza poroda.😲😱😵 Ajme, i bit će mi sve gore.😦A mislila sam da je to nešto prolazno...😳




_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 8:46:31   
Snjeguljica_83
Žao mi je što te dr raskrvario....😧 A idete s dohranom već? 😸 A onda sretno i uživajte.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 8:59:18   
lidac0605
Snjeguljo,ide vrijeme ko bedasto,bit će u ponedjeljak 4 mjeseca stara,a kak ju ionak ne dojim,možemo već pomalo krenut,al sam si odredila nekak iza nove godine.Do nove godine da se pozabavim s Maurom i njegovim pelenama user posted image ,pošto je muž od sutra na godišnjem pa ću imat više vremena da ga ugnjavim sa wcom.
Možda tebi prođe to sa stidnom kosti,buš vidla.Ja sam ti samo napisala kak je bilo kod mene,a znaš da sam ja specifikus user posted image .

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 10:33:33   
hipo
snjeguljice ajme taj san hahahahhauser posted image user posted image user posted image
e za grčeve magnezij, meni nije dosta ono malo u multivitaminima, moram bar još jednog u prahu mrknut od 400g. Ako stolica šteka popijem još jednog. Kad imam proljev (jednom u deset dana u ovoj trudnoći) ne uzimam magnezij, al tu noć imam grčeve u nogama. Tako da magnezij za grčeve definitivno kod mene pomaže. Tu sad DM ima neku akciju od Natural Wealtha s magnezijiem di gratis dobiješ još nekoliko vrećica. Uglavnom kupim u apoteci, uvijek neka firma ima akciju pa uzmem najisplativije, nisam skužila razliku, sve mi pomaže. Čak mi i ginekolog na papiru svaki put piše 1-2 vrećice magnezija. On to radi moje lude probave u ovoj trudnoći, mioma da me ne bi grčio, a i tih grčeva u nozi koji me bude, a pored hipice mi ne treba dodatno buđenje. Moram pohvalit mjehur, ovu trudnoću me probudi samo jedan put po noći, ili ako me hipica probudi, odem odma na wc da se poslije ne moram više budit.
Stidna kost, i ovo za penjanje po štengama ko kod Lidač. I mene ti to muči. Sve počelo mjesec prije nego s hipicom. Valjda sam razmrdana i rasklimana pa sve ranije. Postalo mi teško i sjedit ako se nagnem prema naprijed, udobno mi samo ako se zavalim.
Kad duže hodam (duže od 20 metara, ne 200 nego 20 user posted image ) boli me sve južno od pupka i sjeverno od koljena.
međunožje se hoće rasprsnut, ovi kružni ligamenti, dno guze pa sve do koljena od iza, pretpostavljam živac, kukovi nisu sretni što se krećem isl. Jedino mi duh nije slomljen, jako sam vesela i puna energije. Za sad user posted image

lidac žao mi je što te izmesario, nadam se da će nalazi biti ok. SRetno s pelenama, držim fige da bude uspješno.
Meni je dohrana isto super, jako su smiješni kad probavaju. Najbolje mi je kad slože facu ko da im se gadi, a traže još user posted image

Slijedeća kontrola kod endorkinologice mi je za 6 tjedana, ginekologa ću zvat iza nove godine, mislim da je baš onaj tjedan kad bi mi bilo 4 tjedna na GO, pa ću zvat da provjerim i naručim se. Danas firma ima fešticu za Božić, a od sutra sam na GO. Znači sutra idem na masažuuuuuuuuuu!!!! jedva čekam!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 12:20:23   
Snjeguljica_83
Evo, da se sad malo ureknem. Manje me boli.😂Još mi san ne ide iz glave... Uffff👮 Lidac, sretno s pelenama. 💪Moj sin mi je živce popio u vezi toga. Sad smo supač.👏Danas imamo priredbu u školi. E nastupa! Recitira, imat će mikrofon. Baš sam ponosna!❤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 12:21:45   
Snjeguljica_83
Hipo, moj se i dalje budi po noći n puta. Pa koji mu je... Em škviči, em me doziva, em hoće na moj jastuk, em me mazi... 


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.12.2018 15:10:26   
hipo
Snjeguljice, zadnjih dana i moja spava lose. Imamo procesije oo stanu svaku noc. Ja je idem uspavat kod nje, pa taman kad mislim zaspala je odset_a tati da ce je on uspavat na drugom krevetu. Onda ostame tamo spavat. Onda nas probudi da hoce u svoj krevet. Ja nekad ostanem u njenoj sobi, kao naspavat cu se jer je ona kod muza. Eto je. Nasloni svoju glavu na moju, gura mi se na jastuk... Uglavnom svaku noc se set_a. Kaz emi brat da je nesto nocas lose spavao pa je od 4-5bio bidan i da mala samo nešto prica 😂Kao jadna ti, moras se ti odmorit trudna si 🤣🤣🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.12.2018 13:37:21   
hipo
Godisnjiiiiiii!Jedva sam docekala. Naravno glava me jos jucer pocela bolit da mi ne bude lijepo 🤕Merim tlak, al je 123/68, tako da nije visok, valjda ova promjena vremena+losije spavanje zadnjih dana. Masaza bila mrak, jedva cekam opet, to vu cim pocme porodiljni. 
Katy s koliko otvaras porodiljni? 45 dana prije? 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.12.2018 16:06:48   
lidac0605
Hipo, bravo za godisnji, sad se malo odmori. I super za masazu 😍 i jaaa biiiii 😀. Mi papamo trenutno. Idem onda nekakve kolace radit dok spavaju. Vec sam se ubila od posla danas. Usisavala cijelu kucu, oprala podove u cijeloj kuci, zadnja 2 dana prozore sve prala kojih je btw ukupno 30 😲. Za ubit se. Al to ke sad to, nema vise nekih ekstra poslova, samo rutina svaki dan. 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.12.2018 18:37:36   
hipo
Lidac svaka cas_t, sav taj posao s klincima i bebicom, ti ko da imas meke nadnaravne moci.
Hipica danas u juzina elementu. Nije htjela spavat u vrticu, svadjala se sa svima, uvjerila tetu za neku igracku da je njena i uzela je za doma, ja mislila da su to dobili za Bozic, pa me mama od te male lovila po parku da vratim igracku, a hipica uvjerila drugu malu da je to njezino pa je ova stala u obranu hipice, pa kad smo vratili igracku sevnadurila i isla vikat s drugog kraja parka🤣🤣Doma sam je nasopala i stavila u krevet u 6. Svaka promjena na jugo je izludi. Trebali smo sad ukrasit bor, al budemo ujutro  glavno da ga je muz namontirao na poziciju 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
21.12.2018 19:19:01   
lidac0605
🤣🤣🤣 Hipica je rodjena odvjetnica 😂

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.12.2018 10:51:11   
lidac0605
Drage mamice, trudnice i trudilice, neka božićna zvijezda zasja u vasim srcima i neka vam svjetlost rođenja malog Isusa ispuni sve zelje, snove i nadanja ❤️svhttps://youtu.be/KEDXTP05JCA

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.12.2018 11:54:39   
lidac0605
https://youtu.be/KEDXTP05JCA



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.12.2018 17:27:02   
Snjeguljica_83


user posted image
Sretan i blagoslovljen Božić!❤❤❤❤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.12.2018 12:04:20   
lidac0605
Dakle, pa nismo vam se pokazale za puna 4 mjeseca-bilo na badnjak. U petak imamo kontrolu i cijepljenje pa cemo doznat mjere 😊. user posted image Nadam se da ste lijepo provele Bozic sa svojim najmilijima ❤️. Meni vise dosta ove teske hrane i danas kuham strukle 😁

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.12.2018 14:39:23   
hipo


user posted image
Sretan Bozic svima! 
Beata predivna si ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.12.2018 7:17:40   
Snjeguljica_83
Hipo, to je pravi bor?Lidac, kćer ti liči. Baš, baš.😉😘

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!