|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 20:38:22   
LourdessPadme
belina neka si doma napokon ,samo pomalo user posted image

pinky bolje je sad,ranice se zatvorile,lice ko novo. Sa tjela sporije prolazi,sad mi je rekla mazat tjelo 2x dnevno nekom kremom ujutro plavu niveu na lice i glavu cijelu a navecer mast. Idemo za tjedan na kontrolu

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 21:31:23   
KontesaNina

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 21:34:23   
KontesaNina
Jel zna tko sto je sa Anci i Rosalye i Antonijom?njima je ovih dana termin!!

Dancy, kako je prosao put? Jeste isli na jedan dan ili dva? Do kojeg grada u Hr? Daj me podsjeti jesi ti u Njemačkoj ili Švicarskoj?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.12.2017 22:30:41   
Hajdi
Belina mi smo u šetnjama odavno, svaki dan uz more ako je vrijeme ok. Sad ga obučem u skafander i stavim mu kapu na glavu. Uglavnom prespava vožnju. Drago mi je da si kući i da dojenje ide.
Svaka čast tvom mužu što se snašao dok tebe nije bilo. Nadam se da ćeš se pomalo vratit na svoje. Dobro da te pogledala tvoja mpo dr.

Kontesa N moj mali slučajno ugrabi neke stvari poput krpice, podloge za previjanje isl, ali zato bocu uhvati junački, nekad i sa dvije ruke. Kad je jako gladan ne mogu od njegovih ruku doći do usta kako ih snažno drži pred ustima, a nekad trpa prste i šaku u usta. Svaka čast na uspješnom putovanju sa sretnom trojkom.

Kontesa moj se mali bacaka snažno lijevo desno i tako doputuje do ruba kreveta, to mu je omiljeno. Stavila sam dvije zarolane tetre uz rub pa se na njih nasloni glavom za sada. Žao mi je da ste opet bili u bolnici, ali srećom nije ništa strašno.

Danchy super je napredovao tvoj maleni, sretan vam put, odnosno nadam se da ste već sretno stigli.

Pinky nadam se da osip nije ništa strašno.

Jučer popodne je imao strašnu nervozu i plakao, još uvijek ne znam što je bilo jer nije izgledao da su grčevi. Nakon toga je spavao 5 sati. Počeo je povremeno jesti velike obroke po 120 ml pa onda i duže odspava. Noći su i dalje dobre, buđenje otprilike na svaka 3h, meni je to odlično.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.12.2017 20:47:33   
Antonija13
Pozdrav trudnicama,cestitke mamicama....ja sam jos u jednom komadu,tu i tamo lagani bolovi u ledima i kontrakcije i taman kad pomislim da je krenilo ono se smiri....zadnjih par mj. sam imala dosta problema sa zdravljem,uhvatila me gnojna angina,upala desnih i puna usta afti i to je trajalo i trajalo tako da sam smrsavila 5 kila,vise puta zavrsavala na infuziji i popila raznih antibiotika,vodica za ispiranje....ma katastrofa ali hvala Bogu s bebom je zasad sve u redu,jedino sto mi je od toga svega imunitet oslabio i totalno me iscrpilo....i htjela sam jos pitat ove mamice sto zive u De kako su one imale preglede pred kraj trudnoce,ja sam zadnji imala 28.11 i sad do termina nemam ni jedan pregled a to mi je skroz cudno jer znam da sam u Hr te zadnje tjedne stalno isla na preglede i ctg....

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.12.2017 7:20:34   
belina
Jutro kavicaaa!!!
Antonija ajde neka si se javila! Jos malo pa porod, neka tih kontrakcija, tijelo se priprema pa ces brze rodit. Oprosti ako si vec rekla je li ti ovo prvo?
Dobro ti je narusen imunitet. Ja sam isla rodit sa herpesom, ne mogu zamislit puste afte po ustima.

Hajdi mozda maleni place dok mu se crijeva malo ne naviknu na vecu kolicinu hrane? Pricajuci sa svojim prijateljicama zakljucile smo da kod nase djece postoje nekakve vecernje nervoze a nisu grcevi. Ko ce znat

Lourdes jos se mucice s ad, a misa mu maloga. Pa di se bas potrefilo vas 3-4 na forumu imate s tim problema? Je li to genetski ili ne znas?

KontesaNina nadam se da ce bit lijepo vrijeme u nesjelju ne kao danas.

Moja beba spava, po noci je dobra probidi se svako nekoliko sat pojede i nastavi spavat. Nocas smo imali i jedan adaptirani obrok, posto sam se izdajala kad je zaspala vise nisam znala sta imam sta nemam a nije mi se dalo rastezat dugo sa sisom. Sve u svemu zadovoljna sam. Volila bih da sam sigirna da je sita ali ro svi prolazite sa dojenjem. Dobro spava, stolica je zlatna tako da se nadam da je sita. Od izlaska iz bolnice dobila je oko 400g, ali bilo je tu i adaptarianih dok sam ja bila u bolnici. Pupak mi jos tu i tamo zna malo zakrvarit, patronazna govori da je to u redu da je pupak super, a meni to nije drago. Nema crvenila koze upaljenosti i sl ali opet...

(Odgovor članu Antonija13)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.12.2017 8:42:43   
Snjeguljica_83
Jutro!

Belina, može kava!user posted image

Ovo za pupak je ok da tu i tamo malo zakrvari. I mom malcu je znala doći mala krastica, isto me kopkalo što je to s tim pupkom jer E nije tako bilo. Sve u svemu, dobro je završilo... Bez brige.user posted image

Vidiš, kod nas AD nije genetski i nije alergijski. Iz testa provokacijom ništa se ne zna, sve negativno.
Joj, sad si me sjetila da moram ići s E vaditi krv za neke detalje: mlijeko, brašno, jaje...
Evo, prošli tjedan je crvenilo bilo gadno, uffff, i veli pedijatrica "to vam je za kortikosteroide"; uzela sam kremu, ali nisam mazala... I jučer vidim nije crveno uopće, ali je nešto hrapavo. Dakle, nema smisla mučiti kožu tim smećem. Hvala Bogu, nismo težak slučaj. user posted image Dao Bog da tako ostane.user posted image

Antonija
, da, koliko se sjećam išla sam pred kraj trudnoće svaka dva tjedna na pregled, onda svakih sedam dana, a onda kad je prošao termin svaka dva dana. Meni se ovako na oko čini dugo da nemaš pregled još od 28.11. do termina 19.12....user posted image Ali očito je takva praksa u De.
Žao mi je zbog imuniteta. Drži se!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.12.2017 18:09:47   
LourdessPadme
Meni je ova privatnica rekla : to ili si predodredjen imati ili ne. Nema tu neke filozofije. Ako imas u obitelji alergicara ili bilo koje vrste dermatitisa vece su ti sanse.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.12.2017 21:39:55   
Liliki
Drage moje ja sam najsretnija na svetu, porodila sa se, u 19 casa su krenule trudove, odma u bolnicu I u 20,30c ekspresno se rodila moja cerkica Laura s 3.500 .Prosla sam bez epizotomiju_ reza I bilo je bas brzo. Poz smim curama zelim brz I lak porod ostalim user posted image .Ocekujem sutra da me puste.user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 11:26:22   
belina
Oooo Liliki pa cestitke od 💜💜💜💜💜dobro dosla princezo Laura!! Nek ti je dug i sretan zivot, a roditeljima iskrene cestitke. Stvarno brz porod, bravo!
👏👏🎊🍻💐🎈🎈💐💐😍🎉🎉

Mi jucer zamalo ostali u bolnici zbog pupka, piceli je cesce krvarit i bilo je svaki put vise krvi. Izvadili su joj krv, dali injekciju vitamina k i na kraju su nas ipak pustili kuci uz kontrole. Ah, kazu da se zna dogodit. Krv i jetrene probe uredu.🙏🙏🙏
Uvijek nesto, bas nas nece...

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 11:49:03   
Liliki
Ja sam od jutros kuci, L samo spava,pa sam bila zabrinuta, pa kad je dosla patronazna rekla mi da se ne brinem zato sto je uobicajeno da prvih 24sata beba obicno spava, I da nakon toga trazi sisu. Ja I pored toga pokusavam da je probudim I ponudim joj dojku, ali tesko mi ide povlaci jednom, dva put I opet spava. Inace radim po kuci, stomak me kad kad zegne ,ali uglavnom sam dobro. Moj sin je dobro primio svoju sestricu, pa osim sto igra po celi dan, doze do nje pa je malo grli I kaze joj koliko je mala I nastavlja dalje.
Belina hvala na cestitke, ne brini za pupak samo ga prati. proci ce krvarenje, samo pazi da se ne inficira.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 11:52:54   
Liliki
A sto se tice samog poroda, ma boli brate do besvesti, ali srecom kratko traje, brzo se zaboravlja I kad ti stave mali zamotuljan do tebe, ma porod ti je stvarno jedno ,,brilijantno iskustvo,,user posted image

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 14:02:57   
Liliki
Evo mene opet. Moja baba jos uvijek samo spava, nece da jede, help cure kazite mi vasa iskustva, ne mogu je nikako probuditi, bez hrane je od sinoc od kad se rodila.

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 14:38:57   
kontesa
Čestitke Lilikiuser posted image Puno ljubavi i zdravlja!!
Joj, mislim da možeš vjerovati patronažnoj... prvo će duugo odspavati.... a za nakon toga, sestra u bolnici je okolo nosila malu pikulu tj. franju ili kliker - da nam dočara koliki je bebici želudac kad se rodi i koliko joj to točno mlijeka treba prvih par dana... Mislim iskreno da ne moraš brinuti...

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 19:20:47   
belina
Liliki ne brini beba orva 24 sata samo spava, hrana joj nije ni potrebna, a kad se probudi stavi je na dojku, vuci ce u prazno i po koju kap ce povuci i to je njoj dosta. I nama je u rodilistu sestra rekla isto: da im je zelucic kao i franja (pikula?) i da je u prvim danima bebi dovoljno i 15-ak kapi kolistruma koje izvuce.
A kako si ti doma 1.dan?? I zeno odmah radis po kuci? Pa imas li koga da ti pomogne? Tm?

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.12.2017 20:12:17   
Liliki
Belina, moj suprug koristi god.odmor od ponedeljak, tako da je sad on tu I glavno je zaduzen za nabavke, brigu oko sina I usisava po kuci.Ostali kao kuvanje, pranje, beba je moja briga I da ti kazem pravo nije mi tesko za sad, L vecinom spava, pa mogu sve postici. Iskreno dobro sam prosla pa nemam posebne teskoce sto se tice bolove u stomaku ,kao sto sam pisala I nisam secena, tako da se dobro osecam. Imala sam mnogo muka dok sam bila user posted image zeludac. stomak, slaba krv, posle poroda je sve prestalo.Mozda je I to razlog da mogu radik po kuci bez problema. Inace moja mala je prije sat vremena konacno pocela sisati, pa mi je malo laknulo.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 6:57:22   
Snjeguljica_83
Liliki, čestitke!!!!!😍😘
Stvarno, kako to da si već otpuštena kući? user posted image
Čuvaj se! Znam da osjećaš da imaš snage, ali nemoj da ti se to obije u glavu kasnije.. da dođe na naplatu. Joj, čuvaj se! Tek si rodila, stvarno je frisko za kuhanje i stajanje.

Drago mi je za sisoljubicu Lauru! I istina je, prva 24 sata bebe spavaju. Prosla dva put tako.😁
E sad kad krene sisati....


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 10:14:14   
belina
Jutrooo evo mene s kontrole, sve je bolje, dobila sam jos jednu injekciju za stiskanje maternice i to je to. Valjda je je sad prica s postporodajnim mukama gotova! Vodila sam i miss Neli na kontrolu pupka i to je dobro, pa se nadam da smo i s njom zavrsili.
Tako da hvala ti boze

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 10:30:45   
Snjeguljica_83
Belina, sad dosta s tim doktorima!user posted image user posted image

Samo do prvog sistematskog za Miss.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 12:20:52   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 12:27:29   
PinkyFunkyBirdy
Liliki iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cure su sve napisale pa neću ponavljati. Samo smireno i uživaj u svojoj dječici. user posted image

Belina, drago mi je da je sve dobro i da sad možete u potpunosti uživati jedni u drugima kako i treba. user posted image

Ja se ne javljam jer smo jučer imali krstitke pa sam sva bila u strci, a sad još para dana su svekići kod mene pa neću biti aktivna. Uglavnom sve je super prošlo i mi smo ok. Bila je patronažna i dobio je 400g u 2 tj.
Javim se više kad budem opet u mogućnosti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.12.2017 15:27:48   
belina
Ooo Pinky pa cestitke na krstenju!!🙏😇
Takoder i malom Lovri od nase KNine! 💜😇

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.12.2017 23:24:13   
danchy27
Pozz cure moje, ne stizem tipkat a skoro ni citat. Pa da ukratko upisem sta ima novog. Stigli u Hr, putovali 15h bez vecih problema. Malisan napokon upoznao bake i djedove. Po danu mi slabije jede, a po noci iskapi do zadnje kapi user posted image . Neznam koji bi bio tu razlog user posted image .
Inace zubici ga vec muce, svi savjeti su dobrodosli.
Spremamo se za krstenje u subotu, bit ce nas puna kuca cijeli vikend a na slavlju 80 ljudi . Nadam se da ce M to dobro prihvatiti.

Cestitke na novoj bebici i na krstenjima.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.12.2017 7:49:09   
Snjeguljica_83
Danchy, neka je put dobro prošao!

80 ljudi na fešti!? user posted image Na mom vjenčanju je bilo cca 55 ljudi.user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.12.2017 7:49:36   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Ooo Pinky pa cestitke na krstenju!!🙏😇
Takoder i malom Lovri od nase KNine! 💜😇


Pridružujem se!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!