|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 10:28:21   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam drage moje! user posted image

Mali Bav, navijam! user posted image user posted image user posted image

Tintin, milena, odlično ti to rješavaš sve nalaze! Svaka čast! user posted image user posted image user posted image

Belina, evo, skoro pa je prošao jedan tjedan ... još jedan i ideš gledati svoju bebicu! user posted image

Ja vam drage moje danas nakon posla idem do muževe rodbine i njima ćemo prvima službeno reći vijesti. Nervozna sam! user posted image

U ponedjeljak ću počet skupljat datume za travanj pa ćemo složiti novu listu. Nove cure su dobrodošle (ako neka čita). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 10:29:15   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:


user posted image belina - 20.03. - ponosna user posted image
user posted image Mini Bav - 27.03.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 10:38:44   
Mini Bav
Evo, krenula je user posted image . Računajući unatrag baš smo te sve dane odlično pokrili.. ne znam u čemu je stvar user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 11:37:50   
tintin
MIni bav jako mi je žao, neznam nisam popratila koliko dugo pokušavate, ako je duže od godine, otidji na preglede, nemoj čekati, a ja se iskreno nadam da će ti sljedeći ciklus biti uspješan. user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 11:39:20   
tintin
Pinky jesi vidila kako sam brza, nema kod mene mile lale, kad krenem ne stajem user posted image
Sretno kod rodbine, ne biti nervozna, bit će njima to lipa vijest. user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 11:52:21   
Mini Bav
tintin ma ne, nije, prije 3 mjeseca smo odlučili baš raditi na tome.. nemoj mi ni spominjati godinu dana, odmah se naježim.. I zar treba proći godinu dana neuspjelih pokušaja da se ustanovi da nešto nije u redu?

Cure, ako smo 8.,9. i 11. imali odnose, a danas sam dobila zar nismo onda dobro pokrili? user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 12:38:59   
tintin
Mini bav ma ne trebaš ti čekati godinu dana, ako ti želiš možeš i odma ići na preglede, nego to je "kao" neko pravilo, nitko ga se ne mora pridržavati, znači tek 3 mjeseca pokušavate, od srca vam želim da ugledate sto prije plusić i da ne morate na nikakve preglede.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 13:02:38   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, baš mi je žao, ali stvarno ne možeš znati zašto nije ovaj ciklus uspjelo. user posted image Do 35.g. žene postoji samo 25% šanse za svaki ciklus da bi ostala trudna. Nakon toga taj postotak još opada. Razlozi i kod savršeno zdravih žena mogu biti: nedovoljno kvalitetna jajna stanica, ako je uopće došlo do O (što se SVIMA desi s vremena na vrijeme), spermić loše kvalitete, kromosomska greška u spoju jajne stanice i spermića, tanak endometrij, loše mjesto na koje se jajčeko htjelo smjestiti, ....
A sad ako ti samo neki hormon nije ok, ne dolazi do oplodnje, pa ako su spermići loši,... ima toliko toga što može utjecati da stvarno ne možeš odmah razmišljati negativno.
Grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 13:57:57   
belina
Helou
Mini Bav, a bas mi je zao stvarno. Tko zna sta je, vi budite vrijedni jos koji mjesec pa pocnite s pretragama. I ja sam prvo dijete iz prve, a drugo nikako. Zacepljeni jajovodi. Ima puno zena sto imaju problema sa drugim zatrudnjivanjem. Nadam se da to nece bit slucaj kod tebe, ali eto za koji mjesec pocni kopat. Ali kod tebe do toga nece ni doc!!!

Tintin draga brzo to ide kod tebe, neka neka. Dobro Daxy kaze, ja nisam imala problema s time sto mi je progesteron u razlicitom ciklusu vaden.
Daxy dobro sam hvala ti 😘
Pinky daaa, vec tjedan prosao, jos tjedan i eto uzv-auser posted image Mogu mislit i ja bi imala tremu na tvom mjestu. Ja vec imam tremu kako cu rec svekrvi. Strah me nekih negativnih kometara tipa:sta vam je to trebalo hahHahah mada znam da voli unucad svu vise od zivota.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 14:00:45   
belina
I jos Mini Bav mislim da ste super pokrili, a mozes i cim dobijes termin kod gina odradit bar jedno f-meteiju da budes sigurna. I ne mogu vjerovat da toliko cekas za termin!!! U moga se ceka tjedan dana, a ako ti je hitno moze isti dan!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 14:29:14   
Leilani
belinica jesi se odmorila od onolikog hodanja? Jesu leđa dobro?

mini bav zao mi je draga zbog user posted image , 3 mjeseca nije tako puno, probaj ne toliko razmisljati ako mozes. Ako ne mozes, dobro savjetuje Belina, odi si na jednu f-metriju cisto da vidis sta je s ovulacijom. Ali navijam od srca da iduci ciklus budu user posted image
Tak je i kod moje gin, preko mjesec dana se ceka na pregled. Uzas! Naravno ako idem na f-metriju onda nema narucivanja jer ne mozes tocno znati.

pinky ma samo hrabro, vec si jednom to prosla, sad bu bilo lakse user posted image

Petaaaak, jos 20 min i gotova s poslom i onda malo shoppingiranje user posted image
Danas i jucer sam opet u boljoj energiji, sinoc sam i trcala, vracam se među žive user posted image . Uzivajte vikendu, nadam se da ne bu kise, jer MM i ja planiramo na izlet user posted image

< Poruku je uredio Leilani -- 24.3.2017 14:30:54 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 15:56:25   
Hajdi
Tintin drago mi je čuti da je tvoja prijateljica u trudnoći bez poteškoća uklonila polip, ja ću vidjeti što kaže dr.
Super što si već dosta toga obavila od pretraga za postupak user posted image Ne zaboravi da i tm mora izvaditi kg i markere.

Belina drago mi je da se dobro osjećaš, neka tako i ostane user posted image . Još 1 tjedan od uzv user posted image

Mini Bav žao mi je zbog user posted image , samo se vi nastavite truditi i bit će user posted image . Dobra je ideja da napraviš koju f-metriju.

Daxy i mislila sam da su jetrene probe povišene zbog stimulacije, a polip će nadam se otići spontano, bitno da to nije ništa strašno i da nije prijetnja bebici. Pratit ćemo ga pomno user posted image

Leilani drago mi je da ti se vratila energija user posted image



< Poruku je uredio Hajdi -- 24.3.2017 15:57:34 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 15:59:50   
belina
Leilani draga odmorila sam se hvala ti! I danas sam popodne zacorila 15-min user posted image I ti si nam ovaj mjesec na f-metriji? Ti si ka ja vidim, samo gledam di cu pobjec u prirodu, na izlet, na selo...user posted image najbolje. Mi smo planirali na Krku za vikend ali vidim da zovu kisu pa cisto sumnjam.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 20:20:08   
tišina
Bog cure, samo da vas brzinski pozdravim dok sam tu.
Akcijali smo u neplodnom danima svaki dan user posted image a sad smo stali dok trakica ne bude jos malo tamnija. Sad je nekoliko nijansi svjetlija od kontrolne. Nadam se da necemo to preskociti jer sutra prijepodne putujemo 4-5 sati.. krivo mi je sto je proslog mjeseca bilo ohooo puno plodne sluzi a sad kad mi treba je vrlo malk user posted image .

Mini bav, draga zao mi je... mi smo "odradili" tri neuspješna ciklusa do sada i tocno znam kako ti je.

Pinky, vidiš kako lijepe i skolske vijesti kod tebe, bravooo!!!

Cure drage, zelim vas sto vise dobrih nalaza, lakih simptoma a trudilicama velike plusice. user posted image

user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
24.3.2017 22:30:07   
tintin
Hajdi da i mm, iduci tjedan i on ide vaditi, joj cila sam u tome, jedva cekam, samo da bude sve u redu, a nadam se da oce. user posted image
Belina jos malo i vidices svoju mrvicu na pregledu, joj kako vrime leti, user posted image
Leilani uživaj na izletu user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 9:54:44   
PinkyFunkyBirdy
Jutro curke! Ajde datume za travanj na sunce pa da napravimo novu listu! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 9:59:34   
mali andeo
Pozdrav drage moje trudiliceuser posted image

Tintin draga sretno u prikupljanju nalaza i želim ti da od prve bude uspješan postupakuser posted image user posted image
samo pozitivno i sa vjeromuser posted image

Leilani neka ti akcija donese lijepi user posted image ,vjerujem je da ste i jednom akcijali ,bitno da ste pogodili trenutakuser posted image
vidi mene ,nakon svega što sam prošla i ovaj puta smo akcijeli1 ili2 puta i ono šokkkk!!!
želim i tebi to user posted image

Mini Bav žao mi je radi tvoje user posted image ,glavu gore ...
ovdje te bodre curke koje smo u tome već starosjedilice...
teško je svaki puta ,boli ...ali svaki puta smo se dizali i išle naprijed i svaki puta postajale sve jače...
tebi želim da čim prije ugledaš svoj user posted image

Belina
sretno na uzv ,i čekamo te na trudničkoj temi user posted image

Tišina neka kod tebe bude uspješna akcija i da uskoro ugledaš svoj user posted image

evo mi smo ok ,ulazimo u 14TT,beba lijepo napreduje ,sve je po tjednima kako treba biti user posted image na što sam jako sretna user posted image

curke sve vas od reda grlim i drž te mi se user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 10:03:24   
tintin
Mali andjeo hvala ti, mazi trbuščić i uživaj draga zaslužila si user posted image user posted image
Pinky moj datum je 10.04. user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 11:59:27   
daxy
Ciao,trudilice.
Još malo pa travanj. user posted image user posted image

pinky kako je prošlo kod muževe rodbine?

Mini Bav ne moraš čekati godinu dana.
Otiđi na redovni pregled kod gin i vidi s njom da ti napravi folikulometriju i neke osnovne pretrage.
Žao mi je zbog user posted image . user posted image

tišina kakvo je stanje?

belina čekam skupa s tobom to srčeko! user posted image

mali andeo drago mi je da dve ide kako treba! user posted image
Već je 14 tjedana prošlo...

Hajdi u travnju opet bacamo prašinu!
Vidiš kako nam lijepo ide! user posted image

Pozdrav svima! Tipkamo se u travnju! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 13:02:39   
tišina
Pinky, moj datum je 10.travnja. user posted image

mali anđeo, , hvala, nadamo se da će biti tako iako nezz zašto ali sumnjam u to... na FF mi se pojavila crvena crta koja označava ovulaciju pa nestala nakon što sam upisala temp. za taj dan. doduše nemam puno mjerenja jer sam imala tu neku vizoru više od 2 tj, pa mi nije imalo smisla mjeriti, a vidjet ćemo...
A kod tebe već 14 tjedana, bome. vrijeme leti sto na sat, kao da sam jučer čitala tvoju lijepu priču o bebici. nadam se da uživaš i da je svakim danom sve bolje i bolje

daxy a poljuljala me ta aplikacija, zašto mi je maknula O nakon izmjerene temp... user posted image lh trakica je u subotu u 6:00 pokazala jednako tamne crtice, a trudili smo se u petak, subotu i nedjelju user posted image kako tvoje bebice, jesu li jako aktivne?

tintin ima da skupa slavimo ovaj mjesec, dosta je bilo zabušavanja user posted image user posted image
bacajte nam punoooo, punooo prašine, treba nam user posted image user posted image

< Poruku je uredio tišina -- 27.3.2017 13:03:51 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 13:20:12   
tintin
Tišina da imamo i isti datum, duplo slavlje, navijam za tebe user posted image user posted image
Takodjer navijam i za Papučica, Leilani, Mini bav user posted image user posted image user posted image i neka nam se još cura pridruži koje nas čitaju, tu smo za vas

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 16:10:05   
Mini Bav
tišina onda smo u isto vrijeme krenule na ovaj trnoviti put user posted image user posted image user posted image

Cure hvala vam na lijepim riječima! Nadam se da će ovaj mjesec biti uspješniji.. svima vam to od srca želim. user posted image
Pozdravljam i naše trudnice koje nas bodre, nadam se da nosite svoje bebice nasmijane i ponosne. user posted image
belina ja se iskreno nadam da neću trebati nikakve pretrage nego da je samo pitanje vremena.

Svakako ću prihvatiti vaš savijet i tražiti f-metriju, međutim tek u 5. mjesecu mogu doć na pregled tako da se do onda oslanjam na LH-trakice.

Moj datum je 23.04. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 21:14:35   
Hajdi
Leilani kako je bilo na izletu, jeste uživali ti i tm? Puno sreće u travnju vam želim user posted image

Daxy kako ti je bilo danas po burici, nadam se da nije puno smetala tebi i curkama user posted image
Hoćemo, prašit ćemo cure prašinom, ima da do jedna budu trudnice user posted image user posted image user posted image

Papučice kako si nam? Javi nam se malo, nadam se da si spremna na akciju user posted image

Tintin kako ide prikupljanje nalaza? Nadam se da ćeš brzo ti to riješiti user posted image

Belina trudnice kad je uzv, kako se osjećaš? Da čujemo srce tvoje user posted image pa nam se pridruži na trudničkoj temi

Mini Bav nadam se da ti ovaj put od sada neće biti trnovit već posut trudničkim ružama user posted image

Tišina čini mi se da ste super pokrili dane nakon tamne lh trakice user posted image
Ne opterećuj se puno ff grafikonom pogotovo ako si imala virozu, tada mjerenje nije realno.

Ja sam dobro, jedva čekam sljedeći pregled da vidim user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
27.3.2017 22:52:17   
tintin
Hajdi draga u petak vadim progesteron I tsh, I onda jos moram viditi koliko mi je papa test star, I onda jos one druge hormone na pocetku ciklusa, danas mm uzeja uputnicu za spermiogram I ono drugo, planiram ih zvati pocetkom 4 mjeseca za termin konzultacija, naravno ako svi nalazi budu uredni. Kako si mi ti, koliko si sad tjedana trudna?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
28.3.2017 8:22:47   
Leilani
Jutro!

belina da tak i mi isto svaki slobodan trenutak bjezimo u prirodu. A bilo nam je lijepo, bas se napunimo od sunca i zelenila user posted image

tisina nadam se da ste odakcijali u pravo vrijeme, navijam za dvije debele user posted image

mali andeo bome 14 tjedana, kako vrijeme ide. Drago mi je da je sve dobro, nek se tako i nastavi. Mazi bušu user posted image Jel se vidi trbuscic?

hajdi a kad je pregled? I ja jedva cekam da nas izvjestis user posted image

tintin draga, drzim fige da nalazi budu odlicni!

Moj datum je po kalendaricu 31.3., ali nek bude sluzbeno 1.4. jer mi se malo pomaknuo ciklus. A ono, od simptoma nista drukcije, nista neuobicajeno, sve isto kao i uvijek. Mislim si sve da ovaj mj.nisam imala O, kad mi crtica ni na jednoj trakici nije bila ista kao i kontrolna user posted image mozda jedino ako sam vrijeme fulala jer nisam uspjela svaki da u isto vrijeme piskiti. Jedino je na 14 dc bila jača crtica ali opet ne kao kontrolna, mozda sam malo kasnila s piskenjem.

Puse svima!

< Poruku je uredio Leilani -- 28.3.2017 8:23:44 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!